23 - 25 stycznia 2009 - I ZIMOWY ZLOT OGÓLNOPOLSKI - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
nie nadążam

Napiszcie dużymi literami czy jest 1 czy 2 lokalizacje do wyboru ?

(jak dla mnie.. żadnych zakopców!...może ktoś tęskni za miejskim tłumem ...ja zdecydowanie nie)
  
 
Cytat:
2008-09-19 21:49:56, bogdan1 pisze:
nie nadążam Napiszcie dużymi literami czy jest 1 czy 2 lokalizacje do wyboru ? (jak dla mnie.. żadnych zakopców!...może ktoś tęskni za miejskim tłumem ...ja zdecydowanie nie)

Prze to nie zakopane tylko Kościelisko
  
 
Cytat:
2008-09-20 12:29:05, markon pisze:
Prze to nie zakopane tylko Kościelisko

Dokładnie, Kościelisko w poruwnaniu z Bukowiną jest dużo lepszym rozwiązaniem, jeśli idzie o cywilizację.
A poza tym z Kościeliska jest blisko na Gubałówkę, Dolinę Kościeliską czy też na Chochołowską...
  
 
termin 30.01-01.02 (pt-nd)
1. Anetka_t-k śniadanie i obiadokolacja
2. Markon śniadanie i obiadokolacja
3. Kisztan + 1os. dorosła + dzieci (4 i 10L), śniadanie, obiadokolacja i wszystkie atrakcje (kulig, ognisko itp.)
4. Desperos+zonka+dzieciaczek śniadanie i obiadokolacja
5. Rospur + żonka + bąbel śniadanie i obiadokolacja Napisałem o wieku dzieciaków bo takie rzeczy zwykle mają znaczenie przy zamawianiu pokoików.
6. Kula i Aga
[/quote]


[ wiadomość edytowana przez: Kula69 dnia 2008-09-21 20:33:22 ]
  
 
Cytat:
2008-09-21 20:28:08, Kula69 pisze:
termin 30.01-01.02 (pt-nd) 1. Anetka_t-k śniadanie i obiadokolacja 2. Markon śniadanie i obiadokolacja 3. Kisztan + 1os. dorosła + dzieci (4 i 10L), śniadanie, obiadokolacja i wszystkie atrakcje (kulig, ognisko itp.) 4. Desperos+zonka+dzieciaczek śniadanie i obiadokolacja 5. Rospur + żonka + bąbel śniadanie i obiadokolacja Napisałem o wieku dzieciaków bo takie rzeczy zwykle mają znaczenie przy zamawianiu pokoików. 6. Kula i Aga

[ wiadomość edytowana przez: Kula69 dnia 2008-09-21 20:33:22 ]
[/quote]wszystko by było ok pasuje mi każdy termin prócz ostatniego każdego miesiąca bo Anetka ma wtedy prace wiec my odpadamy z listy co do reszty to gdzie nie pytałem najlepiej jest w Baciarce na uboczu i cisza terminy zgłoszeń do 15 października

-----------------
Miałem kiedyś ESPERO z silnikiem od Jawy gdy go rdza zeżarła zrobiłem z silnika kosiarkę do trawy. Teraz gdy mnie nachodzą wspomnienia, wspominam przeszłość kosiarki do trawy strzyżenia!
  
 
a stało by się coś jakbym przyjechał z moja mama. (staruszką)

całkiem poważnie
babka git, tak jak mifinka (alkoholu niestety nie pija w zadnych ilościach ) tudzież lampka wina na odwagę .
Chętnie z Moich opowieści poznała by towarzycho !


[ wiadomość edytowana przez: franko25 dnia 2008-09-23 23:45:23 ]
  
 
Cytat:
2008-09-23 23:36:59, franko25 pisze:
a stało by się coś jakbym przyjechał z moja mama. (staruszką) całkiem poważnie babka git, tak jak mifinka (alkoholu niestety nie pija w zadnych ilościach ) tudzież lampka wina na odwagę . Chętnie z Moich opowieści poznała by towarzycho ! [ wiadomość edytowana przez: franko25 dnia 2008-09-23 23:45:23 ]


ja nie widze probemu...jak spoko babiuczka to smiao bedzie mial Cie kto za ucho targac
  
 
Cytat:
2008-09-23 23:36:59, franko25 pisze:
a stało by się coś jakbym przyjechał z moja ........staruszką .........babka git, tak jak mifinka


Marzena,w ryja go, w ryja za staruszkę
  
 
Ja pitole, Gumiak masz przeje.....ne

Ale gafa
  
 
Cytat:
2008-09-24 12:02:22, JaRabbit pisze:
Marzena,w ryja go, w ryja za staruszkę


nieee. Jakk...
to było w myśli mojej "staruszki"
pisałem to wczoraj na bańce konkretnej, i nie widzę błędów
cytat: git, taka jak Mifinka dla porównania charakterów . przecież dobrze czytam ?
Cytat:
2008-09-24 06:30:23, desperos pisze:
ja nie widze probemu...jak spoko babiuczka to smiao bedzie mial Cie kto za ucho targac


z tego juz wyrosłem.
sniadanko i obiadek zrobić, bo nie ma jak u mamy!
obawiam się tylko o zapas garków


