Kto zna różnice między caro "97 a caro plus - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2003-10-18 11:12:57, Saghat pisze:
Ja też się podepnę. Gdzie można dostać w Kraku nakładki na środkowy słupek od Plusa, abym mógł sobie założyć do niePlusa? To jest plastik? I czy jest problem z założeniem?


To jest naklejka. Nie jest to zwykła folia tylko jakby taka "mięsista" grubosc ok. 0.5mm
Założenie - żaden problem. Odtłuścić słupek, i dokładnie bez bąbelkow nakleić.

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Czarny slupek no problem... Kupilem arkusz czarnej matowej folii i wyglada to lepiej niz ten seryjny badziew do tego trafilem w kolor bo farba na ramkach jest bardzo bliska tej folli...
Rada przy klejeniu.. zazwyczaj mamy doczynienia z gruba folia i jest problem z ulozeniem nalezy robic co ok 5cm z boku nacieciua zeby efekt zewnetrzny byl idealny jakies drobne niedociagniecia wyeliminuje slonce.
  
 
a propos Caro 97 i nie plus, mam takowego z marca i przy okazji dyskusji nasunoł mi sie taki szczegół ... od ogrzewania dzwigienki mam takie fajne zaokrąglone a nie takie klocki tradycyjne, czy to tylko w ostatniej serii Caro montowali takie czy skąd mi wytrzasnęli na żeraniu ?bo jak żyje drugich takich ani w Caro ani w Atu nie widziałem ... wiem że to pierdółka ale ciekaw jestem
  
 
Takie dzwigienki sa i w starszych egzemplarzach np Analog i Olonez evo IV
  
 
Cytat:
2003-10-17 19:27:32, moniczka19 pisze:
dziękuje jeszcze raz wszystkim
jak tylko kupię poldusia to się odezwę....
no i może spotkamy się ........... na jakimś zlocie




dzięki


Ciekawe czy Koleżanka juz dokonała zakupu....
  
 
Ciekawe jest to co piszecie o wpasach do dowodu.

Ja np mam wpisane , cytuje "POLONEZ 125PN"

Nr nadwozia normalnie

a nr silnika, cytuje "<-007650"

-co broń boże nie oznacza że mam pod maską Nokie 7650