Cabrio RST-1.1 BAR..jest fajnie - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
dzisiaj ustawilem essiego na 1.1 bar doladowania...wedlug powszechnych zalozen powinno byc cos kolo 190-195 koni...powiem jedno...balem sie!!!Kiera musi siezdiec sztywno w dwoch lapkach bo inaczej robi sie nieciekawie.Dzieki szperze sa naprawde ciekawe przeciazenia.Tym optymistycznym akcentem chcialem zaznaczyc ze to mk IV beda najszybsze w klubie a moj nie moze byc inaczej jak najszybszy cabrio w klubie Filmik zgram w piatek bo wentylator mi padl i ciezko cos nagrac w warunkach miejskich!!


[ wiadomość edytowana przez: rex dnia 2007-06-14 00:12:29 ]
  
 
  
 
No to ladnie ,a nawet bardzo ladnie
  
 
Ja Ja Ja : Give filmik !
jak to bedzie rezać strasznie juz mi slinka leci na ten filmik :oczy:
  
 
Tak trzymac ładuj dziada 1.1 to dopiero początek mam nadzieje??
  
 
ja tez chce 1,1 bara
a co do tego czy najszybsze mk IV... zobaczymy co tam bakster wymysli ze swoim niebieskym wynalazkiem
  
 
pytalr chyba niedokładnie czytasz rexa ma byc najszybszym cabrio... a to mk4 beda najszybsze, w domysle ze baksowy i rexowy wozik bedą najszybsze
  
 
jakos tak to dziwnie napisal a ja niedokladnie czytam bo co chwile patrze czy kierownik nie idzie
  
 
Cytat:
2007-06-14 08:54:53, pytlar pisze:
jakos tak to dziwnie napisal a ja niedokladnie czytam bo co chwile patrze czy kierownik nie idzie



remik swoim byłym 1.4 i tak by ich objechał
  
 
Gdzie tam mk4 najszybsze Przeciez Rs sa szybsze
  
 
wiecie ciezko mi ustawic ten samochod bo do tego potrzebuje kierowcy jak ze na urlopie od kat B jestem a do tego problem z gotowaniem sa jak wsadzilem ten IC od probe przed chlodnice...czekam na wyplatke i musze kupic wentylatory z webasto bo nie da rady inaczej ;/ no nic bedzie zastrzyk gotowki to sie zrobi i hamowanko tez. Poki co wentylator wogole sie obrazil wiec dzisiaj czeka mnie zabawa w elektryka i do tego trzeba ustawic doladowanko na stale bo niestety w piku mam 1.1 ale potem spada wiec musze wykonac tajna sztuczke hehe Jedyne co juz mam ostateczne to wyglad tylko ze troche taki zawias niski i twardy jest upierdliwy na polski drogach ;/
  
 
no i juz....zlokaliwoalem usterke...dziurawa chlodnica. No wrecz bosko. Jak ktos ma na sprzedaz to chetnie kupie.
  
 
jak juz masz IC od probe to wsadz i chlodnice takie bydle ze ciezko zagotowac bedzie


[ wiadomość edytowana przez: pytlar dnia 2007-06-14 22:15:09 ]
  
 
no wiesz...ale tam za wiele miejsca nie ma..Ta sie wlasnie zwalila bo docinalem ja za bardzo do turbiny i pocharatalo ;/
  
 
Rexiu... a słowa podziękowania to gdzie?
  
 
yyy no to nie na twoim kompie....jeszcze go nie zalozylem hehehe Okazalo sie ze moj jednak ma chip i jak podregulowalem walek vs zaplon to przestalo odcinac...teraz szukam chlodnicy ;/