Oponki - gdzie bez przepłacania w Warszawie?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Muszę kupić oponki na lato 225 R55 16". Nie chcę wydać za dużo bo muszę wymienić rozrząd i to jest drugie pytanie: gdzie to zrobić w Warszawie ale tak żeby umieli poskładać potem silnik i żeby im części nie zostały (bo te V6 tak mają Panie )
  
 
Jak chcesz to moge dac ci namiar na gościa za Warszawą jest dobry i tani ,tylko jeden minus ok 80km za Warszawą jest jego warsztat jadac w strone Łochowa
  
 
Zapomniałem dodać to jest warsztat a opony tanie ma gośc na ul.Mińskiej róg Bliskiej
  
 
Albo tu:

Motoricus
  
 
Jeśli chodzi o wymianę rozrzadu to polecam serwis przy ul Raszyńskiej w W-wie.Namiary masz w poradach.Ja robiłem tam rozrząd i jestem zadowolony, jeśli chodzi o kasę to proponuję zakupienie we własym zakresie całego zestawu ( ja np kupiłem oryginalny zestaw SKF za 600 zł ), a warsztat mi tylko dokonał montażu.
Darek
  
 
Cytat:
Jeśli chodzi o wymianę rozrzadu to polecam serwis przy ul Raszyńskiej w W-wie.Namiary masz w poradach.Ja robiłem tam rozrząd i jestem zadowolony, jeśli chodzi o kasę to proponuję zakupienie we własym zakresie całego zestawu ( ja np kupiłem oryginalny zestaw SKF za 600 zł ), a warsztat mi tylko dokonał montażu.
Darek



A ile kosztowała wymiana? Właśnie do nich chcę pojechać. Wymianiałem tam rok temu chłodnicę.
  
 
Hej Kair!
Jeśli potrzebujesz tanich części (jeśli ktokolwiek potrzebuje) do samochodu to napisz mi dokładne zapotrzebowanie na priva.. Mogę zaproponować Ci częsci w dobrej cenie!
Pozdrawiam!
  
 
Teraz juz nie pamietam ile zapłaciłem za wymianę.Trwało to ok 6 godzin.
  
 
Jeśli chodzi o opony to proponuję sklep:
http://www.opony.com/
Przesyłka kurierem w dwa, trzy dni i gratis, w miarę tanio i masz opinię ludzi odnośnie każdego egzemplarza opon jakie sa na rynku. Ja osobiście kupiłem Firestone FHSZ80 205/55R16 91 V. Cieszą się dobrą opinią, mają niezły wygląd i rant chroniący felgę, no i cena przyzwoita.

-----------------------------------------------------
A JAK NIE WIEMY CO ROBIĆ, TO RÓBMY TO!!!
  
 
Cytat:
Ja osobiście kupiłem Firestone FHSZ80 205/55R16 91 V. Cieszą się dobrą opinią, mają niezły wygląd i rant chroniący felgę, no i cena przyzwoita.



Byłem właśnie u jednego oponiarza. Naciaga mnie na Michelin Pilot. Kurdę ale za 225 R55 16" i z indeksem W muszę wydać ponad 700 za sztukę.... Odechciewa się wszystkiego
  
 
Nie polecam Michelinów, żadnych. Przerabiałem temat i nie ma porównania do firestonków. Michelin niedawno wywalił całą partię gum bo miali coś nie tak z doborem komponentów. Firma podupada, wciska opony do nowych aut, a o cenach nie wspomnę. Polecam stronkę:
www.opony.com.
Tam można poczytać opinii ludzi na temat różnych opon.
Ja przerobiłem już firestonki w dwóch autach (u ojca i żonki), rewelacja, dlatego i sobie kupiłem. Ojca autem w zimę na letnich firestonkach przez zaspy się przebijałem a u siebie na zimówkach michelina po prostym nie mogłem jechać - tragedia. To jest moje zdanie i wielu innych, co potwirdza się na w/w stronce. Przed zakupem warto tam zajrzeć i poczytać opinii ludzi. Sprzedawcom i gumownikom nie wierzę bo wciskają to na czym jest pieniądż. A szaremu człowiekowi co zależy pochwalić, lub zbesztać wytwórcę.

CYTATY na temat michelin pilot:
"Gdy są nowe to to nie można im nic zarzucić. Bardzo szybka ścieralność (szybko zaczeły ząbkować) z czym wiąże się ponad dwukrotny wzrost hałasu i spalanie zwiększone o ok 1 - 1,5l. Opany super ale na 1 sezon!!!"

"bardzo głośna"

"Na sucho faktycznie dobra ale odrobina wilgoci na pasach i jazda jak na łysych"

"Nie na nasze drogi.Słaba amortyzacja nierówności.Twarda i śliska.Bardzo niebezpieczna na mokrej jezdni.Tragiczna zimą.Ale ładnie wygląda."

Opona to poważny wybór, także zastanów się!

-----------------------------------------------------
A JAK NIE WIEMY CO ROBIĆ, TO RÓBMY TO!!!

[ wiadomość edytowana przez: kusy dnia 2006-04-02 00:06:07 ]
  
 
Opony Firestone FHSZ80 są obecnie na pierwszym miejscu w twoim rozmiarze: Firestone FHSZ80 225/55R16 95 W, a cena: 524 zł/szt.
Może zastanów się nad węższymi??? - Tańsze i w koleinach nie rzuca!!!

Opinie:

"Opona jak marzenie. Kupiłem ją po długim przeglądaniu opinii. Posiadałem wcześniej zużyte Firestony, i byłem średnio zadowolony. Te opony to niewiarygodna różnica w komforcie jazdy i trzymaniu się drogi. Nawet na kostce trudno wyprowadzić je z równowagi. Polecam wszystkim. Napewno się nie zawiedziecie."

"Opony mogę polecić każdemu. Przesiadłem się na nie z Uniroyal RALLY 550. Firestone FHSZ80 są o niebo lepsze. Prowadzenie na mokrej i suchej nawierzchni jest podobne, natomiast komfort jazdy jest o wiele wyższy. Również opona jest o wiele wytrzymalsza. Mieszkam w okolicy Gór Sowich, gdzie drogi są średniej jakości i nie przydarzyła mi się żadna awaria. Polecam te opony wszystkim!!!"

"Jeździłem na continentalach ale jak założyłem nówki firstony to...nie do opisania!!!Bardzo dobrze trzymaja się na zakrętach-nie ma mowy o poślizgu!!A na mokrej na wierzchni są jeszcze lepsze jak na suchej!!przy 80km/h można puścić kierownice i wjeżdżac w kałuże jak na suchą nawierzchnie!!!polecam!!!!!!!!!!!!111"

itd.......

-----------------------------------------------------
A JAK NIE WIEMY CO ROBIĆ, TO RÓBMY TO!!!
  
 
Dzięki za linka do OPONY.COM
Teraz tylko muszę wybrać: Firestone lub Fulda.
Trochę $$$ zostanie w kieszeni.

Pozdrawiam!
  
 
Nie wiem jak firestonki się będą zachowywały po latach (tudzeż po sporym przebiegu), ale fuldę carat właśnie zwaliłem z auta, 225/55R16 i są nieżle wyząbkowane. nie dało się w tym hałasie jeździć i strasznie rzucało w koleinach. Liczę, że firestonki nie będą ząbkować o czym jeden z internautów pisał. Wybór należy do ciebie. Poczytaj zresztą opinii ludzi to coś dopasujesz dla siebie.

-----------------------------------------------------
A JAK NIE WIEMY CO ROBIĆ, TO RÓBMY TO!!!