| Sortuj wg daty: rosnąco malejąco |
_dOMAN F&F Sympatyk Polo 6n Bydgoszcz | 2005-09-29 10:28:57 Witam!!
Mam pewien problem nie wiem jak podłączyć/współgrać kino domowe z telewizorem , by nie tylko móc ogladac filmy jako DVD ale także jako normalną telewizje [polsat, tvn itp]. W telewizorze mam 2 x euro... a tu rysunki tylnych scian: wzmacniacza i odtwarzacza.
z GORY DZIEKI WIELKIE!! |
Smutny_Gizd F&F Sympatyk drutwagen Allenstein, Ostpr. | 2005-09-29 10:41:10 Antenę podłącz do telewizora, wyjście audio z jednego euro daj np do aux we wzmacniaczu, wyjście audio z dvd (SL, SR? nie wiem) podłącz do wejścia cd/vcd we wzmacniaczu, wyjście wideo z dvd (nie wiem które to?) podłącz do wejscia wideo na drugim euro w TV.
Będzie tak: TV z anteny, dźwięk po ustawieniu wejścia wzmacniacz na aux; obraz z dvd na drugim euro, dźwięk na wejściu cd/dvd na wzmacniaczu. Może ktoś wymyśli lepiej, ja dvd i kina domowego nie posiadam , ale tak bym kombinował.
EDIT: nie zauważyłe, że w dvd też jest euro - można wtedy próbować podłączać kablem euro-chinch. [ wiadomość edytowana przez: Smutny_Gizd dnia 2005-09-29 10:43:52 ] |
_dOMAN F&F Sympatyk Polo 6n Bydgoszcz | 2005-09-29 15:23:43
no to wszystko chyba wyjasnia... poprostu nie dostalem takiego kabla, typu EURO-CHINCH mozna to kupic w sklepie?? |
Sajmon F&F Sympatyk 126p, CC, Seicento Bydgoszcz | 2005-09-29 15:31:21
Dziś do 19 w TrafPunkcie |
_dOMAN F&F Sympatyk Polo 6n Bydgoszcz | 2005-09-29 20:13:14
Kabelek kupiłem EURO-CHINCHx6, i wszystko dziala jak ta lala
Bylo ciezko, bo do sklepu latałem az 3 razy wymieniajac kable z 2chinch, na 4chinch'e, az wkoncu 6chinch przypasowało, z tego wzgledu ze tam sa wyjscia Prawy-lewy, nigdzie indziej tego nie bylo
Dzieki Sajmon za wskazówke!!
POZDRAWIAM |