ALLEGRO i inne -ładne ciekawostki do kupienia - Strona 318

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Na pierwszej lakier metallic lub perła, na pewno nie zwykły solid, inaczej się błyszczy.
  
 
Cytat:
2015-03-11 08:50:23, pemyk pisze:
Maturę z historii zdawałem, ale to było już jakiś czas temu


Zmień Gierka na Rakowskiego i połączysz prawdę historyczną z prawdą ekranu i nie będzie tak w oczy kuło

Cytat:
2015-03-11 19:34:45, Astro2107 pisze:
(...) Ta lada jest lepiej doinwestowana od naszych wszystkich ład razem wziętych do niej tylko wsiąść i objechać świat dookoła i jeszcze sporo lat pojeździcie.(...)


Litości! Nie wiem co Ty bierzesz Astro ale to jest cholernie mocny towar
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
Cytat:
2015-03-11 21:37:45, Rafako pisze:
Zmień Gierka na Rakowskiego i połączysz prawdę historyczną z prawdą ekranu i nie będzie tak w oczy kuło



Cholera może ja też powinienem otworzyć biznes ślubowy. Moją osobiście jeździł Rakowski, co prawda tylko jako pasażer, ależ to by się sprzedawało

Najpierw jednak muszę odwiedzić mojego ulubionego diagnostę i wysłuchać kilku opowieści jak był piękny i młody i wyrywał na swoją ładę dupeczki

Skoro ta siódemka jest w stanie objechać świat dookoła to nic tylko brać ją na złombol

Pozdrawiam
  
 
co rafako zazdrość zżera że jest coś lepszego od mercedesa
  
 
Cytat:
2015-03-11 22:49:38, Astro2107 pisze:
co rafako zazdrość zżera że jest coś lepszego od mercedesa



Chłopie, nie brnij dalej, to nie ma sensu...
Zapewniam Cię, że beczka wyprzedza ładę o całą epokę.
  
 
Cytat:
Skoro ta siódemka jest w stanie objechać świat dookoła to nic tylko brać ją na złombol



W tym roku (na razie) 2 klubowe Łady są zapisane Złombol
  
 
Cytat:
2015-03-11 22:49:38, Astro2107 pisze:
co rafako zazdrość zżera że jest coś lepszego od mercedesa


Zapewne gdybym miał 14-15 lat (fizycznie lub mentalnie, bo z tym też różnie bywa), to rozumowałbym w przedstawionych przez Ciebie kategoriach. Wierz mi jednak na słowo, że od kilku już lat jestem na tyle dorosły, że nie muszę się z nikim licytować i czegokolwiek udowadniać, szczególnie na takim poziomie...
...prawdziwe uczucie zazdrości zaś, jest mi w kwestii samochodów obce, to tylko rzeczy, nie ma się co do nich przesadnie modlić lub jeśli wolisz, warto być fanem a nie fanatykiem...
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
Pamiętam, że moją pierwszą Ładę traktowałem jako coś niesamowicie fantastycznego, ubóstwiałem ją, starałem się nie widzieć wad (każde auto je ma). Pierwszego dnia wpatrywałem się na nią z okna jak na relikwię. Obecnie, ujeżdżając już n-te auto traktuję starsze Łady jako radzieckie auta z lat 70-tych i 80-tych ze wszystkimi tego konsekwencjami (zaletami i wadami ).

Myślę, że tak jest bezpieczniej (nie robię z Łady nie wiem jak niezawodnej maszyny). Fajny radziecki klasyk, wzbudzający zainteresowanie na ulicy i sentyment u starszej części społeczeństwa. Dający sporo frajdy podczas jazdy. I jest mi z takim podejściem do Łady... spokojniej.
  
 
http://allegro.pl/lada-2107-1300-stan-kolekcjonerski-27-lat-oryginal-i5163237239.html

moja na zdjęciach tez nie jest poobijana....
  
 
" Właaadek, rób szybko te zdjęcia, auto wysycha ! "
  
 
Cytat:
2015-03-13 06:12:04, emde pisze:
" Właaadek, rób szybko te zdjęcia, auto wysycha ! "



A gdzie ty tam widzisz wodę?
  
 
Cytat:
2015-03-13 08:31:04, SzokoLada pisze:
A gdzie ty tam widzisz wodę?


Na oponach z prawej strony, na lewym lusterku itd.
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
Wadim, zerknij dokładniej na fotki. Auto wygląda na myte przed zdjęciem. Pozostałe auta na parkingu są suche.
  
 
Myślałem, że to rosa.
  
 
Cytat:
2015-03-12 07:31:51, glod pisze:
W tym roku (na razie) 2 klubowe Łady są zapisane Złombol



Jakby Ktoś widział "byłą moją". Bo Ktoś ją odkupił od ślązaków i grzieś poszedł "Niewybuch" do ludzi
  
 
O, to taka jak moja tylko ja mam mniejszy przebieg. I tyle warta... Skarb mam w garażu

A tak btw to czasem niezły kabaret jest w tym wątku. A że odcień inny, a że lusterko, a że wycieraczki na reflektorze nie ma, a że porysowana. Panowie, te auta mają po 30 lat.



[ wiadomość edytowana przez: Kamil_H dnia 2015-03-13 23:48:04 ]
  
 
Niektóre obecne mają taką opcję w standardzie, że wyglądają tak samo po powiedzmy 5-ciu latach.
  
 
Kamil, to nie o to chodzi. Myślę, że każdy z nas liczy się z tym, że Łady wystawiane na aukcjach mają swoje lata i wady/defekty z tym związane. W tym wątku śmiejemy się bardziej z podejścia większości sprzedających wystawiających auta często w kiepskim / agonalnym stanie i żądających za nie często nierealnych kwot.

Mało to było przypadków kiedy ktoś z nas jechał oglądać jakieś auto, które wystawiający wychwalał pod niebiosa a na miejscu okazywało się, że auto nie ma albo opłat albo w ogóle nie chce odpalić ?

Wydaje się, że właśnie takie postawy napiętnujemy w tym wątku.

Ostatnio pewną Szóstkę oglądał właśnie Rafako. Zapytaj się go co zastał na miejscu.
  
 
VFTS 2105 130k PLN
  
 
Dla mnie "mina" Trójka z roztrzaskanym zadem A wy co myślicie? Jeśli konserwator dowiedział się (lub się dowie) o tym dzwonie, to nakaże naprawę na nowych częściach w warunkach niemal "laboratoryjnych". Taka wada żółtych blach Gość prawdopodobnie wziął solidne odszkodowanie (na żółtych wyceniają szkody baaaardzo zacnie) a teraz próbuje upchnąć truchło komuś, komu później konserwator wsiądzie na dupę, bo nowy nabywca pewnie ją naprawi w stodole i pomaluje z odkurzacza, żeby taniej było
Serdecznie pozdrawiam.