No kur.... będą winietki. - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2003-03-02 12:48:21, GDA pisze:
Nie ma winiet - nie ma rządu większościowego
moze wcześniejsze wybory i miejmy nadzieje że lobby rolnicze trochę zmaleje dzieki temu i unikniemy tym samym tych nieszczęsnych BIO-Paliw



Nawet gdyby byly wczesniejsze wybory to wg ostatnich badan popularnosci - oczywiscie moga byc niedokladne - mielibysmy SLD, PiS i Samoobrone .... Tez bym nie liczyl na udana koalicje

Tak wiec bedzie dym ..

pozdr.
  
 
ANDRZEJ L. - na premiera

ostatni gasi światło
  
 
Cytat:
2003-03-02 13:56:47, GDA pisze:
ANDRZEJ L. - na premiera

ostatni gasi światło



chyba vice-

Andrzej Lepper:


wicepremier
Szef Sejmowej Komisji Rolnictwa
Prezes Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego

stanowiska czekają
  
 
A nie będzie.
Rząd już nie chce tego poronionego pomysłu dalej ciągnąć.
  
 
Nie martwmy się. Znajdą się inne sposoby na zbudowanie 494 (nie 500, bo 6 już zbudowano)km autostrad w dwa lata. He,he minister Pol już myśli!!! (już się boję).
  
 
Napewno juz nie za kadencji tego rządu będą myśleć nad czymś nowym - posadki LSD chwieją sie i to ostro
  
 
Obawiam się, że mogą wpaść na pomysł zwiększenia zawartości podatku drogowego w akcyzie z jednoczesnym podniesieniem samej akcyzy. Dobrze, że te winietki nie przeszły, bo śmierdziały na kilometr posadkami dla kolesi drukujących i rozprowadzających naklejki.
A co do posadek - dopóki media będą przyjazne dla LSD, ich posadki są raczej niezagrożone. Jak widać, ludzie są łatwowierni i można im duużo w telewizji nakłamać.
Dzbanek
  
 
Już wymyślili łobuzy . Będzie podatek 5% od nowych aut i 4% od benzyny (lub odwrotnie). Wrrrrrrrr
  
 
LSD ??? no no no koledzy ... :)

  
 
ja tak off topicowo poniekąd... kiedyś widziałem na murze w Ciechanowie rozwinięcie skrótu SLD

Sekta Ludzi Diabła
  
 
Cytat:
2003-03-12 14:56:57, BENY pisze:
ja tak off topicowo poniekąd... kiedyś widziałem na murze w Ciechanowie rozwinięcie skrótu SLD

Sekta Ludzi Diabła



Dobre Beny
  
 
A mnie to ktoś będzie musiał wytłumaczyć o co chodzi z tymi winietami, bo ja, że tak powiem "nie czuję klimatu" i nie do końca rozumiem kto jak z kim po co i za ile
  
 
Cytat:
2003-03-12 14:56:57, BENY pisze:
ja tak off topicowo poniekąd... kiedyś widziałem na murze w Ciechanowie rozwinięcie skrótu SLD

Sekta Ludzi Diabła



Pewnikiem to wymyśliła zakonna kasta Albo tatko Rydzyk
  
 
tak więc winetom niet :) Żegnajcie winiety
Ale to nie koniec akcyza wzrośnie na 100% nie wiem o ile, módlmy się tylko żeby nie doczepili się do gazu....
  
 
zastanawiam sie, jacy to debile siedza w tym rzadzie, zeby wymyslac cos, co nie moze byc wdrozone. panowie, panie, robcie dzieci! prawdopodobienstwo, ze urodzi sie dzierzynski wzrosnie i rozpizdrzy to warcholstwo skorumpowanych klonow.
pagan
  
 
popatrzcie co sie dzieje z cenami ropy! Mowia, ze to przez Irak, ale gowno prawda, bo benzyna tez by szla w gore, znowu dowalaja jakis podatek, tylko nic o tym nie mowia! Slyszalem od kolesia z CPNu, ze do konca miesiaca ropa ma kosztowac okolo 4 zl - paranoja!
  
 
Tak, a jednocześnie wielkie zdziwienie, że ludzie jeżdżą na opałowym.
  
 
spoko ludzie... już dziś w sejmie będzie omawiana nowela ustawy ubezpieczeniowej i nasi pOSŁOWIE chcą opodatkować odszkodowania wypłacane od ubezpieczyciela... No to teraz nie dość, że dostaniesz za szkodę ledwie tyle, żeby wystarczyło na naprawę, to jeszcze zapłacisz od tego podatek "dochodowy".

Ja już nie mogę jeszcze trochę i jak wezmę kija i rozp&%$#@*& to całe złodziejskie towarzystwo
  
 
Cytat:
2003-03-12 15:05:56, Elvis_Canapca pisze:
A mnie to ktoś będzie musiał wytłumaczyć o co chodzi z tymi winietami (...)


jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo że chodzi o pieniądze , krótko mówiąc nasi rządcy chcieli siegnąć znowu do naszych kieszeni ładnie to nazywając winietą czyli opłatą za poruszanie sie po drogach krajowych

btw: Elvis a jak to jest w Anglii - płacicie tam jakieś winiety ?
  
 
Cytat:
2003-03-13 11:27:28, BENY pisze:
...
Ja już nie mogę jeszcze trochę i jak wezmę kija i rozp&%$#@*& to całe złodziejskie towarzystwo


Idziemy ich wyrżnąć . W polsce nie ma kary śmierci to przynajmniej pożyjemy na koszt innych biednych polaków beztrozcy o przyszłość, jedzenie i dach nad głową . Gożej jak dadzą nam za to ordery I tylko za poldkiem (i żoną ) będę trochę tęsknił.