Zegary od poldka do dfa - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2005-11-20 20:54:36, Szczecinecczanin pisze:
Jacek. Ten twój DF to chyba taki niespecjalnie ortodoksyjny


Mój? Dlaczego?

Rzeczywiście dość mocno odbiega od fabrycznego rocznika 1980, ale uwierz, w porównaniu do tego, co działo sie kiedyś i co było w planach (a dzięki Bogu mi się odwidziało), to teraz jest prawie fabryczny stan.

A z ortodoksyjnością, to tak naprawdę chodzi o utrzymanie pewnego stylu, zbliżonego możliwie do MRów z lat 70-tych...
  
 
Kierownica jest monte carlo z epoki, a fotele są plastiksy, wiem, ale będą groky, może nawet w czarnym skaju i tej wersji będę się trzymał

Aha, będzie czarna kanapa tylna ze skaju z podlkietnikiem, listwy na progi (z ładzianki, ale to nieważne)... i jeszcze parę detali


[ wiadomość edytowana przez: jacek_s dnia 2005-11-20 21:13:12 ]
  
 
Cytat:
2005-11-20 21:09:53, jacek_s pisze:
A z ortodoksyjnością, to tak naprawdę chodzi o utrzymanie pewnego stylu, zbliżonego możliwie do MRów z lat 70-tych...



Jop!. Klasyczne autka MUSZĄ być przerabiane w duchu epoki
  
 
Groki z epoki . Mi tam się wszystko podoba. Młodych MR jeszcze sporo jeździ więc nie mam nic przeciwko plastikowemu tuningowi...
Gorzej jakby kto się tak za klasyka zabrał.
  
 
No fotele w Jackowym muszą być albo oryginalne skajowe, albo groki w skaju, chociaż wolałbym oryginalne tam zobaczyć
Jacuś kupiłeś listewki od ładzianki?
  
 
Cytat:
2005-11-20 21:36:53, Wujek-Kajtek pisze:
Jacuś kupiłeś listewki od ładzianki?


Cicho, bo sie wyda
  
 
Ktos pisal o elektrycznych szybach, wiec prosil bym go od czego takie zalozyc ?? i jaki mniej wiecej koszt tego bedzie ?? no i myslalem nad szyberdachem co o tym myslicie




[ wiadomość edytowana przez: zmp3 dnia 2005-11-20 21:46:50 ]
  
 
Cytat:
2005-11-20 21:38:03, jacek_s pisze:
Cicho, bo sie wyda



Przyszły już? Bo moje zamówienie jeszcze nie zrealizowane
  
 
Cytat:
2005-11-20 21:46:11, jose pisze:
Przyszły już? Bo moje zamówienie jeszcze nie zrealizowane


Jeszcze nie :/.
  
 
Cytat:
2005-11-20 20:49:56, Mrozek pisze:
Grzechu, co tu na tępotę odpowiadać? Kolo mnie rozbroił swoim podejściem - zupełnie jak blondynka - bez uprzedniego prześledzenia schematu elektrycznego (lub chociaż próby zasięgnięcia informacji na ten temat) podpiął zegary z innego samochodu i dziwi się że nie działają jak powinny. Jakaś mała żaróweczka w mózgu mu się włączyła i pomyślał o zadaniu, na szczeście w miarę sensowngo pytania o kompatybilność złącz kostek elektrycznych, ale jest to działanie na zasadzie czynności operacyjnych gliniarza, który najpier strzela a dopiero potem zadaje pytania. Nie dziw się Wujkowi - kolega wejście miał przednie. Bez obrazy Panowie - ale czasem się warto zastanowić nad tym co się robi.


Drogi Mrozku - przeczytaj najpierw dokładnie cały wątek a potem dopiero pisz OK?
  
 
Cytat:
2005-11-21 01:07:23, Grzech pisze:
Drogi Mrozku - przeczytaj najpierw dokładnie cały wątek a potem dopiero pisz OK?


Spoko - przeczytałem dokładnie. A ty racz zauwazyć, że kolega zmp3 zaczął sie tłumaczyć mistycznym zaginięciem karteczki z wytworem swojej wytęzonej pracy, dopiero jak znalazł się ktoś, kto się do niego przyczepił.
  
 
A mnie sie tam MR Jacka_s strasznie podoba (bardziej niz Kajtka, no offence) i w ogole jego podejscie z pasja itp. Jakze ja bym chcial takiego miec, tylko... silnik bym swoj zostawil

Co do szyb el. to szukaj z PN, z 132/Argi, albo sprobuj podpasowac z czegos (uwazajac na fakt, ze drzwi w DF sa w porownaniu do normalnych aut niespodziewanie cienkie, nawet w Dacii mialem 1,5x grubsze). Z tego co pamietam, ktos pisal, ze duzo lepiej mechanizm el. spisuje sie z szybami z Lady. To by tez bylo w duchu Twojego tuningu, pelne szyby nie dzielone i lusterko jakis plastix regulowany od wewn. Tez chcialem takie i tylko to, ze mi akurat nie pasuja na wyglad mnie przed nimi trzyma.
  
 
Cytat:
2005-11-20 21:46:11, jose pisze:
Przyszły już? Bo moje zamówienie jeszcze nie zrealizowane


Paczka dzisiaj dotarła, niestety nie do Poznania, a nad morze, ale to nic... i opłata za przesyłkę wyszła sporo droższa, niż miała być, ale to nic, jakoś przeżyję...
  
 
Cytat:
2005-11-21 02:47:42, DooMinick pisze:
A mnie sie tam MR Jacka_s strasznie podoba (bardziej niz Kajtka, no offence)



Ja Ci dam
  
 
Cytat:
2005-11-21 20:40:02, Wujek-Kajtek pisze:
Ja Ci dam(...)


Prezenty rozdajesz?
  
 
Taa
Wpierdol to się jakoś chyba nazywa czy jak
(motyw z dowcipu o marsjanach)
  
 
Cytat:
2005-11-21 20:50:02, Wujek-Kajtek pisze:
Taa Wpierdol to się jakoś chyba nazywa czy jak (motyw z dowcipu o marsjanach)


Przezencik już sobie od Ciebie wziąłem (nie ten w/w). Dziękuję.
  
 
A jakiż to Grzechu?
  
 
Cytat:
2005-11-19 18:43:13, Martini81 pisze:
PTK...to Polonez Tuning Klub, czyli cóś z czego powstało FSO AK,



oj nie tak bylo

FSO AK powstalo z trudu i znoju z pomyslu i pracy itd fakt spotkalismy sie na ptk ale migusiem sie wynieslismy

no offence

pozdr

p.s. sorki za ot
  
 
Cytat:
2005-11-22 01:18:29, thaniel pisze:
oj nie tak bylo FSO AK powstalo z trudu i znoju z pomyslu i pracy itd fakt spotkalismy sie na ptk ale migusiem sie wynieslismy no offence pozdr p.s. sorki za ot


(sorki za OT) Sprecyzuję: Nie migusiem się wynieśliśmy tylko z powodu Migusia się wynieśliśmy.