Letni spot warszawski, coby dożyć do LOB PARTY:) - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tam jak sie jedzie do mogił są tabliczki ZBIORNIK WODNY do cmentarza jedzie sie na wprost a nad zalew odbija sie w prawo i jedzie sie kawałek i jest polna droga do baru i to właśnie tam
  
 
Zalew jest nowy więc na mapach sarszych jak 2005 nie ma co szukać.
Jest to miejscowość Joachimów Mogiły, obok przepływa rzeka Rawka (koło Bolimowa).

Jak najlepiej dojechać z Wa-wy :
Skierować sie na terase nr 2 na Poznań dojechać do Sochaczewa, a w Sochaczewie skierować sie na Skierniewice: droga nr 705 dojedzie sie do Bolimowa i tam pytac o zalew.
może zrobimy tak że np. spotkamy sie w Bolimowie na ryneczku (mała mieścina więc jadąc na Sieniewice cały czas wjeżdża się w ryneczek). a dalej was poprowadzę.

Jak najlepiej z Łodzi:
Skierować sie na trase nr. 14 (Stryków, Głowno) dojechać do Łowicza gdzie odbić na trase nr. 70 na Skierniewice. Dojechać do Nieborowa i skręcić w lewo na Bolimów. Tak samo postój na ryneczku.

Jak najlepiej z Kielc:
Droga nr. 7 na Wa-we przez Radom aż do Grójca tam skręcić na trase nr 50 (tranzytowa) na tablicach powinien byc skręt na Sochaczew, dalej prosto aż do Żyrardowa gdzie moge was zgarnąć i jedziemy do Bolimowa jeśli sami to dalej prosto aż do Aleksandrowa skręcić w lewo na Bolimów dalej jak wyżej.

Jak najlepiej z Gdańska:
Droga nr 7 i na południe aż do Płońska i dalej na trasę nr 50 na Sochaczew, w Sochaczewie na droge nr 705 na Skierniewice i dojechać do Bolimowa i zbiórka przy rynku

Jak najlepiej z Ponania:
cały czas drogą nr 2 aż do Sochaczewa i odbić na Skierniewice: droga nr 705 i dojechać do Bolimowa.

Są to w większości trasy główne , nie pisałem o żadnych skrótach lokalnych bo można sie zgubić.

Podaję jeszcze raz do mnie tel w razie co 0-693-54-33-99
Pozdrawiam Arvax

Mała poprawka poprzedniego wpisu
  
 
I tak proponuje jakieś spotkanie w samej W-wie albo gdzieś w trasie, bo sie pogubimy jak kaczki
Biercie dzieciaki, to się razem pobawią, podczas gdy my oddamy się nałogom
  
 
Boogi musisz zdradzić mi tę tajemnicę jak to się robi... Ja żeby oddać się nałogom muszę pozbywać się familii, bo nie przystoii...
  
 
Elo! Pozdrawiam Omę, za którą grzałem z Piotrkowa
Szczęśliwie mogę się pojawić w sobotę! Pytanie: przypuszczalnie będę jechał z Łomianek, więc jakby ktoś chciał się dołączyć, to można by sobie zrobić mały konwój, heh!
A dla uściślenia: spotykamy się na rynku w bolimowie, czy od razu na miejscu!
I druga sprawa: na pewno sobota rano, 23 lipca?
Pozdrawiam i lecę trochę podłubać w aucie
  
 
soptykamy sie na ryneczku co do godziny to muślałem o 12 coby Ci którzy nie zostają na noc mogli sie dłużej atmosferą nacieszyć pozdrawiam
  
 
Kto zostaje tam do niedzieli ???
  
 
Ja mam ochotę zostać do niedzieli.
Z tego co wiem to Cmatt też.

A co Gepard wybierasz się?

Mały

  
 
Ja obowiązkowo zostaje
  
 
co do mnie to moze sie wszytko zmienic na dzien dzisiejszy bede w sobote o ile dojade co do niedzieli to sie okaze bo sie szybko plany zmieniaja
  
 
Cytat:
2005-07-17 22:03:20, Maly_1 pisze:
A co Gepard wybierasz się? Mały



Hmm sie zastanawiam, wiedziec bede najwczesniej w piatek wieczorem
Pytam sie czy ktos zostaje,zeby wiedziec czy sie wogole zastanawiac
  
 
No panowie to po co jechać zeby nie zostać ja ZOSTAJE (chyba że bedą nieprzychylne warunki atmosferyczne to i tak zostaje ha ha ha

Pozdrawiam cmatt
  
 
Nie zastananawiać mi się tu nad zastanawianiem tylko przyjeżdżać bez dyskusji...

...a ja się jeszcze zastanowię....
  
 
My z rodzinką zostajemy, chiba że lunie ;-
  
 
No to widzę, że się remat pieknie rozwija, czyli spotykamy się na rynku w Bolimowie o 12-ej
  
 
nas niestety nie bedzie, w weekend ponownie nawiedzamy nasze wybrzeze.
Kartos, glowa do gory pewnie sie spotkamy.
  
 
No własnie, my też zdrusiamy* się nad zalewem, ale dużo większym...

*zdrusiamy = spotkmy z Drusiami
  
 
a może by tak mały konwój z Warszawy? np o 10 na stacji Statoil przy elektrociepłowni( ul. Połczyńska).

Kto chętny?
  
 
Może być, ale czemu tak wczesnie??, o 11-ej nie wystaczy?
  
 
może być o 11