Z serii "postępy w stylingu"... - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2006-05-21 20:56:32, Cioska pisze:
Ach te progi... Ladnie się prezentuje, ale listwy boczne jakby byly pod kolor lub wogóle ich nie bylo to też by bylo calkiem, calkiem


Niestety parkuję w takich miejscach, że lakier na listwach długo by nie poleżał. A ich brak nie wpłynał by za ciekawie na lakier na drzwiach.
Gleby nie będzie
  
 
Ładnie sie prezentuje!!!!!A tak poza tym to ktoś ci przytarł z lewej strony nad listwami czy zle widze?Poza tym furka elegancio!!!
  
 
Lewa to akutar pod listwą na przednich - kilka tygodni po wyjechaniu z salonu jakis parch na parkinku wjechał w drzwi i uciekł. A że mocno sie nie rzuca, a lakier oryginalny, to oryginalny, więc nic sie nie robiło
  
 
.. pieknie ..... te progi ... normalnie masakra ...... tylkoe coś z tymi szparami zrób .....
  
 
No nie powiem, nie powiem... Ładniuśko się prezentuje Mnie się tylko nie podobają teraz te oklejanki na słupkach, a w szczególności te na słubku C (tylne drzwi) Osobiście bym się tego pozbył. Fever nie ma takich naklejek (ten sam pakiet stylistyczny) i wygląda to dużo lepiej.
  
 
a mnie to się znów podoba baardzo ładnie wspołgra z dolną czarną listwą
  
 
Mnie się wlaśnie podoba jak oba slupki (B i C) są oklejone
  
 
sliczniuchno.
naprawde wyglada bardzo dobrze wszystko jest tak jak byc powinno slupki listywy progi zderzak alu, brak gleby:>

tak wiec wielkie gratulki
  
 
Brak gleby jest w tym przypadku wadą, no ale...
  
 
Piotruś, z natury jestem trochę leniwy i nie chce mi się szukać czy ewentualnie rozpisywałeś się gdzieś na temat Twoich alu. Czy byłbyś tak dobry i zapodał mi troche informacji na ich temat? Firma, wymiary i czy to alu są potrzebne inne nakrętki.... etc.

DZIĘKI !!!!!!!!
  
 
Oglądam okleiny na słupki i zastanawiam się czy mi się to podoba czy nie. i nie moge znaleźć jednoznacznej odpowiedzi , Tez mam 5 D i zastanawiam się jak to wyjdzie u mnie. W 3D wygląda to super zaś jeżeli chodzi o 5D to raczej nie wyobrażam sobie że drugi słupek mógłby pozostac niezmieniony bo to by wyglądało jak niedoróbka.
W każdym razie autko masz ładne i naprawde gustownie dopracowane.
Powodzenia w dalszych pracach
  
 
Wiesz Remarq ja zrobiłem tak. Kupiłem czarną taśmę izolacyjną i obkleiłem po jednej stronie oba słupki, a po drugiej tylko środkowy. No i łaziłem od prawej do lewej, jeździłem tak z tydzień i w końcu postanowiłem obleić oba. I tobie tez tak radzę
  
 
Cytat:
2006-05-29 19:47:36, Kielek pisze:
Wiesz Remarq ja zrobiłem tak. Kupiłem czarną taśmę izolacyjną i obkleiłem po jednej stronie oba słupki, a po drugiej tylko środkowy. No i łaziłem od prawej do lewej, jeździłem tak z tydzień i w końcu postanowiłem obleić oba. I tobie tez tak radzę


powiem ci że to jest bardzo proste i zarazem sensowne rozwiązanie, zrobie tak na próbe.Chociaz i tak wydaje mi się że tak jak u ciebie jest ładniej bo wtedy ładniej zaznaczona jest lina dachu i wszystko wyglada tak jakby dach otaczał szyby które sa w zasadzie jedna płaszczyzną i tak mi się podoba
Swoją droga przyznam że ładnie ci to wyszło zwłaszcza z progami całość nabrała smaku , o zderzaku nawet nie wspominam bo to rartyas i marzenie wielu
  
 
Wszystko miodnie Okleiny na słupkach - rewela, progi też... itd.

Listwy boczne, skoro muszą zostać, no cóż, niech zostaną. Ale wlew LPG jakoś zamaskować lakierem można by chyba
  
 
Cytat:
2006-05-28 12:00:57, DarasBB pisze:
Piotruś, z natury jestem trochę leniwy i nie chce mi się szukać czy ewentualnie rozpisywałeś się gdzieś na temat Twoich alu. Czy byłbyś tak dobry i zapodał mi troche informacji na ich temat? Firma, wymiary i czy to alu są potrzebne inne nakrętki.... etc. DZIĘKI !!!!!!!!



Na oko i z pamięci, więc mogę się pomyslić, to są AEZ Icon 5. Dalej google Twoim przyjacielem. Szpilek raczej wymieniać nie będzie trzeba, nakrętki owszem.