X Jubileuszowy Zlot Krajowy LKP - Strona 19

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak juz za mnie wpomniano - powrocił-wszy
Filmy sa niebagatelne - ale mi serwer psia jego nie dziala.
Moze w tygodniu cos z tym zrobie.
No i nie wiem czy zgode dostane wlasciciela kamery.
  
 
Cytat:
2006-10-02 00:51:53, Tomatol pisze:
w korku niestaliśmy długo ponieważ pojechaliśmy bokiem przez miejscowośc o pięknej nazwie ,,Łady'' choć nie dostrzegłem z sheriffnt-em by stała tam jakaś kolwiek ładna



Nie dostrzegliscie tam Łady, ale zapewniam Cie, ze przed wam jechała tam pewna czerwona 2107
  
 
Cytat:
2006-10-02 12:52:37, Krzysztof-Fleszer pisze:
Jak juz za mnie wpomniano - powrocił-wszy Filmy sa niebagatelne - ale mi serwer psia jego nie dziala. Moze w tygodniu cos z tym zrobie. No i nie wiem czy zgode dostane wlasciciela kamery.



dawaj filmy !!!!!
  
 
Witam
Cytat:
2006-10-02 13:18:03, Leszek_Gdynia pisze:
Nie dostrzegliscie tam Łady, ale zapewniam Cie, ze przed wam jechała tam pewna czerwona 2107


Bo wyjechałeś przed obiadem my zachowalismy olimpijski spokój..
Tomek - Adasco jeżdzi PłUGIEM , wiec Łady nie zobaczyłeś w Jankach, za to potem całą miejscowosc ŁADY , dziwnie się tam ludzie patrzyli na 2 śmigające po dziurach ŁADY
  
 
Ale za to Monika zdazyła na taniec z gwiazdami
  
 
A myśmy mieli za to taniec z wariatami na 7mce
nie nie to było w sobote w nocy...ale ty szeryfku mas zprawo nie pamietac



[ wiadomość edytowana przez: arsen dnia 2006-10-02 16:08:20 ]

[ wiadomość edytowana przez: sheriffnt dnia 2006-10-02 20:32:21 ]
  
 
ja melduję dopiero dziś:
Jestem cały wdomku i również nadal żyje zlotem
Moge chyba śmiało stwierdzić, iz był to mój najlepszy zlot z 4, na których byłem

Droga powrotna - standard , czyli pełno polskich kierowców debili

Koliber i Góral - było wypasiście!! Świetna robota!!

a w mojej szafce leży jeszcze jedno z tych 23 Donnerów Prenium

tyłek nadal piecze

pozdro!!

Lanc
  
 
Cytat:
2006-10-02 16:37:39, Adam-Lancelot pisze:
tyłek nadal piecze



solarium, czy czegoś nie pamiętasz...??
  
 
Cytat:
2006-10-02 15:38:28, sheriffnt pisze:
A myśmy mieli za to taniec z wariatami na 7mce nie nie to było w sobote w nocy...ale ty szeryfku mas zprawo nie pamietac [ wiadomość edytowana przez: arsen dnia 2006-10-02 16:08:20 ]

sorki za edit nadal nie przyzwyczaiłem sie do 2 przycisku to miała byc odpowiedz

  
 
Ja dojechalem dopiero teraz bo zatrzymalem sie jeszcze pod Warszawą, dzieki wszystkim za super zlot

Pozdrawiam OSS
  
 
Witam
Arsen, ja zawsze po imprezach w podejrzanym towarzystwie mówię rano że nic nie pamiętam
  
 
Cytat:
2006-10-02 20:42:58, sheriffnt pisze:
Witam Arsen, ja zawsze po imprezach w podejrzanym towarzystwie mówię rano że nic nie pamiętam

nie no szeryfku ... ja mysle ze ty poprostu lubisz jak cie buja hehehehehe port to jest pooeeezja... hehehehe
  
 
no to tak gwoli szczerosci, to chcialbym wspomniec, ze cholernie sie ciesze, ze w koncu (ile to lat???) poznalem Szeryfa...
ogromny szacun dla tego goscia

Aha, Leszek, swieci jeszcze?
  
 
Ja rowniez ciesze sie,ze poznalem Szeryfa
Dziekuje wszystkim za spotkanie i za swietna, rodzinna atmosfere!
Jeszcze raz wielkie gratki dla Górala i Kolibra! Wykonali kawał dobrej roboty!
  
 
Wstydzę sie przyznać, ale scheryfa nie poznałem, ale on mnie poznał . Też sie cieszę, że w końcu go poznałem tak jak wielu innych...........
DEx
  
 
Witam
Ja też się cieszę że poznałem osobiście tylu fajnych klubowiczów, znanych do tej pory raczej wirtualnie, no i spotkałem tych wczęsniej poznanych.....
Takie ciekawe spostrzeżenie, ludzie z naszego klubu przy bliższym poznaniu zawsze zyskują w stosunku do znajomości netowych
No i najważniejsze, fajne miejsce taki zlot, tyle fajnych, jedynie słusznych ŁADnych aut w jednym miejscu i ta atmosfera
  
 
no i ja sie ciesze ze poznalem a wlasciwie mnie poznal Szeryf no i inni hehe ale bylo swietnie a co do aut to co prawda nie wszystkie byly ŁADne no ale pominmy ten dorbny szczegol hehe ;]
a ci Estonczycy to wkoncu sam nie wiem czy mysleli ze moj kFiat to tez Lada [tylko jakas dziwaczna] czy ktos ich uswiadomil

pozdrawiam
benny
  
 
F I L M Y
Hi.
go to http://www.box.net/

then - click LOGIN

login is f_lanek@go2.pl
password is fleszer

Enjoy vids
Later ill tell you where you can find more.
  
 
Cytat:
2006-10-02 21:19:13, adasco pisze:
Aha, Leszek, swieci jeszcze?



Przez ostatnie 60 km z Tczewa do domu nie świeciło i chyba raczej nie jest to wina klawisza. Musze sie przyjrzec temu sciemniaczowi - tak jak sugerował Fleszer.

No a do tego przestaly mi swiecic lewy stop i lewe postojowe
  
 
Leszek, wymien ten przycisk. Ide o zaklad, ze to jego wina.

a sciemniec wypnij po prostu - i bedziesz wiedzial co i jak.