Jak wyciszyć 2107? - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ja mam 183cm wzrostu i chodzic nie chce. Tylko obawiam sie ze jesli to poloze na podlodze (gdzie normalnie trzyma sie nogi) to po jakim czasie wydepcza sie chamskie dziury.
  
 
Cytat:
Miałem na myśli tą dziurę koło lewarka.




ja dzisiaj to wszystyko rozkrecilem i zadnej dziury tam nie widze!
Zdejmuje ten plastikowy kokpit, gumę z wajchy od biegów podciągam do góry i.... dupa - zadnej dziury. jest tam następna guma. No to wtykam tam palucha i w jakimś smarze go sobie utomkałem.
No to gdzie ta dziura ktorej zatkanie tak dużo daje?
  
 
No to właśnie ta dziura. Hałas ze skrzyni biegów tamtędy do kabiny sie przedostaje i o to chodzi. W moim przypadku hałas byl wzbogacony ponieważ guma uszczelniająca skrzynię z podwoziem była pocięta przez złego mechanika zakładającego skrzynię od poloneza i po zdjęciu osłon zobaczyłem przez tę dziurę jezdnię...
  
 
No więc zatkałem tę "dziurę" i jakby nic ciszej nie jest . Zlokalizowałem jeszcze jedną dziurę koło lewarka od ręcznego (po zdjęciu tej plastikowej osłony widać ulicę ), zatkałem ją ale też nie wiem czy to coś dało. Tak w ogóle to słyszę że główne hałasy pochodzą od silnika. W przyszłym tygodniu rozejrze się w sklepach za jakąś matą tłumiącą (jest na Allegro ale za 6 zeta za taki kawałek 25x50cm - troche chyba drogo). A w przyszłym tygodniu bo w czwartek mam obrone mojej pracy magisterskiej