WARSZAWA - ZLOT KLUBU ESPERO - NIEDZIELA - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2005-11-20 13:21:29, ŁUKASZ_GAJER pisze:
jest ktoś chętny na dziś???



Jestem za
 
 
Czyli jak mówiłem, dobra organizacja....

Także zlotu nie ma dziś i nie będzie
 
 
Cytat:
2005-11-18 15:45:30, Norbi69 pisze:
Uwielbiam organizacje naszego klubu poprostu rewelacja


Bardzo proszę zaznaczyć że chodzi wyłącznie o miasto Warszawa!

...Pragnę przypomnieć że Klub ma w nazwie POLSKI i gwarantuję, ze są rejony o wiele lepiej zorganizowane i o wiele bardziej przyjazne wspólnym, klubowym spotkaniom!
  
 
Cytat:
2005-11-20 19:03:36, bogdan1 pisze:
Bardzo proszę zaznaczyć że chodzi wyłącznie o miasto Warszawa! ...Pragnę przypomnieć że Klub ma w nazwie POLSKI i gwarantuję, ze są rejony o wiele lepiej zorganizowane i o wiele bardziej przyjazne wspólnym, klubowym spotkaniom!



Tak tak oczywiście, co do innych miast nie mam, żadnych wątpliwości

Ale Warszawa poprostu leży i kwiczy
 
 
Cytat:
2005-11-20 19:03:36, bogdan1 pisze:
Bardzo proszę zaznaczyć że chodzi wyłącznie o miasto Warszawa! ...Pragnę przypomnieć że Klub ma w nazwie POLSKI i gwarantuję, ze są rejony o wiele lepiej zorganizowane i o wiele bardziej przyjazne wspólnym, klubowym spotkaniom!


Klub ma w nazwie "Internetowy"
A co do Warszawy - to powinien zmienić nazwę na "wirtualny"


[ wiadomość edytowana przez: Navi dnia 2005-11-20 19:57:03 ]
  
 
Cytat:
2005-11-20 19:47:59, Navi pisze:
Klub ma w nazwie "Internetowy" A co do Warszawy - to powinien zmienić nazwę na "wirtualny" [ wiadomość edytowana przez: Navi dnia 2005-11-20 19:57:03 ]



No rzeczywiście w nazwie ma "Internetowy" a nie "Polski"

A co do Warszawy hmmm.... "Wirtualny" pasuje jak najbardziej
 
 
Cytat:
2005-11-20 19:47:59, Navi pisze:
Klub ma w nazwie "Internetowy"...


Może tak ...ale chyba już tylko w Lublinie i w Virtualnej Warszawie ....

Na szczęście większości (mam nadzieję) bardziej odpowiada POLSKI KLUB ESPERO i oby tak pozostało ...chociaż i tak Najważniejsi są Ludzie !

Pozdrowionka z Katowic !
  
 
Ja uwazam, ze nie organizacja jest problemem Warszawy.

Problemem sa ludzie

Na kazdy zlot przyjezdza ciagle te same 5-6 osob, 3 Esperaki i co tu robic na takim zlocie. Tymbardziej, ze jest zimno i stac na dworze czasami jest trudno. Kazdy narzeka, nikt nie ma czasu, nikomu sie nie chce. Wszystko sie nakreca coraz bardziej i tak juz pewnie niestety pozostanie...
  
 
tak sobie czytam ten topic...
i qrwa wstydzilibyscie sie panowie......

wystarczy ustalić jedną konkretną datę!!!
namieszaliście z dwoma i jak widać dupa a nie zlot wam wyszedł....

cieszę sie, że chociaż na ślasku można zorganizować porządnego zlota!!

patrzcie i sie uczcie.... moze to Was zmobilizuje!!




pozdro

[ wiadomość edytowana przez: Kolber7 dnia 2005-11-21 02:17:09 ]
  
 
Cytat:
2005-11-21 02:15:55, Kolber7 pisze:
tak sobie czytam ten topic...
i qrwa wstydzilibyscie sie panowie......

wystarczy ustalić jedną konkretną datę!!!



