X Jubileuszowy Zlot Krajowy LKP - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
wszystko na dobrej drodze,tor Słomczyn już pewny
  
 
Jeeeee, no to rozpoczynamy akcje... Chlopaki bede w najbizszych dniach rozmawiac o wszystkim co ustalislismy.
Napewno przy okazji meczów sie spotkam z kolega o ktorym mowilem.
  
 
Zapowiada się super zlocik.Ja z Beatą przybędę na pewno - termin mamy zarezerwowany.A wraz z nami przybędzie nasza weselna wódeczka
  
 
Jak to mówił Jurek Owsiak
Oj bedzie sie działo!!!!!!!!!!!!!!!!!
  
 
pojeździliśmy dzisiaj z Kolibrem po okolicy Grójca w poszukiwaniu ośrodka. nasz wybór padł na ośrodek policyjny w Białobrzegach. jeśłi dogadamy się z prezesem zwiążku policjantów, to właśnie tam będziemy się integrować. do toru będzie wtedy około 35km, dlatego ważne jest aby wszyscy dotarli na miejsce punktualnie...

jeśli przyklepiemy temat podam dokładne namiary.
  
 
ośrodek w Białobrzegach potwierdzony i zarezerwowany.
pokoje w pawilonach 2-3 osobowe.
w sumie miejsc jest 120, mam nadzieję że starczy... dlatego też miejsca trzeba wykorzystać maksymalnie. rodziny w stylu Adasco (dwa plus mały brzdąć) dostają wyłącznie dwójki, chyba że nie będzie im przeszkadzać dokoptowanie trzeciej osoby
cena za osobo-dobę 25pln
postaramy się zrobić w najbliższym czasie jakieś fotki, aby pokazać warunki. ihmo są bardzo przyzwoite. pośrednie między Sulejowem (pawilon) a Mikorzynem.
  
 
w sobotę jesteśmy na torze,w niedzielę bawimy się w ośrodku i tu pojawia się małe pytanie.jest możliwość zamówienia obiadu w ośrodkowej stołówce.zupa+drugie+kompot to koszt 14 pln.Co o tym myślicie,czy są chętni?
  
 
Male pytanko .. Zlot bedzie od piatku czy od soboty ?
  
 
Cytat:
zupa+drugie+kompot to koszt 14 pln.Co o tym myślicie,czy są chętni?





a jakie jest menu??? wspólny obiad czemu nie
  
 
Wszystko wzkazuje, że wreszcie, po 2-letniej przerwie, pojawię się na zlocie , wreszcie termin w 100% mi pasuje ( nie w srodku sesji ), a co do obiadku - niezły pomysł, nie będzie trza tłuc się po okolicy w poszukiwaniu jadłodajni jak to było na poprzednich zlotach
  
 
Cytat:
2006-06-13 08:18:20, Koz3r pisze:
Male pytanko .. Zlot bedzie od piatku czy od soboty ?



zapewne jak zwykle część nieoficjalna zacznie się w piątek.

z tym że zwracam uwagę piątkowym balowiczom że nie wpuścimy na tor zadnego kierowcy u którego stwierdzimy przekroczenie norm zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. odmowa dmuchnięcia w alkomat jest równoznaczna rezygnacji z udziału w konkurencjach wymagających prowadzenia samochodu!!!

a mówiąc po ludzku: jak ktoś da sobie w palnik w piątek i nie zdąży wytrzeźwieć, to sobie po torze nie pojeździ.
  
 
Heh no ma sie rozumiec
  
 
a ja chyba musze napisac ze sie..wyłamuje... wiem ze dosc wczesnie jest ale wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja ze moge niedojechac ale sie jeszcze zobaczy
  
 
My z Igorem i tak sie integrujemy w sobote wieczorem Ale bedzie super. Juz sie nie moge doczekac !!
  
 
W Białobrzegach jest super - czy to ten osrodek przy starym moscie nad rzeką???
I jeszcze jedno - własnie odczytałem maila od Zoliego ,ze on napewno na jesiennym zlocie się pojawi.

Pozdrawiam
Paweł
  
 
nie, ten o którym myślisz upadł i został rozsprzedany. te domki to teraz prywatna własność.
do naszego jest łatwiejszy dojazd, bo z obwodnicy. i dosłownie nad samą Pilicą
  
 
ja mam w planach wyjazd w czwartek po południu.
  
 
Mam działkę nad pilicą, niedaleko Mogielnicy. Ale nie iwem czy to daleko.
  
 
Cytat:
2006-06-13 22:36:30, rogacek pisze:
ja mam w planach wyjazd w czwartek po południu.



my z Kolibrem pewnie też przyjedziemy w czwartek ::
są chętni na integrację?
  
 
Ja, agata, Jędrek bedziemy pewnei w piątek