Mój nowy nabytek - 125 Kombi + mini spot techniczy ;) - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Na pewno cos sie uda. Moze nie w 100%, ale trzeba byc dobrej mysli .Powodzenia.
  
 
Cytat:
2004-07-23 23:39:32, PGN pisze:
juz to widze jak ten pomysl ruszy. sory race, ale to fantazja. nie wierze, ze cokolwiek ci sie uda.


Phi, ja też nie wierzę, że to wszystko tak idealnie da sie zrobić. Na pewno będzie podniesiony ostro i dostanie jakiegoś diesla. Prawdopodobnie przyjdzie też inny most z blokadą. Z reduktorem pewnie nie da rady ale zrobie co w mojej mocy żeby dać napęd na cztery łapy - bo to jest podstawa.
Nawiązałem już kontakt z kilkoma osobami budującymi terenówki to wyczynu (SAM) na seryjnych podwoziach i mam nadzieje, że dowiem się wielu cennych wskazówek od nich...
Czas pokaże co z tego wyjdzie. Na szczęście nie mam wyznaczonego żadnego terminu więc mogę dłubać przy tym ile będę chciał .
  
 
Sobotni poranek roku 2054, klubowicze zebrali się już na pasie w Koronowie... rozmawiają z zacięciem o swoich klasychach i kombiakach z końca ubiegłego wieku jak również o astmie i problemach z reumatyzmem, Kaovietz dołożył do swojego wychuhanego auta przyczepkę gdyż liczne wnuki nie mieściły już mu się do kombi wtem... słychać ryk silnika narastający z każdą sekundą: "To musi być silnik od Honkera" - oświadcza Jeff, "Nie to silnik Citroena biturbo Race_d" - z uzanienm stwierdził D0mel. Nagle na plac z szybkością błyskawicy wlatuje MONSTER TRUCK KOMBI!!! Niestety nie wyrabia na zakręcie i oponą wielkości 126p demoluje przód auta Kaovca - Kao patrzy tylko morderczym wzrokiem na Race'a - ciag dalszy w kronice kryminalnej, bezpiecznej jedynce i 997
  
 
Cytat:
2004-07-24 07:24:57, t_kucyk pisze:
Sobotni poranek roku 2054, klubowicze zebrali się już na pasie w Koronowie... rozmawiają z zacięciem o swoich klasychach i kombiakach z końca ubiegłego wieku jak również o astmie i problemach z reumatyzmem, Kaovietz dołożył do swojego wychuhanego auta przyczepkę gdyż liczne wnuki nie mieściły już mu się do kombi wtem... słychać ryk silnika narastający z każdą sekundą: "To musi być silnik od Honkera" - oświadcza Jeff, "Nie to silnik Citroena biturbo Race_d" - z uzanienm stwierdził D0mel. Nagle na plac z szybkością błyskawicy wlatuje MONSTER TRUCK KOMBI!!! Niestety nie wyrabia na zakręcie i oponą wielkości 126p demoluje przód auta Kaovca - Kao patrzy tylko morderczym wzrokiem na Race'a - ciag dalszy w kronice kryminalnej, bezpiecznej jedynce i 997


Myślisz, że dożyjemy siedemdziesiątki Optymista
  
 
ale wy chlopaka podbodwujecie na duchu chlopak sie stara zeb cos wykombinowac awey mu takimy tekstami sypiecie
  
 
Cytat:
2004-07-24 08:27:07, Trool pisze:
ale wy chlopaka podbodwujecie na duchu chlopak sie stara zeb cos wykombinowac awey mu takimy tekstami sypiecie


To jeszcze bardziej mobilizuje
  
 
Cytat:
2004-07-24 07:24:57, t_kucyk pisze:
Sobotni poranek roku 2054...



dobre!!!
  
 
Cytat:
2004-07-24 08:56:51, PGN pisze:
Cytat:
2004-07-24 07:24:57, t_kucyk pisze:
Sobotni poranek roku 2054...



dobre!!!



