Maj 2005 - BORKI 2 !!!! - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Chcialbym wiedizec bo jezeli zlot ten dlugi weekend bedze to juz trezba zamawiac miejsca w domkach i pawilonach kto gdzie tam chce. Jak pisalem pozniej niema sensurobic zlotu bo sa egzaminy w szkolach. Chyba ze zrobic pod koniec lipca w wakacje ale wtedy to kazdy z rodzinka dzies wyjezdza i nie wszyscy sie zbiora.
Osobisice wolal bym w ten dlugi weekend
  
 
Co sądzicie o plakietkach (identyfikatorach) ?? IMO to fajna sprawa..
  
 
Cytat:
2005-03-21 15:57:51, Jacenty pisze:
Co sądzicie o plakietkach (identyfikatorach) ?? IMO to fajna sprawa..


To raczej sprawa OCZYWISTA żeby każdy posiadał plakietkę ze Swoim nickiem(a pod nickiem umieścić imię, jeśłi takowym się ktoś nie przedstawia na forum).
  
 
Ja mam pytanie: Kiedy Jedziemy ?????????? bo jak do tej pory to nie widze zeby termin sie ustalił Ankieta wskazuje na długi wekend, wiec wtedy??

-----------------
czasem tu zaglądam
  
 
Kiniusiu, myślę że warto to podkreślić Ostatnio sam zapomniałem :-|
  
 
Cytat:
2005-03-21 23:43:02, Adam4302 pisze:
Ja mam pytanie: Kiedy Jedziemy ?????????? bo jak do tej pory to nie widze zeby termin sie ustalił Ankieta wskazuje na długi wekend, wiec wtedy??



Myślę, że się ustalił. 10 osobom pasuje długi weekend (ja 11) + osoby które będa bez względu na termin to znacząca większość.

Czas ustalić ostateczna datę bo juz trzaby rezerwacji dokonywac....
  
 
No to trzeba juz ustalac wedlog ankiety wypada na ten dlugi weekend no i trzeba zrobic liste kto bedzie na 100%
  
 
Na temat mojego wyjazdu do Borek wypowiem sie w kilka dni przed samym zlotem... chwilowo mam mały problem z $$ i naprawde nie jestem w stanie okreslic sie czy bede...
  
 
Cytat:
2005-03-22 13:07:47, Navi pisze:
Myślę, że się ustalił. 10 osobom pasuje długi weekend (ja 11) + osoby które będa bez względu na termin to znacząca większość. Czas ustalić ostateczna datę bo juz trzaby rezerwacji dokonywac....


Mnie też pasuje długi weckend.
  
 
A ja powiem jedno ... chciałabym aby zlot się odbył, a kiedy go zaplanujecie jest mi bez różnicy, super byłoby znów się spotkać większym gronie
  
 
Kombinuję wolne na weekend...

Być może wpadnę jakąś Skodą... O ile obiecacie, że mi jej nie obrzucicie kamieniami
  
 
Cytat:
2005-03-25 21:45:16, Zoltar pisze:
Kombinuję wolne na weekend... Być może wpadnę jakąś Skodą... O ile obiecacie, że mi jej nie obrzucicie kamieniami


Tego Ci Wielki Zoltarze obiecać nie możemy ....nie możesz żądać aby czciciele Daewoo zostali wyznawcami jakiejs tam.....Skody
  
 
Czas biegnie a tu jeszcze nic nieustalone. a to juz za miesiac.Wiec co ten dlugi weekend tak? moze zalozyc oddzielny topik niech sie wpisuja ci co beda w borkach na ten dlugi weekend. Bo ja juz chce sobie miejscowke zaklepac
  
 
Tak, dlugi weekend!

Cytat:
2005-03-26 10:55:41, Bartek1112 pisze:
Czas biegnie a tu jeszcze nic nieustalone. a to juz za miesiac.Wiec co ten dlugi weekend tak? moze zalozyc oddzielny topik niech sie wpisuja ci co beda w borkach na ten dlugi weekend. Bo ja juz chce sobie miejscowke zaklepac

  
 
Dobrze mówisz!!

PS
Ja jutro po obiedzie ide już kaminie do rzeki zbierać.
Boguś - wziąć dla Ciebie tak ze 3 ? (kg)


Cytat:
2005-03-26 02:48:04, bogdan1 pisze:
Tego Ci Wielki Zoltarze obiecać nie możemy ....nie możesz żądać aby czciciele Daewoo zostali wyznawcami jakiejs tam.....Skody

  
 
Cytat:
2005-03-28 00:13:56, Mihty pisze:
..."Ja jutro po obiedzie ide już kaminie do rzeki zbierać. Boguś - wziąć dla Ciebie tak ze 3 ? (kg).."


Bier Michał, bier!!...u nas ....nie ma rzeki ...a przynajmniej nie ma takiej coby się dało "sprzęt antySkodowy" z niej pozyskać
  
 
W sumie do Wisły w Tyńcu Mihty nie jest daleko. Daj znać to też się wybiorę po jakieś kilogram
  
 
hehehe

Noc bansu była

Impreza... Potem jazdy po Gdańsku... 3 razy w Gdyni byłem

Moher style

Czyli do 2200 obrotów max

Teksty roku... Wróciłem o 6:50 :hihi


Co za noc




Za kilka dni będę wiedział co ze zlotem u mnie
  
 
Słuchajta - moi rodzice stwierdzili, że skoro tak dobrze bawiliśmy się w zeszłym roku to na 99 % wybiorą się na nasz zlot w tym roku, aby z nami spędzić ten czas
Pytali czy ich obecność będzie dobrze widziana.... Ehhh, głupie pytania.... Więc na końcu palety Esperaków będzie stała dwulitrowa Primera
Odparłem też, że jak lubią towarzystwo zboków i alkoholików - niech jadą - to ich nie mogę zawieść
  
 


Odważni