[126] resor - odwrocone pioro glowne - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
zrobilem dzisiaj fotki resora i dla porownania samochod jak moim zdaniem wysoko stoi mimo usmiechnietego resoru:






teraz limit godzinny jest wyczerpany ale za 20min powinno byc widac fotki.
  
 
Krzychu tak patrze i gleba jest ........ Off road toto nie jest ni cholery...
Ale jak chcesz bardziej to nadkola przespawaj w doł
  
 
Cytat:
2004-09-16 20:19:51, Krzyh00 pisze:
......
no co mialem zrobic zabralem resor...
......
poradzcie bo zglupialem... jeb**y partacz...


na poczatek zmień kowala... zrobisz raz u innego to co robisz na okragło u tego...
  
 
Cytat:
2004-09-18 14:33:24, Krzyh00 pisze:
no dzisiaj po malym upalanku resor znowu sie usmiechnal ja juz ku**a nie mam sily do tego gowna teraz mam 5 pior z czego czwarte jest od zuka i jak widac nie przeszkadza mu to w siadaniu, a jak bylo 6 pior to stal jak terenowka ja juz nic nie kumam chyba go wyjebie w cholere kupie nowy resor sklepie na plasko z nowym piorem bo juz nie wyrabiam


zrób tak jak mówiesz..
nowy resor+nowy kowal=nowe zawieszenie...
  
 
Cytat:
2004-09-26 23:37:11, Krzyh00 pisze:
........
jak moim zdaniem wysoko stoi mimo usmiechnietego resoru
....


mam pytanie, czy ty widziałeś seryjnego malucha??
bo jak ja bym miał tak posadzony przód, to bym był zadowolony...
  
 
powiem ci tak, gdybym mial posadzony tak jak widac na fotkach, ale resor bylby przy tym CONAJMNIEJ prosty to nieposiadalbym sie ze szczescia, a on dlatego tak stoi bo resor jest wyruchany, gdyby resor byl prosty to by byla terenowka wlasnie

kowala zmienic nie moge, bo i potrzeby takiej nie ma. po pierwsze za 20zl resora mi nikt inny nie zrobi, po drugie wcale nie musi zrobic lepiej, po trzecie ci ludzie i tak patrza na nas na idiotow bo kazdy podnosi resor wiec zrobio tak jak my im kazemy a sami nic nie doradza bo dla nich z zalozenia jest to bez sensu...
  
 
W niedalekiej przyszłości (zależnie od pogody) planuje sobie zrobic glebe u siebie w malcu, ale mam takiego małego problema... resor mam płaski (ze starości ?) no i jak poprzycinam te mocowania i odbojniki, nie wiem czy przypadkiem na jakiejś większej dziurce nie strzeli. Co radzicie... znaleźć jakiś inny tani resor czy zostawić ten ?

No i jak jeszcze z tyłem zrobić ? Myślicie że wystarczy jak obetne sprężyne o pół zwoja i "bałwanka" o jedną "kulke" ?
Czy sprężyny koniecznie trzeba doginać po obcięciu ?

Zaznaczam że amorki zostają seryjne.

Tutaj macie fotke tego resora:
  
 
ja bym wymieenil po tym jak mi pekl neichce drugi raz tego samego przezywac i tobie tez nie radze. mi pekl naszczescie porzy 20km/h ale praktycznie na rownej drodze wiec lepiej wymien. urzywanych resorow sie nie obniza
  
 
Cytat:
2004-11-27 12:56:33, maskekk pisze:
urzywanych resorow sie nie obniza



bzdura
  
 
Tylko wiecie... ja nie chce klepac resora bo un juz jest płaski... myślałem tylko o poprzycinaniumocowań i odbojników... zda mi to egzamin ?
  
 
Cytat:
2004-11-27 13:17:23, York pisze:
Tylko wiecie... ja nie chce klepac resora bo un juz jest płaski... myślałem tylko o poprzycinaniumocowań i odbojników... zda mi to egzamin ?



podstawki mozesz skrocic ale odboje tylko minimalnie jak za mocno skrocisz momentalnie sie przegnie
  
 
spoko... ale z której strony lepiej skrócić te mocowania... z góry (od strony budy) czy z dołu (od strony resora) ?

No i jak z tym tyłem jeszcze zrobić ? Jak to jest z tym doginaniem sprężyn ?
  
 
tylko od strony budy, od strony resora nie skrocisz bo sa wyprofilowane pod "garby" w resorze
  
 
York w twoim przypadku do resora bym dodał tylko lage i nic nie ruszał. Jak skrócisz podstawki prędzej czy później przegnie sie i będziesz musział zmnienić resor. Jak dodasz lage będzie twardszy i ewentualnie wtedy dotnij podstawki. Ja mam płaski z lagą, wygląda tak jak twój. Za nisko nie jest za wysoko też. Z resztą zrobisz jak zechcesz. Pozdrawiam
  
 
lage... tzn dodatkowe pióro ?
jeśli tak to któro i gdzie je wsadzić ?

No i jak z tym tyłem...
  
 
ja powiem tak...mam dodane jedno pióro,resor odwrócony,sklepany,i jest GIT,amory seria,troszke za bardzo skacze trzeba się przyzwyczaic bo czasami można na łuku przeszkoczyć na przeciwyny pas
a którą lage sie dodaje to nie wiem,bo kowal mi robił a nie było mnie przy tym!
Wydaje mi się ze jak dodasz drugą od góry to będzie dobrze?
  
 
kowal chyba bedzie wiedzial co i jak zrobic zeby bylo dobrze.
  
 
Tylko ja właśnie nie chce oddawac resorado kowala, bo nie mam na to $$$... i dlatego sam jakoś prubuje się dowiedzieć no i potem jakoś to zmajstrować.
  
 
hmm mam podobny problem tyle ze cos tych fotek chyba niedodam

resor jest prawie płaski lub płaski mniej wiecej a do gleby to mu duzo brakuje

dodam ze resor jest seryjny nieklepany

mam w domku juz nowy resor elegancki dzis powininem wymieniac ... klepany na 9cm + pioro jak bedzie dalej wysoko to bedzie lipa

moze wysle komus na maila fotkito je udostepni :]
  
 
ślij foty do mnie... wrzuce na serwer