2103 SzokoLada - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Szoko, przejrzałem, poczytałem...

...rzeczywiście, blacharsko niezły "gruz" ta Twoja trójka
Już stąd widzę, że urobisz sobie przy niej ręce po łokcie
Nic to jednak, wytrwałości i powodzenia w dokończeniu projektu życzę!
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
Damy rade. Żeby tylko kobitka rozwodem nie szantażowała.
  
 
To ile teraz masz wszystkich aut ?
  
 
No i jest mój prezent. Oryginalne opony ИЯ-170 na pierwszy montaż do 2103.. Made in USSR. Myślę ze to podstawa przy renowacji.




Cytat:
To ile teraz masz wszystkich aut ?



Odpowiednia ilość na moją kieszeń.
  
 
No więc tak. Mam nowe oryginalne opony, czyli mogę zająć się kołami do swojej trójki. Mam sporo felg, więc można przygotować kompletne koła. Pytanie jest takie, czy zastosować oryginalne felgi z trójki z dętkami, czy może zastosować identyczne felgi z szóstki, ale bezdętkowe. Mam zamiar oddać felgi do firmy, która zajmuje się profirenowacją felg, tak żeby wyglądały jak nowe. Macie sprawdzoną firmę, godną polecenia. Mam wysokie wymagania, co do jakości.
  
 
Mam sprawdzoną firmę, niestety w Warszawie
Regenerowałem u nich kilkanaście kompletów felg aluminiowych do różnych Lancii i efekty były zawsze zadowalające a cena dość przystępna.
Gdybyś nie znalazł nic innego bliżej Legnicy, podaję link:

http://www.regeneracjafelg-warszawa.pl/

Serdecznie pozdrawiam.
  
 
Potwierdzam firmę poleconą przez Rafako. Robiłem u nich kilka tygodni temu komplet felg Audi. Leżą w garażu jak nowe (teraz nawet nie wiem czy zakładać...).
Pozdrawiam,
@lex
  
 
Dzięki za informacje. Mi głównie chodzi o ranty i ewentualne wżery. Rant w feldze jest lekko zawinięty i ciekawy jestem czy będzie idealnie wyprostowany, wżery uzupełnione i t.d.
  
 
Oni prostują felgi. Myślę, że ze stalówką nie będą mieli żadnego problemu. Widziałem też, że ludzie do nich przysyłają felgi do naprawy - podczas mojej wizyty u nich widziałem komplety felg przygotowane do wysyłki. Najlepiej jak zadzwonisz i sam z nimi porozmawiasz.
Pozdrawiam,
@lex
  
 
A w oryginale jaki był kolor felgi? U mnie niby biały, wpadający w szary. Alex, a ty w trójce swojej robiłeś felgi też w tej firmie, czy na tych felgach już kupiłeś?
  
 
Do 2103 felgi w takim stanie kupiłem. Bardzo ładnie zrobione, choć nie tym kolorem co trzeba (kolega robił je pod swoją 2102).
W oryginale są szare. Ja mam jedną felgę w oryginalnym kolorze i mogę im podwieźć na wzór jakbyś się decydował na naprawę w tym zakładzie - mam do nich 10 min samochodem. Choć jak mi robili felgi do Audi (aluminiowe) na fabryczny szary kolor, to chyba się nie różni. Mogę cyknąć zdjęcia i podesłać jak chcesz (pomalowaną w tym zakładzie felgę Audi na szaro i felgę Łady w oryginalnym kolorze).
Pozdrawiam,
@lex
  
 
Mi się podoba biały. I takowy bym chciał. Ale białego też pewnie jest ze 100 odcieni.
  
 
Staram się o poważne odznaczenie - złotą łopatę, odkopuję więc ten temat i pytam grzecznie, czy są jakieś postępy od zeszłego roku?
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
Jak to się mówi, nie sprzedaje, będę robił. Projekt żyje i umierać nie ma zamiaru. Za faktyczną naprawę, wezmę się nie wcześniej niż zrobię kombika. W tej chwili zbieram nadal smakołyki do trojki.

Zdziwiony jestem, już rok nic w tej sprawie nie napisałem i nikt inny.
  
 
Szoko, ona nadal stoi tam gdzie mi ją pokazywałeś ? Pod chmurką, przy kamienicy ?
  
 
.Tak, bez zmian. Może będzie garaż, zobaczymy.


[ wiadomość edytowana przez: SzokoLada dnia 2015-08-04 23:28:19 ]