[szafa] Radical Low Cars ;) 10" - Strona 16

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
w ramach konkursu wybralem sie na mala sesje odswierzajac watek napisze ze auto jak na swoje 20 latek smiga bezawaryjnie Za dobre sprawowanie powoli dopieszczam w nim niektore sprawy i wymieniam styrane elementy na nowsze/lepsze musze jeszcze dopiescic gwinta i posadzic przod te 2 czy 3 cm nizej i bedzie kosa
pozdroo




  
 
zaloz lepiej ta dokladke ktora ci namierzylem
  
 
Cytat:
2009-09-02 18:15:06, boru pisze:
zaloz lepiej ta dokladke ktora ci namierzylem


zaloze, zaloze ale szkoda jej na zime bedzie na nastepny sezon
  
 
a nie brakuje Ci uszczelki kawałka do drzwi lewych?
  
 
no....i jeden wentylek byl chyba brudny ;]


a tak serio to za duzo PS(uj)a w tych Twoich zdjeciach
  
 
niestety brakuje ale tak juz kupilem a dorwac w lepszym stanie to tragedia co do fotek musialem je obrobic bo aparat nie wyrabia a narazie szkoda mi kasy na nowy jak mowie jest pare niedociagnie w aucie ale powoli mam juz dosc tych wszystkich modow... moze to przez ta pogode a moze sie juz starzeje zobaczymy czy uda mi sie wszystko ogarnac tak jak chce
  
 
Cytat:
2009-09-04 22:09:00, szafa pisze:
jak mowie jest pare niedociagnie w aucie ale powoli mam juz dosc tych wszystkich modow... moze to przez ta pogode a moze sie juz starzeje zobaczymy czy uda mi sie wszystko ogarnac tak jak chce



Szafa a ja myślę że autko powoli dochodzi do perfekcji i za jakiś czas będziesz musiał kupić drugą zabawkę do modzenia, bo w deskorolce nie będzie czego modzić już
  
 
nowa zabawka bedzie juz w lutym a do perfekcji chyba nigdy go nie doprowadze ale dzieki za mile slowa
  
 
pare strzalow auto po 3 tyg. stania wreszcie jezdzi naprawiona pompa paliwa + osprzet i wyczyszczona tarcza spietrzajaca w przeplywiomierzu, po czym auto nie gasnie na wolnych i dostalo wigoru

  
 
Tylne kola Ci nie obcieraja ??
  
 
Cytat:
2009-11-20 19:58:04, Seba pisze:
Tylne kola Ci nie obcieraja ??


nie, twardy zawias zalatwia sprawe
  
 
Cytat:
2009-11-21 01:31:03, szafa pisze:
nie, twardy zawias zalatwia sprawe


a co z alu?? Czy to wersja zimowa na stalusach??
  
 
aluz juz w piwnicy sobie leza, to jest setup na zime
  
 
Witam wszystkich ponownie
dawno nie odświeżałem wątku ale prace przy desce trwały Przez zimę pod uczelnią ktoś mi przerysował przód

i to znów był powód by odpicować deskę Po drodze nawinęło się parę gratów takich jak zderzak tył z dokładką rs line, przednia szyba z paskiem przeciwsłonecznym, licznik, oraz uszczelki drzwi, oraz inne drobiazgi


Jako że alu poszły w świat, pomyślałem, że może warto powrócić do korzeni i tak tylne stale poszły na przód z oponką 195/40 a tył dostał nowe kółka o parametrach r14 10j z oponka 225/40
przy okazji założyłem gwint na przód i auto zeszło parę cm niżej

Później zaczęła się zabawa z szlifowaniem i ogólnymi pracami blacharsko lakierniczymi

a dziś po miesięcznej przerwie cab wyjechał z lakierni z czego jestem meega zadowolony i tu takie szpiegowskie foty na szybko jak dobrze pójdzie i nic się nie z komplikuje to przyszły tydzień będzie sesja z prawdziwego zdarzenia


pozdrawiam
  
 
Jest mega Szkoda że nie poskładasz go do jutra, byśmy trochę pooglądali coś tam namodził
  
 
Fajna gleba - ogółem kozak cabs
  
 
konkret fura i 10J na tyle robi swoje!!
  
 
bardzo ładnie , ale szpara między kołem a nadkolem nie za duża ?
 
 
jest kozak. Bałem się że najfajniejsze mk4 z forum poszły w zapomnienie a jednak szafa wrócił Extra wygląda te poszerzenie i kółeczka
  
 
nisko i szeroko....najjjjs

dobrze zrobiles ze alu opchnales....od poczatku mowilem ze stal jest fchui dobra [choc z tego co pamietam chciales 16"?]

ps. Moze w tym roku uda sie sfinalizowac jakas wspolna sesje hehe