[ wiadomość edytowana przez: franko25 dnia 2008-09-24 15:18:00 ]
  
 
Ja tylko wpadłem tu by się pośmiać z 3 ostatnich postów
  
 
Cytat:
2008-09-23 21:46:18, markon pisze:
[ wiadomość edytowana przez: Kula69 dnia 2008-09-21 20:33:22 ]

wszystko by było ok pasuje mi każdy termin prócz ostatniego każdego miesiąca bo Anetka ma wtedy prace wiec my odpadamy z listy co do reszty to gdzie nie pytałem najlepiej jest w Baciarce na uboczu i cisza terminy zgłoszeń do 15 października
[/quote]
Maniuś termin można przenieść mi najlepiej pasuje po 15tym
  
 
teraz wszystko zależy od kisztana dla nas 23-25 I jest najlepszy

-----------------
Miałem kiedyś ESPERO z silnikiem od Jawy gdy go rdza zeżarła zrobiłem z silnika kosiarkę do trawy. Teraz gdy mnie nachodzą wspomnienia, wspominam przeszłość kosiarki do trawy strzyżenia!
  
 
teraz wszystko zależy od kisztana dla nas 23-25 I jest najlepszy

-----------------
Miałem kiedyś ESPERO z silnikiem od Jawy gdy go rdza zeżarła zrobiłem z silnika kosiarkę do trawy. Teraz gdy mnie nachodzą wspomnienia, wspominam przeszłość kosiarki do trawy strzyżenia!
  
 
Cytat:
2008-09-24 21:29:19, markon pisze:
teraz wszystko zależy od kisztana dla nas 23-25 I jest najlepszy



jak dla mnie tez - zonka akurat ma wyklad z podyplomówką w nastepny weekend i z gory stwierdzilem ze nie da rady przyjechac...
obserwuje i moze sie cos zmieni
  
 
Cytat:
2008-09-24 21:29:19, markon pisze:
teraz wszystko zależy od kisztana dla nas 23-25 I jest najlepszy



Pasi.

Kolegialnie ustalone.

I Zlot Zimowy 23-25 I 2009r. w Baciarce,
terminy zgłoszeń do 15 października


Dla przypomnienia lista:
1. Anetka_t-k śniadanie i obiadokolacja
2. Markon śniadanie i obiadokolacja
3. Kisztan + 1os. dorosła + dzieci (4 i 9L), śniadanie, obiadokolacja i atrakcje (kulig, ognisko itp.)
4. Desperos+zonka+dzieciaczek śniadanie i obiadokolacja
5. Rospur + żonka + bąbel śniadanie i obiadokolacja
6. Kula i Aga

Razem 10 dorosłych i 4 dzieciaków

Rafiko jeśli jesteś chętny to zapraszamy.

Skoro już wszystko ustalone, proszę Modów o podwieszenie i wpisanie daty w tytule.

  
 
czyli się zlatujemy termin zaklepany!!!!

1. Anetka_t-k i Markon+ śniadanie i obiadokolacja
2.Kisztan + 1os. dorosła + dzieci (4 i 9L), śniadanie, obiadokolacja i atrakcje (kulig, ognisko itp.)
3. Desperos+zonka+dzieciaczek śniadanie i obiadokolacja
4.. Rospur + żonka + bąbel śniadanie i obiadokolacja
5. Kula i Aga
6. franko25 + M franka
7. rafalko + zonka

taka jest lista ????
a proszę podać wiek dzieciaków

-----------------
Miałem kiedyś ESPERO z silnikiem od Jawy gdy go rdza zeżarła zrobiłem z silnika kosiarkę do trawy. Teraz gdy mnie nachodzą wspomnienia, wspominam przeszłość kosiarki do trawy strzyżenia!
  
 

1. Anetka_t-k i Markon+ śniadanie i obiadokolacja
2.Kisztan + 1os. dorosła + dzieci (4 i 9L), śniadanie, obiadokolacja i atrakcje (kulig, ognisko itp.)
3. Desperos+zonka+dzieciaczek śniadanie i obiadokolacja
4.. Rospur + żonka + bąbel śniadanie i obiadokolacja
5. Kula i Aga
6. franko25 + M franka
7. rafalko + zonka (bezdzietni) - sniadanko i obiadokolacja

Podajcie jeszcze cennik tej impressski
  
 
1. Anetka_t-k i Markon+ śniadanie i obiadokolacja
2.Kisztan + 1os. dorosła + dzieci (4 i 9L), śniadanie, obiadokolacja i atrakcje (kulig, ognisko itp.)
3. Desperos+zonka+dzieciaczek(2,5 roku) śniadanie i obiadokolacja
4.. Rospur + żonka + bąbel śniadanie i obiadokolacja
5. Kula i Aga
6. franko25 + M franka
7. rafalko + zonka (bezdzietni) - sniadanko i obiadokolacja
  
 
Widzę że tu się wpisujecie z wyżywieniem, cenę sniadania znalazłem a jaka jest cena obiadokolacji??