Wybory Najpiękniejszego Klubowego Auta 2008 - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
TOP SECRET to w ciemno zaszpachlowanie zgnitego wlewu bedzie...

  
 
Cytat:
2007-02-07 15:13:20, BUGZ pisze:
TOP SECRET to w ciemno zaszpachlowanie zgnitego wlewu bedzie...


sretetete po swapie idzie od razu do blacharza i lakiernika
  
 
Ja zrobie wszytsko zebym dal rade
  
 
Cytat:
RemikGT pisze:
sretetete po swapie idzie od razu do blacharza i lakiernika


To masz zamiar zaraz po SWAP-ie jakiegoś dzwona zaliczyć...?
  
 
uuuuuu
obawiam sie, ze przy tej MMMMOOOOCCCCYYYY po dzwonie nie bedzie czego zawozic do blacharza
  
 
jaki dzwon przy tej mocy to remifer otworzy tanie linie lotnicze i bedzie latal ale nie na paliwie lotniczym tylko na specjalnej miksturze -akwamarynie
Ja wiem co to za tajny projekt -nowe uszczelki bo ich nie widac i myslal ze sie nei wyda
  
 
Słuchajcie, mam pytanko - co sądzicie o możliwości dołączenia do prezentacji auta oprócz zdjęć, filmiku ?

Pomysł podsunął mi Paweł_AMG. W końcu tyle osób teraz kręci te filmy, istne Holywood .

Tylko nie wiem czy niektórzy klubowicze nie będą na gorszej pozycji, jak np. nie mają materiału na film, albo poprostu nie są za dobrzy w te klocki.
Pozatym obawiam się też sytuacji, że ludzie będą głosować tak naprawdę na najładniejszy film, a nie auto.

Uważam jednak, że pomysł warty jest przedyskutowania. Co o tym sądzicie ?
  
 
Cytat:
2007-02-19 20:53:21, -OMEN- pisze:
Tylko nie wiem czy niektórzy klubowicze nie będą na gorszej pozycji, jak np. nie mają materiału na film, albo poprostu nie są za dobrzy w te klocki. Pozatym obawiam się też sytuacji, że ludzie będą głosować tak naprawdę na najładniejszy film, a nie auto.



Otóż to. Poza tym nie każdy ma takie możliwości sprzętowe.

A gdyby pozwolić na załączanie filmików, ale nie poddawać ich ocenie? Cchesz - dajesz filmik, nie chcesz - nie dajesz, inaczej może nie być obiektywnie.


[ wiadomość edytowana przez: Snale dnia 2007-02-19 21:03:22 ]
  
 
dokładnie jak przedmówca to moze byc kłopot dla klubowiczów .nie mam na mysli siebie bo filmik juz sie rodzi w mojej głowie,pt premiera R-EVOLUTION.1
  
 
Cytat:
2007-02-19 21:00:14, Snale pisze:
Otóż to. Poza tym nie każdy ma takie możliwości sprzętowe. A gdyby pozwolić na załączanie filmików, ale nie poddawać ich ocenie? Cchesz - dajesz filmik, nie chcesz - nie dajesz, inaczej może nie być obiektywnie. [ wiadomość edytowana przez: Snale dnia 2007-02-19 21:03:22 ]


Oczywiście Snale, że dołączanie filmu byłoby dowolne . Napewno byłby zapis, że "można" zamieścić film, a nie że "trzeba".

Chodzi mi tylko o to, że ktoś kto potrafi zrobić film, ma środki i umiejętności,
będzie mógł pełniej zaprezentować swoje auto, bedzie miał w jakimś stopniu przewage.

No i czy ludzie przy głosowaniu nie będą się sugerować jakością filmu i jego montarzu, a nie urodą samego auta.

Pomysł jest niezły, napewno urozmaiciłoby to konkurs, no i może pobudziło ludzi do działania,
ale też nasuneły mi się pewne wątpliwości, dlatego pytam o zdanie.
  
