[126]Głowica i obróbka - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2007-02-23 22:50:12, Try3ek pisze:
tak sobie poczytałem o głowicach a że moja rozebrałem i zajmuje sie obróbką jej teraz, takie mam pytanko co robić z kanałami dolotowymi? polerować je czy nie, bo słyszałem tysiące wersji ludzie je specjalnie rysowali itp i nie wiem co w końcu jest dobre


maja byc w miare gladkie - znaczy plynne przejscia brak nadlewow i dopasowane kanaly ale nie moga byc wypolerowane (kwestia skraplania sie i odparowywania paliwa z tego co wiem
  
 
Cytat:
2007-02-23 23:26:15, maciuhh pisze:
rysy kierunkowe, ze strzałeczkami



GROT, GROT ! !
  
 
czyli jak wygładze wszystko i przejade papierkiem jakimś delikatniejszym to będzie w miar dobrze?? bo nie chciał bym popsuć tej głowiczki, obecnie w kanale dolotowych troszke syfu sie pozbierało
  
 
a ja widziałem kolektor dolotowy na lustereczko zrobiony,
tylko między głowica a podstawką był taki drobny siatex umiejscowowiony, i działało to bez zarzutów.
  
 
Cytat:
2007-02-24 19:00:34, _Arti_ pisze:
a ja widziałem kolektor dolotowy na lustereczko zrobiony, tylko między głowica a podstawką był taki drobny siatex umiejscowowiony, i działało to bez zarzutów.



no to dopiero bzdura, po co sie meczyc i polerke kanalu robic zeby pozniej wsadzic siatex i wsp napelnienia psu w dupe w sadzic
  
 
to jest obróbka konkretna ciekawy patent



no i kolektor


I po co szukać głowicy od pandy 30

[ wiadomość edytowana przez: Karcio86 dnia 2007-02-25 03:49:39 ]