[DarasBB Cabi] Wracam do porządków pod maską. - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
A tak wyszło siedzisko tylnej kanapy




Paweł, jeszcze raz dziękuję za pomysł z "trytkami" (opaskami zaciskowymi)
  
 
Słuchaj, jak skończysz to podeślę ci mojego Puga
  
 
Cytat:
2009-04-23 15:06:01, Asior pisze:
Słuchaj, jak skończysz to podeślę ci mojego Puga



Jak skończę...


"Pokrowiec na dach. Jak nówka. Założony tylko raz. Stan idealny"



Niestety sprzedawca zapomniał dodać, że wszystkie te przymiotniki nabiorą mocy prawnej dopiero jak ja skończę z tym pokrowcem.






  
 
"Pokrowiec na dach" - wszystko się zgadza
"Jak nówka." - był po zakupie
"Założony tylko raz." - ale nie zdjęty na zimę
"Stan idealny" - każdy ma swój ideał
  
 
Cytat:
2009-04-23 19:04:30, DarasBB pisze:
Jak skończę... "Pokrowiec na dach. Jak nówka. Założony tylko raz. Stan idealny" Niestety sprzedawca zapomniał dodać, że wszystkie te przymiotniki nabiorą mocy prawnej dopiero jak ja skończę z tym pokrowcem.




Kupujesz towar w ciemno czy jak ? Sam opis na ebay i kliknales kup teraz?

  
 
Cytat:
2009-04-23 19:24:49, koniuXR3i pisze:
Kupujesz towar w ciemno czy jak ? Sam opis na ebay i kliknales kup teraz?



gość sprzedawał dwa komplety przekaźników do elektrycznego dachu na eBay'u (dwa zielone przy pompie, i zielony z żółtym przy nogach kierowcy).

Zapytałem więc, czy posiadał by całą instalację na sprzedaż. Napisał, że ma takową i zapytał czy potrzebuję coś jeszcze. no i tak się zaczęło. A zdjęcie pokrowca widziałem ale z drugiej strony. Być może ideał oznaczał, że nie jest on porwany i nie ma żadnych zaczepów pourywanych....

Niemniej jednak teraz jest idealny.
  
 
ale podzielilbys sie jakimi preparatami czy tez technikami sie poslugiwales [swoj pokrowiec tez musze odgrzybic lekko]
  
 
Cytat:
2009-04-23 19:57:54, boru pisze:
ale podzielilbys sie jakimi preparatami czy tez technikami sie poslugiwales [swoj pokrowiec tez musze odgrzybic lekko]



Są środki odpowiednie, bo po przepraniu znika tylko pleść "pyłkowa" (co jest taki nalot), a moje pokrowce miały taką czarną pleść, "powżeraną" w materiał, że nawet nożem nie szło tego &*^$# zeskrobać.
  
 
Cytat:
2009-04-23 19:57:54, boru pisze:
ale podzielilbys sie jakimi preparatami czy tez technikami sie poslugiwales [swoj pokrowiec tez musze odgrzybic lekko]



Posłużył się Kamilem Durczokiem
  
 
Cytat:
2009-04-23 20:08:35, BogdanROX pisze:
Posłużył się Kamilem Durczokiem



nie kumam

Pewnie dlatego, że na bieżąco nie jestem mieszkając ponad 2000km od PL.
  
 
No Kamil jest takim czyścioszkiem , przykład jego braku litości dla brudu KLIK
  
 
rudu juz strasznie essa mi wrzera jaka na to rada?
są jakies srodki zamiast szpachli i wycinania?
  
 
Cytat:
2009-04-23 20:59:10, major789 pisze:
rudu juz strasznie essa mi wrzera jaka na to rada? są jakies srodki zamiast szpachli i wycinania?



a co to ma do tematu?
  
 
Cytat:
2009-04-23 20:59:10, major789 pisze:
rudu juz strasznie essa mi wrzera jaka na to rada? są jakies srodki zamiast szpachli i wycinania?



  
 
Cytat:
2009-04-23 21:31:16, zenq pisze:
a co to ma do tematu?



na rudą też są sposoby i tak jak kolega zapytał - bez wycinania czy szpachlowania. Wszystko zależy gdzie jest ta ruda.
  
 
Ja pierdziu, tym Civiciem to u nas by jeszcze z 10 lat pojeździli
  
 
no kurcze szkoda auta;/;/;/;/
  
 
mnie nie boli, ze Civ idzie na zlom, mnie do furii doprowadza marnotrawstwo - zgniatanie auta razem z plastikiem i szklem. One ida potem do rozdrabniarki?
  
 
Cytat:
2009-04-23 20:32:46, BogdanROX pisze:
No Kamil jest takim czyścioszkiem , przykład jego braku litości dla brudu KLIK



Tak trochę BTW
Ten wyciek materiału z tvn -u nie był przypadkowy, był to specjalny spot reklamowy nowej serii kosmetyków dla panów domu, tu jest ich reklamówka: Kamil
  
 
Potrzebna przerwa. NATYCHMIAST. Na tydzień lub dwa....

Podczas zakładania mechanizmu el. szyb i ustawiania. Mój kciuk kochany znalazł się w nieodpowiednim miejscu o nie odpowiednim czasie.

Po pierwsze. Niektóre elementy tego mechnizmu działają jak nożyce.

Po drugie. Te niepozorne silniczki od szyb są k...sko silne.

Po trzecie. Palec rwie mnie jak opętany dlatego lepiej się położę i odeśpię sobie te 3 tygodnie prac nad Cab'em.

Dobranoc...