Akurat ten fragment jego wypowiedzi najmniej do mine przemawia - planuje skończyć kilka lat wcześniej .
Poza tym Kaovzowy kombi nie wytrzyma tak długo - ruda już go bierze . A mojego bedzie trzymać w kupie rama .

BTW - skoro już zostało w spomniane... z jakiego traktora podejdą koła co by się nadawały do MT

A jeśli będzie silnik oturbiony (czego ofcoz nie wykluczam) to raczej nie z Bi a z IC



Cytat:
2004-07-24 07:24:57, t_kucyk pisze:
(...) Kao patrzy tylko morderczym wzrokiem na Race'a - ciag dalszy w kronice kryminalnej, bezpiecznej jedynce i 997


Czy to była może jakaś aluzja do tego grill'a ostatnio?



[ wiadomość edytowana przez: Race_D dnia 2004-07-24 09:24:32 ]
  
 
przestancie mo dokluczac bo chlopak wpadnie w kompleksy i kupi sobie w koncu jakis sasmochud terenowy bynajmniej nie polskiej produkcji
  
 
Cytat:
2004-07-24 10:06:02, Trool pisze:
przestancie mo dokluczac (...)


No własnie, przestańcie! Ale Wy to jesteście bee . A MU to krowy robią .
Chyba kupię sobie jakąś plastikową terenówkę, bynajmniej nie polską .
  
 
Broń Boże nie miałem na myśli tego nieszczęsnego ex-grill'a Kaovca
Ale palił się świetnie - sam przyznasz

Termin ukończenia - no cóż, życzę skończenia kombiaka MT jak najszybciej
  
 
W razie czego jakby pomysł nie chciał wypalić z bliżej nieokreślonych powodów to ja mam pewną znacznie prostszą do wykonania koncepcję.

Pozdrawiam
  
 
Ja też mam, nawet kilka, ale proste koncepcje są za proste
  
 
Cytat:
2004-07-25 00:36:06, Race_D pisze:
Ja też mam, nawet kilka, ale proste koncepcje są za proste


Wiesz niekoniecznie. Proste koncepje mają to do siebie, że są do zrealizowania

Pozdrawiam
  
 
I właśnie dlatego są za proste .
  
 
Cytat:
2004-07-25 13:05:58, Race_D pisze:
I właśnie dlatego są za proste .


Zawsze może to służyć jako rozwiązanie awaryjne
  
 
Nie uznaje rozwiązań awaryjnych! Takowe skończą się wraz z epoką obecnego sedana - howg!

BTW - oto 2 filmiki z kombiakiem

przecieranie ścieżek

high-end car audio
(Unitra Diora Weekend )
  
 
Fajny kombaik.
Powodzenia w tym projekcie
  
 
Ja już gratulowałem na żywo
Za tą cenę kupiłbyś to paliwo,które miał w baku i to najwazniejsze.
Co z nim zrobisz - Twoja sprawa,ja trzymam kciuki za projekt,choć jest on dla mnie wręcz utopijny Jakby co służę znajomościami wśród braci Gazowo/Uazowej
Proszę nie insynuować,że mnie ruda je auto,bo ruda usłyszy i zacznie
Proszę też nie rozjeżdżać mi auta oponą wielkości kaszlaka.
Parę słów na ochłonięcie:
-nadwozie DF jest takie "sztywne",że łamie się na krawężnikach,jedyny sposób na terenówkę to wsadzić tą budę na kompletną ramę z zawieszeniem i układem napędowym np UAZa
Znajomi rozrywają budy nivy na bezdrożach,gdzie tu z DF'em...
-silnik Andorii (Honker/Lublin) waży w pieździet i jeszcze troszkę,pomijając już masę...
Wg mnie fajny i znacznie prostszy pomysł przedstawił Maciek#938,podnieść zawias i dac duże kapcie.Do tego osłony rurowe a'la analog i bajerka jest
Pozdrówka!
  
 
Dzięki Kao A co do tych kapci to najlepiej jakieś 15 calowe od terenówki. Do tego diesel 1.9 PSA i naprawdę już auto robi furorę.

Pozdrawiam