Ogólne Rozmowy Białostoczan - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
To i tyle zostało mi z mojej ładzianki co mam w profilu niema już jej.Zmieniłem autko na nowe niewiem czy na lebsze to wyjdzie w praniu napewno młodsze ,postaram się być w niedziele na zlocie.
  
 
[quote]
2004-12-09 17:18:37, maniek6210 pisze:
To i tyle zostało mi z mojej ładzianki


Maniek dzieki za namiar na Henia, klepnąlem juz 400 km na razie zjarała 9 na 100 ale jezdziłem z cegą na nodze, masz u mnie Henia zielonego.
  
 
Oby sie dobrze prowadzil

Tylko blagam nie zmieniaj wydechu na sportowy bo czesto sie zdarzalo, ze wstawalem razem z Toba w okolicach 6.00
  
 
Czy ktoś może mi polecić dobry zakład diagnostyczny z możliwością sprawdzenia gazu? Potrzebny mi świstek z badań technicznych a nie chce mi się ganiać po mieście od zakładu do zakładu.

Tak btw jakich kosztów można się spodziewać przy

Wymianie linki ręcznego, odpowietrzenia hamulców ? Bo nie wiem czy kasiorki mi starczy (wiadomo rozbiora i zaczną ganiać do sklepu a kasa leci).

Z góry dzieki za odpowiedzi, jutro chce mieć to już za sobą więc wszelkie posty mile widziane.
  
 
Napisz co konkretnie potrzebujesz
co to za swistek od gazu?

trza badanie techniczne do dowodu zrobic?
skoro swistek,to jak-dowód ci zabrali?


czy chcesz poprostu instalacje sprawdzic?
  
 
Grzesiu napisz coś więcej na temat tej imprezy 30 stycznia w niedziele o której już tu pisałeś z góry dzięks ;]
  
 
kurde,ile mozna pisać

spoty białostockie
  
 
Gdzie w Białymstoku dobrze zamontują hak holowniczy?
ma ktoś z tym jakieś doświadczenia?
  
 
Gdzie w białymstoku można kupić progi do samarki?? oczywiście jak najtaniej
  
 
Jest ktoś chętny na spota, czy czekamy na fsoak?
  
 
Lepiej późno niż wcale...Ja bym sie podpiął pod jakiś spocik...czemu nie?:> A co!!!
  
 
Witam

Czy ktos z szanownych kolegow z Bialegostoku i okolic wybiera sie moze na Akcje narew?
  
 
ja miałem taki plan,ale niestety nie dam rady z czasem
  
 
ja się nie wybieram, niestety brak funduszy a akcję narew to ja miałem na tym weekendzie byłem u źródeł tej rzeki naprawde spoko zalew jeśli wiecie o czym mówię

[ wiadomość edytowana przez: Mariuusz dnia 2005-06-01 02:45:17 ]
  
 
Witajcie
Panowie, mam do Was pytanie...
mam nadzieję, że to właściwe miejsce na nie (nie czuję, że rymuję)

Prośbę kieruję do Was bo wiem, że jest wśród Was (miłośników Łady) sporo osób korzystających z CB...
Pytanie brzmi: Gdzie w Białym można niedrogo i dobrze zestroić antenę?
Z góry dzięki

A tak przy okazji: co myślicie o jakiejś międzyklubowej integracji? Może byśmy kiedyś zrobili jakiś ogólno-motonewsowy spot? Nie znam za wiele osób z Białego, ale chętnie poznam

Pozdro!
  
 
Witam

cóz, integracja-bardzo chętnie

co do CB, niestety nie używam i nie mam pojęcia gdzie się tym zajmuja w Białym.

ale popytam po ludziach, moze ktoś cos wie na ten temat

pzdr
  
 
Wielkie dzięki, będę wdzięczny za wszelkie info...
  
 
tak jak obiecałem
tak załatwiłem

otóz, jedziesz branickiego, dojezdzasz do skrzyzowania z piastowską,skrecasz wpiastowską,następnie pierwsza w prawo to nowowarszawska, przejezdzasz kawawłek-pierwsza w lewo-jakas z bruku-skręcasz, dojezdzasz do konca, i przedostatni dom po prawej,płot z brązowej blachy, szyld słabo widoczny

tam wczoraj kumpel zakładał CB i mowił, ze prowadzą pełną obsługę
  
 
Dzięki serdeczne
I dzięki za powiadomienie na priv bo mógłbym przeoczyć ten post
Pozdrawiam!
  
 
Cytat:
2005-05-20 23:46:42, Grzesiek pisze:
Jest ktoś chętny na spota, czy czekamy na fsoak?


To co z tym spotem?