Kurwa, Kolber, myslisz, ze to takie proste? Ze date wystarczy podac?

Niestety nie wystarczy, a problem jest bardziej zlozony niz Ci sie wydaje.

Popatrz ile osob udziela sie na forum z Warszawy! Ja, Bartek, Gajer, czasami Tomek Mydlowski, chociaz juz prawie nie wchodzi na forum, bo nie ma czasu, Kazak, Jaco, ktory zapieprza od rana do wieczora i tez nie ma czasu, zeby na zlot przyjechac. Czasami jeszcze Kuki cos napisze. I to sa osoby, ktore moga przyjechac na zlot, reszta praktycznie nie istnieje (jeszcze Yelonski, ale ostatnio nie mogl przyjechac).

Nie pamietasz czasow kiedy to Warszawa miala najliczniejsze zloty, na ktore przyjezdzaly same ESpera

  
 
[quote]
2005-11-21 09:39:22, QLogic pisze:
Popatrz ile osob udziela sie na forum z Warszawy! Ja, Bartek, Gajer, czasami Tomek Mydlowski, chociaz juz prawie nie wchodzi na forum, bo nie ma czasu, Kazak, Jaco, ktory zapieprza od rana do wieczora i tez nie ma czasu, zeby na zlot przyjechac. Czasami jeszcze Kuki cos napisze. I to sa osoby, ktore moga przyjechac na zlot, reszta praktycznie nie istnieje (jeszcze Yelonski, ale ostatnio nie mogl przyjechac).

Hmm YelonkoskY a nie Yelonski jak by co ale nie szkodzi, to troce specyficzna nazwa
No sorki Panowie ale w ten weekend miałem pogrzeb więc naprawdę to był dla mnienie za bardzo odpowiedni termin bo i troszke nastroju nie miałem.
Następnym razem się postaram bardziej
  
 
Ale faktem jest że ta mnogośc terminów była błędem, będąc na Podlasiu gdzie był ów pogrzeb przeglądałem forum bo myślałem że jednak uda mi się wrócic i zachaczyć o ten zlocik i ....szczerze mówiąc pogubiłem się czytająs o jakichs łaczonych spotkankach z seatem czy coś takiego, nie miałem czasu zagłebiac się w dokładnie więc na szybko wychodziło masło maslane i faktycznie problemem jest raczej organizacja a nie chęci.
Ale moze to te jesienne przesilenie i na wiosne bedzie lepiej
  
 
Cytat:
2005-11-21 10:36:33, YeLonkoskY pisze:
Ale faktem jest że ta mnogośc terminów była błędem, będąc na Podlasiu gdzie był ów pogrzeb przeglądałem forum bo myślałem że jednak uda mi się wrócic i zachaczyć o ten zlocik i ....szczerze mówiąc pogubiłem się czytająs o jakichs łaczonych spotkankach z seatem czy coś takiego, nie miałem czasu zagłebiac się w dokładnie więc na szybko wychodziło masło maslane i faktycznie problemem jest raczej organizacja a nie chęci. Ale moze to te jesienne przesilenie i na wiosne bedzie lepiej



i właśnie o to mi chodziło.........

Koledzy namieszali z terminami i ktoś kto chciał wpaść w sumie do końca nie wiedział kiedy jet ten zlot..........

Pozdro
  
 
Cytat:
2005-11-21 09:39:22, QLogic pisze:
Popatrz ile osob udziela sie na forum z Warszawy! Ja, Bartek, Gajer, czasami Tomek Mydlowski, chociaz juz prawie nie wchodzi na forum, bo nie ma czasu, Kazak, Jaco, ktory zapieprza od rana do wieczora i tez nie ma czasu, zeby na zlot przyjechac. Czasami jeszcze Kuki cos napisze. I to sa osoby, ktore moga przyjechac na zlot, reszta praktycznie nie istnieje (jeszcze Yelonski, ale ostatnio nie mogl przyjechac).



A ja ??
 
