MASSA W W-WIE!!!!!!!!!!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Pewnie zdradzę tajemnicę, ale w niedziele odwiedzi naszą kochaną Stolicę Największy Z Wielkich, czyli nasz Najjaśniej Nam Panujacy Urg.
Można by było go jakoś chucznie powitać .
  
 
  
 
Urg, chorujesz na coś, że ostatnio nie możesz wysiedzieć na miejscu
  
 
W Niedzielę mam odbiór samochodu ze Śląska
  
 
Urg kontrojule czy poszczególne województwa godnie LOB reprezentują

inne nieodwiedzone przez Najwyższego województwa oczekujcie nieoczekiwanej kontroli
  
 
był wrocek bedzie wawa a co potem???? uważajcie na siebie bo prezes jeżdzi po kraju i bedzie karać niepodporządkowanych i zbuntowanych
  
 
Urg, no nie bądź prosię i i zapodaj co i jak, jakąś kawusię byśmy wysączyli alibo też lody zeżarli i pogadali. Z przyjemnością zobaczę twoje wredne pyszczysko, a więc dawaj szczegoły
  
 
Janusz,
jak ty zwolujesz "spocik" to frekwencja nadwyraz dopisuje !!
moze jakis male spotkanko w stolycy





  
 
Cytat:
2005-06-17 18:47:50, JanuszGnitecki pisze:
Urg, no nie bądź prosię i i zapodaj co i jak, jakąś kawusię byśmy wysączyli alibo też lody zeżarli i pogadali. Z przyjemnością zobaczę twoje wredne pyszczysko, a więc dawaj szczegoły



Prezes cicho siedzi, więc ja zapodam.
Mają się zjawić ok.16-tej, bo o 17.30 będą oglądać Mój Nowy Nabytek , ale jak Massę uprosimy to może zjawi się wcześniej i wyliżemy te lody w większym gronie?
  
 
A to widzę zapowiadał się raczej prywatny i kameralny spot, więc jakoś myślę, że nie wypada włazić w gumofilcach na pokoje .
Oglądajcie w skupieniu, a nie zapomnijcie zobaczyć, czy lakier pod paznokciem nie schodzi
Spot zwołam może jak nieco odetchnę po ekscesach szpitalnych, jestem dopiero dwa dni w domu i kompan ze mnie marny póki co.
Miłej pogwarki, trzymajta się panocki i uniżone pokłony dla Urga
  
 
jołki nygusy
dzięki za pokierowanie w stolycy i miłe pół godziny przed koncertem QOTSA
Gratulacje dla Kuby i Drusia nowych nabytków ( dla Kuby wieksze bo i nabytek większy )
miło było wasze gęby zobaczyć.
koncert przedni, warto było ( info dla kuby - zagrali same swoje stare hiciory, może ze 2 kawałki z paralyze) choc stodołę macie do dupy
do zobaczenia
  
 
Cytat:
2005-06-21 07:38:32, urg pisze:
jołki nygusy dzięki za pokierowanie w stolycy i miłe pół godziny przed koncertem QOTSA Gratulacje dla Kuby i Drusia nowych nabytków ( dla Kuby wieksze bo i nabytek większy ) miło było wasze gęby zobaczyć. koncert przedni, warto było ( info dla kuby - zagrali same swoje stare hiciory, może ze 2 kawałki z paralyze) choc stodołę macie do dupy do zobaczenia


Nie za ma co
Spodziewałem się, że bardziej bedą promować swoją nowość, a tu zonk. Jednym słowem mam czego żałować Wszysto przez te kobity