[131]Moje auto po lakierowaniu - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
nie wszystkie argenty mialy pompe 22.2mm po drodze jeszcze jest pompa 20 z "hakiem" dopiero nuova i to nie kazda miala 22 , cylinderki tylne tez sa w 2 wersjach tyle ze tej "mocniejszej" chwilowo nie da sie kupic przynajmniej w kraku.warto by miec dwa takie same

ps:brzyyydkie brzyydkie srubki
  
 
Kosa jak dla mnie to bez halogenów.
Czy listwy racing-style mają już docelowy kolor?

Ja tam jestem w szoku co mozna (za taką kase za blacharke) wyczarowac z auta! Brawo Kosa.
  
 
A nie możesz kupić lub dorobić przewodów chamulcowych z końcówkami o różnych gwintach ??
Polecam pompę o średnicy 22 mm + duże servo. Samochód zatrzymuje się po naciśnięciu na pedał małym palcem
  
 
Dzis zamontowalem nakladki na nadkola, jedno lusterko, spasowalem blotniki i prawie skonczylem hamulce. Prawie bo oczywiscie musialo czegos zabraknac- tym razem padlo na rolke z zaczepem do linki od recznego oraz uchwyty mocoweane pod sruby drazkow reakcyjnych, mocujace linke i elastyczny przewod hamulcowy. w miedzyczasie udalo sie zdobyc prawie idealny przedni zderzak oraz plyte do podsufitki. W poniedzialek auto idzie pod polerke...

EDIT:

wpisalem sobie w wyszukiwarke na forum [131] i mnie jako autora i wyskoczyl mi miedzy uinnymi ten post >>>>link<<<<

jak milo czasem powspominac....

[ wiadomość edytowana przez: kosa131 dnia 2005-10-22 22:47:12 ]

[ wiadomość edytowana przez: kosa131 dnia 2005-10-23 10:02:37 ]
  
 
Fajne, fajne, tylko koła z przodu zamień miejscami .
  
 
odczep sie od tych kol. beda sciagane jescze kilka razy zanim trafia na smietnik
  
 
dzis udalo mi sie nabyc bardzo ladne reflektory swiatel drogowych (te mniejsze) od ostatniej serii ritmo. Wraz z zegarkiem, lampka sufitowa, begnetem elektronicznym od oleju kosztowaly mnei zqawrotna kwote 4zl (uwielbbiam zakupy na zlomie )
  
 
niech zgadne zapewnie auto złom na ulicy twardowskiego ?
  
 
Cytat:
2005-10-26 18:55:18, brightblade pisze:
niech zgadne zapewnie auto złom na ulicy twardowskiego ?



tak, na Twardowskiego, z tym ze to chyba nei jest auto-zlom tylko spoldzielnia pracy Surowiec, wiec i ceny maja jak za surowce
  
 
Cytat:
2005-10-23 10:03:32, kosa131 pisze:
odczep sie od tych kol. beda sciagane jescze kilka razy zanim trafia na smietnik


Spoko, myślałem że nie wiesz jak je założyć po prostu
  
 
Dzis po raz pierwszy odpalilem silnik w Racingu. Silnik poki co z kombiaka, ale mam wrazenie ze zmiana reduktora od gazu sprawila ze jest jakis zywszy Trzeba byc furious, wiec rozruch na samym kolektorze fajnie mruczy. Od ostatniego posta zmienily sie hamulce z przodu (tarcze z argenty z jarzmaimi od regaty 100 + oslony tarcz orginalne od 131), z przodu juz "motylki" '14, zamontowane i podlaczone wspomaganie kierownicy oraz silnik, skrzynia i osprzet (uklad chlodzenia, instalacja gazowa, elektryczna itd). Gdyby nie fakt, ze wal od 131 jest za dlugi do mostu z argenty przejechalbym sie juz dzis. Ale powiem Wam, ze taki probny rozruch przywraca motywacje
  
 
kilka wieczornych fotek:





Moze teraz ktos skomentuje bo znow mam wrazenie ze pisze do siebie
  
 
KOSA co ty se w qlki lecisz cy co?? CO TO JEST?? na racingerze takie cus takie rdzawe cus??


[ wiadomość edytowana przez: Bart128 dnia 2005-11-15 00:15:05 ]
  
 
To sa opilki powstale podczas fresowania otworu na wiazke elektryczna d wtrysku L-jetronic. Usatysfakcjonowany?
  
 
dobra dobra, powiedz poprostu ze bitex odpadl i tyle a nie jakies opilki

pi es wez chlopaku ten aparat od adriana i pstryknij foty....wisz czego
  
 
troche fotek robionych w dzien:


  
 
No w dzień to się zdecydowanie ładniej prezentuje Teraz tylko poskładaj to wszystko ładnie do kupy co by mogła cieszyć oczy wszystkich. A silnik też będzie robiony? Bo narazie jakiś taki brudny
  
 
Ja nie wiem, Kosa, ze tobie się chce tak babrać z tą padliną. Nie lepiej było wyjąć ten silnik i włozyc do mega unikatowego, rarytasa 125p z '88 roku??? Byłbyś oryginalny, a nie takie cuś....

P.S.
Ładny
  
 
Cytat:
2005-11-15 18:20:42, Drag-On pisze:
No w dzień to się zdecydowanie ładniej prezentuje Teraz tylko poskładaj to wszystko ładnie do kupy co by mogła cieszyć oczy wszystkich. A silnik też będzie robiony? Bo narazie jakiś taki brudny



silnik jest w bdb stanie- rok temu mail zrobiona glowice, zmienione panewki, pierwscienie i wsyztkie uszczelki oraz uszczelniacze z wyjatkiem dwoch siemeringow na walkach rozrzadu (Jeden juz wymieniony a spod drugiego sie saczy i stad ten brud na silniku. Jak auto wyjedzie z miejsca postoju to silnik umyje i uszczelnie , pomaluje filtr powietrza i zmienie rolke napinacza i pasek. I na jakis czas musi wystarczyc. Docelowo chce tam wsadzic 1,8 na wtrysku z argenty (po to polozona zostala wiazka od wtrysku) lub dwoch weberach 40dcoe (o ile uda mi sie zrobic do tego kolektor i kupic miskery). Ale to wciaz odlegle plany, pilniejsza jest tapicerka, geometria zawieszenia i formalnosci
  
 
No to tylko pogratulować i życzę długiej bezawaryjnej jazdy. Powodzenia w dalszych pracach.