 
Cytat:
2005-11-19 00:01:55, Norbi69 pisze:
KaZaK'idos jak tam na zlocie było ?? Przyjechało pare fajnych furek



Ja pierdole..... no fajnie że ktoś w piątek na sadybie był....
Było 8 seatów + 6 WV + 2 Policjantów co się przypierdolili....

Za to na pytania od gości "gdzaie są ci twoi Ziomale z Espero Klubu" musiałem odpowiadać co najmniej wymijająco....

JEszcze raz dzięki.......
  
 
Cytat:
2005-11-21 11:21:48, KaZaK pisze:
Ja pierdole..... no fajnie że ktoś w piątek na sadybie był.... Było 8 seatów + 6 WV + 2 Policjantów co się przypierdolili.... Za to na pytania od gości "gdzaie są ci twoi Ziomale z Espero Klubu" musiałem odpowiadać co najmniej wymijająco.... JEszcze raz dzięki.......



Ja się pytałem, czy mam przyjeżdzać czy nie bo mogłem i w piątek i w niedziele Wystarczyło dać znać, wsiadłbym w samochód i 10 min. i jestem
 
 
fakt jest mało osób które teraz by przyjechały choc tak naprawde .......
przykład na forum BMW jest temat spot tego i tego o godz... i zawsze zjedzie sie sporo autek potem przegrupowanie na placyk z 20 km od miejsca spotu (nik nie marudzi ze daleko)
i tam można dac upust fantazji jazda bokiem choc nie tylko
pamietam ognisko gril
a unas od zawsze pamietam był problem z dojazdem i miejscówką
bo kazdemu za daleko i dojechac sie niechce
  
 
Cytat:
2005-11-21 11:28:00, Norbi69 pisze:
Ja się pytałem, czy mam przyjeżdzać czy nie bo mogłem i w piątek i w niedziele Wystarczyło dać znać, wsiadłbym w samochód i 10 min. i jestem



A po kiego wała mam pisać 15 razy że jestem na 100% skoro raz napisałem?

jak mówię że będę to żeby sie zesrać miało to jestem.....
  
 
Cytat:
A po kiego wała mam pisać 15 razy że jestem na 100% skoro raz napisałem? jak mówię że będę to żeby sie zesrać miało to jestem.....



yhy...

Cytat:
fakt jest mało osób które teraz by przyjechały choc tak naprawde .......
przykład na forum BMW jest temat spot tego i tego o godz... i zawsze zjedzie sie sporo autek potem przegrupowanie na placyk z 20 km od miejsca spotu (nik nie marudzi ze daleko)
i tam można dac upust fantazji jazda bokiem choc nie tylko
pamietam ognisko gril
a unas od zawsze pamietam był problem z dojazdem i miejscówką
bo kazdemu za daleko i dojechac sie niechce



Kiedyś KaZaK wpadł na niezły pomysł ! Może każdy zrobi sobie fotke przy swoim bolidzie i potem wstawi na forum, będzie zlot wirtualny
 
 
Sorka, YeLonkoskY - pisalem z glowy, widac nigdy nie chcialo mi sie zatrzymac na chwile zeby dobrze przeczytac Twojego nicka

No o Norbercie zapomnialem, ale Ty nigdy samochodem nie przyjezdzasz, bo zawsze pijesz. Chcesz tylko miec zlot pod nosem, a jak sie zmienia miejscowka to juz cie nie ma, bo ci sie "plany zmieniaja"


Niestety Espero to nie BMW i nikt nim bokiem jezdzic nie bedzie. Jest nas mniej, jedyna atrakcja zwiazana z samochodami na zlocie moze byc ich ogladanie, ale nikt nowy juz nie przyjezdza, a nasze samochody znamy doskonale. Mozemy jedynie sledzic gdzie pojawily sie nowe burchle, albo jak komus cos sie psuje postarac sie cos doradzic.

Mozna isc jeszcze do pubu jak chodzilismy w zeszlym roku, ale tez ze zlotu na zlot przychodzilo co raz mniej osob, a nie wszystkim sie tez podoba siedzenie w pubie, chociaz czasami bylo bardzo sympatycznie. Niestety zalezy to tez od ilosci osob... A dogodzic wszystkim nie sposob