 
Cytat:
2007-02-19 21:43:54, -OMEN- pisze:
Oczywiście Snale, że dołączanie filmu byłoby dowolne . Napewno byłby zapis, że "można" zamieścić film, a nie że "trzeba". Chodzi mi tylko o to, że ktoś kto potrafi zrobić film, ma środki i umiejętności, będzie mógł pełniej zaprezentować swoje auto, bedzie miał w jakimś stopniu przewage. No i czy ludzie przy głosowaniu nie będą się sugerować jakością filmu i jego montarzu, a nie urodą samego auta. Pomysł jest niezły, napewno urozmaiciłoby to konkurs, no i może pobudziło ludzi do działania, ale też nasuneły mi się pewne wątpliwości, dlatego pytam o zdanie.



Omen idac tym tokiem rozumowania to samo dotyczy zdjec, jedni robia ladne i ciekawe wysokiej jakosci ... a inni strzela fotke komorka bo nie maja innej mozliwosci. Moim zdaniem filmik (ograniczony dlugoscia i rozmiarem) nie bylby zly
  
 
znowu jak by nie patrzeć to jak ktoś wrzuci filmik to nie jest już ograniczony na 4 zdjęcia , przydało by się zrobić fair play tzn Ci którzy dodają filmik są np: ograniczeni do 2 zdjęć a Ci co w jakiś tam sposób nie mają możliwości zrobienia takiej prezentacji mają prawo do wklejenia 6 zdjęć
  
 
Mi się wydaje, że filmik to dobry pomysł Kto chce ten daje i kto jaki umie taki robi. Zgadzam się z kolega Pre100n To dokładnie jak ze zdjęciami - jedne lepsze drugie gorsze i tak samo może być z filmikiem. Możnaby ograniczyć go właśnie czasowo (np.30-35sek.) i kto by co w nim zmieścił, to jego sprawa
No chyba, że drugi pomysł: zrobić inny konkurs na najlepszy filmik o swoim Essim Tam byłoby brane tylko pod uwagę jak fajnie jest zrobiony filmik, a sam Essi byłby tylko aktorem
Co Wy na to?
  
 
Ja myślę że tak jak jest teraz jest dobrze. Przecież jak oddawaliście głosy teraz to nie patrzyliście tylko na fotki wrzucone do oceny, ale śledziliście wcześniej wątki chłopaków o każdej najmniejszej zmianie. Więc fotki konkursowe są tylko tak jakby podsumowaniem. A film, czy większa ilość mniej lub bardziej ładnych zdjęć widzimy w wątkach. To zachęca żeby starać się cały czas i brzydkich zdjęć swoich samochodów na forum nie wrzucać


[ wiadomość edytowana przez: kauczuk-krk dnia 2007-02-20 13:50:30 ]
  
 
No to powiedzmy, że bedzie możliwość dodania filmiku w konkursie jako prezentacji.

Jaki długi powinien według Was być ?
Mi się wydaje, że długość jednego, średniej długości utworu muzycznego, czyli maksymalnie jakieś 4-5 minut. Można wówczas zmajstrować teledysk z essim i też nie będzie przynudzać długością.

Sprawa druga, jaką wage powinien mieć 5-cio minutowy film, żeby w miarę dobrze wyglądał ? pytam tych którzy już majstrowali filmy.
  
 
Omen 5 min jest okej,wystarczy na spora prezentację.
Dla przykladu mój ostatni filmik miał 16,8 MB.
  
 
Czyli powiedzmy 5 minut, 25 Mb byłoby ok ?


[ wiadomość edytowana przez: -OMEN- dnia 2007-02-20 15:03:31 ]
  
 
Cytat:
2007-02-20 15:00:09, -OMEN- pisze:
Czyli powiedzmy 5 minut, 25 Mb byłoby ok ? [ wiadomość edytowana przez: -OMEN- dnia 2007-02-20 15:03:31 ]


... WMV przy wysokiej jakosci - 4min zajmuje ok 12 mb
  
 
Cytat:
2007-02-20 15:07:10, Pre100n pisze:
... WMV przy wysokiej jakosci - 4min zajmuje ok 12 mb



Mój filmik ma 3min 10 sek i zajmuje 16,8 MB.
  
 
Cytat:
2007-02-20 15:07:10, Pre100n pisze:
... WMV przy wysokiej jakosci - 4min zajmuje ok 12 mb

... blad w druku mialo byc 3 min ... i mysle ze dluzej nie ma sensu bo sie zacznie nudnawo robic ... 3-4 min max