SPOT LKP - Wschodniej Strefy Nadgranicznej ;) - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Sp4rky co to za rolka? jakaś taka czerwona jak by gumowa???
Na bank do samarki pasi
  
 
Cytat:
2007-04-05 22:09:59, MENDEL pisze:
U Arka to ja nie widze tam nowego rozrzadu tylko nowy pasek i rolke napinacza a u Sparkiego to juz nic nie widze . Pozdrowionka.



Pawełku coś nie dokładnie patrzysz... to u Sparkiego jest nowy rozrzą tj pasek rolka i pompa wodna... U siebie montowałem amorki gazowo olejowe... u Fiodora dostawki pod amorki coby auto wyżej stało...

Cytat:
Sp4rky co to za rolka? jakaś taka czerwona jak by gumowa???
Na bank do samarki pasi



To rolka napinająca pasek rozrządu.... Być może pasuje do Samary w końcu to takie same silniki...
A czerwona bo od Mastera (taka firma...) ale nie gumowa al metal oblany plastykiem...
  
 
sorki faktycznie pomyliłem te wasze naprawy a mam pytanie o te amorki gazowo-olejowe jak ci sie na nich jezdzi Arek?
  
 
ja wiem jedno ze u Ariego seksu w samochodzie juz nie bedzie za twardo nie to co w tradycyjnej 07
No i oczywiscie składam podziekowania Ariemu i całej uczestniczacej bandzie przy naprawie.No i przeprosiny dla sparkiego bo to kawałek mojego krzyzaka wyladował u niego w paluchu próbowalismy go wyjac sami za pomoca noza do tapet ale sie nie udało.

[ wiadomość edytowana przez: krzychuk dnia 2007-04-08 21:30:00 ]
  
 
Krzychu nic sie nie stało, dało sie wyciąć bez amputacji
kolejnym razem wpadnij z głowicą, pomoge rozbierac
  
 
Cytat:
2007-04-08 21:27:25, krzychuk pisze:
ja wiem jedno ze u Ariego seksu w samochodzie juz nie bedzie za twardo nie to co w tradycyjnej 07 No i oczywiscie składam podziekowania Ariemu i całej uczestniczacej bandzie przy naprawie.No i przeprosiny dla sparkiego bo to kawałek mojego krzyzaka wyladował u niego w paluchu próbowalismy go wyjac sami za pomoca noza do tapet ale sie nie udało.



e tam od razu nie będzie.... siedzenia są wygodne...
Krzysiu nie ma za co.... zawsze chętnie pomogę...

Cytat:
sorki faktycznie pomyliłem te wasze naprawy a mam pytanie o te amorki gazowo-olejowe jak ci sie na nich jezdzi Arek?



jest dużo sztywniej, auto stabilniejsze w zakrętach i w ogóle jakoś przyjemniej
  
 
Krzychu u mnie tylna kanapa jest bardzo mieciutka jak na dziesiejsze samohody.....
DEx
  
 
podejrzewam dexiu ze w porównaniu z moja i tak wymieka
ale koniec tych seksistowskich tekstów
  
 
Ja i tak jestesm powszechnie uznawany za sexiste i taniego podrywacza oraz alkoholika bo u mnie na roku na 1 faceta przypada 10dziewczyn
DEx
  
 
Przy okazji dzisiejszych napraw miał miejsce spocik na którym byli arsen sparky i moja skromna osoba
  
 
Odbył się kolejny spot integracyjno - remontowo - odpoczynkowy
udział wzięli:
Fiodor


