Allegro - ciekawostki - Strona 15

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak bym miał dostęp do gientarki i trochę czasu to spokojnie można zrobić takie rurki za 1/4 ceny
  
 
Cytat:
2012-12-01 12:59:20, mareckiL pisze:
Jak bym miał dostęp do gientarki i trochę czasu to spokojnie można zrobić takie rurki za 1/4 ceny



gientarke da sie zalatwic To co robimy?
  
 
giętarkę da się łatwo zrobić
  
 
Taa, jak 3 lata temu szukałem kogoś kto dorobi barany do V6 na wzór gotowca, to jakoś w całym kraju nie znalazł się chętny ze sprzętem
 
 
przypomnę, nie tylko Ty szukałeś...

...tyle czasu co ja na to straciłem, to aż mi szkoda teraz

...hilift, albo farmjack, zarypiste wielofunkcyjne urządzenie. Może też być głównym elementem roboczym giętarki

...albo banalnym podnośnikiem



[ wiadomość edytowana przez: 7gsi dnia 2012-12-01 18:42:27 ]
  
 
Cytat:
2012-12-01 18:40:44, 7gsi pisze:
przypomnę, nie tylko Ty szukałeś... ...tyle czasu co ja na to straciłem, to aż mi szkoda teraz

True, zwracam honor, obaj szukaliśmy

Cytat:
...hilift, albo farmjack, zarypiste wielofunkcyjne urządzenie. Może też być głównym elementem roboczym giętarki ...albo banalnym podnośnikiem

A po co Ciebie takie ustrojstwo do Jeepa? Jak ktoś ma krótkie nogi to na stojąco wejdzie pod to auto
 
 
Cytat:
2012-12-01 19:06:28, Immo pisze:
A po co Ciebie takie ustrojstwo do Jeepa? Jak ktoś ma krótkie nogi to na stojąco wejdzie pod to auto



a bo czasem sie toto przydaje
faktycznie, wszelkie naprawy pod jepem robię BEZ podnośnika, z poziomu podlogi / ulicy
ale koło trzeba czasem zmienić, albo co
odkleić



[ wiadomość edytowana przez: 7gsi dnia 2012-12-01 21:00:47 ]
  
 
A na czym wypiera się podnosnik w tym bagnie?

Immo baranki były do zkserowania ale dowiedziałem się,że je masz jak włożyłeś je do auta

Gientarkę da się zrobić,tylko lepiej się formuje rurę na orginalnych(wymiennych)kamieniach dostosowanych do jej średnicy.

fadboy choćby jutro,tylko ten brak czasu
Będę dłubał barany do mojej V-ki to przy okazji dwie rurki więcej nie zrobi różnicy.
  
 
Cytat:
2012-12-02 14:25:56, mareckiL pisze:
A na czym wypiera się podnosnik w tym bagnie?



A zależy co pod ręką, w ostateczności na zapasie.
Trzeba tylko pamiętać, by przed zatopieniem śnurek jaki przyczepić do wycmoknięcia, bo szkoda potem zapasu saperką szukać