Sparky:


pies Kajtek



oraz nasze cudne auta:





o pracach remontowych napisze Sparky
  
 
Cytat:
2007-07-19 12:03:47, arii82 pisze:
Odbył się kolejny spot integracyjno - remontowo - odpoczynkowy
[...]
o pracach remontowych napisze Sparky


ja? ok
w skrocie telegraficznym
-arii
rozkrecil i skrecil maglownice,
wymienil pare gumek i odme
-fiodorowi zespawalismy zaszczite (tzn oslone pod silnik)
- i u mnie spawalismy w/w osłone bo gowno sie latwo łamie
(trzeba pomyslec o wzmacnianej, ktora mozna dostac na UA)
no i ztjuningowalismy u mnie wydech, po po ostatnim prostowaniu z ariim łomem i liną troche sie połamał
teraz jest tylko strumienica i tlumik końcowy
ciekawy dzwiek nam wyszedl, najlepsze ze w srodku nic nie slychac

no i wszystko opilismy regionalną zieloną Perełką

Lubelacy kiedy robimy wiekszego spota?
  
 
Rychrus zaczął temat browarka na weekendzie..
co Wy na to?

zapraszamy rowniez Lubelszczyzne i reszte kraju

edit:
mi w sumie pasuje tylko a nawet bardzo w sobote wieczorem w Chełmie, na miescie, a jak nie to zapraszam do arii'ego na chate (arii Ty tez co nie?)


[ wiadomość edytowana przez: Sp4rkY dnia 2007-08-16 14:21:59 ]
  
 
Cytat:
edit:
mi w sumie pasuje tylko a nawet bardzo w sobote wieczorem w Chełmie, na miescie, a jak nie to zapraszam do arii'ego na chate (arii Ty tez co nie?)



Oczywiście podtrzymuję....
czas na Spot.. bo kulejemy pod tym względem...
po spocie ...
czym Chata bogata....
  
 
Cytat:
2007-08-16 14:26:19, arii82 pisze:
Oczywiście podtrzymuję.... czas na Spot.. bo kulejemy pod tym względem...


oj kulejemy... czas najwyzszy zeby zebrala sie starszyzna GL-LKP

Cytat:
po spocie ... czym Chata bogata....


czyli kilogram pierozkow, rojal i kobieta?
  
 
jako atrakcją tego spotu może być Zlot Motocykli "Krokodyl 2007"

dlatego jako godzinę rozpoczęcia spotu proponowałbym godzinę 16-ta... aby była możliwość zobaczenia parady motocyklistów...

następnie możemy udać się do Kumowej Doliny na dalsze uroczystości.. między innymi występy kapel rockowych takich jak Tipsy Train, Pizza Łomot oraz gwiazda wieczoru zespół KSU...

Ważny element każdego zlotu jakim jest złocisty trunek będzie na terenie amfiteatru w bardzo przystępnej cenie - tylko 2,50 i będzie to piwo Lech!!

także zalecane jest mieć ze sobą dodatkowego kierowcę....

więcej info o zlocie... Krokodyl 2007
  
 
no a ja dzisiaj podczas powrotu z roboty usłyszałem straszny łomot pd siedzeniem kierowcy zatrzymałem sie spojrzałem pod spód samochodu i wszystko ok nic nie brakuje ale po drodze zajechałem na kanał do garazu a tam co?
okazuje sie ze gumowy łacznik skrzyni i wału rozleciał sie na kawałki brakowało trzech czesci z całej gumy na szczescie miałem swój stary którego jeszcze nie zdazyłem wyrzucic
  
 
arii juz spi, a jest zalogowany, wiec ja cos na szybko skrobne

krokodyla na dzisiaj skonczylismy...
bylo zimne piwo, gorace kobiety, super motocykle gralo KSU! i kilka innych kapel ...

byli koledzy z AKCh (kielbaski, karczek ...) niestety LKP nie dopisało ....

pozdrawlaju
/Sp4rkY
  
 
wczorajszy mini spocik LKP...
a wsrod nas sympatyczna koleżanka Brook z klubu FKP

  
 
(z archiwum GL-LKP)

pamietacie czasy 07-mek?

heh, szkoda ze nie mogly z nami zostac ...






[ wiadomość edytowana przez: Sp4rkY dnia 2007-10-05 07:36:05 ]