Do kufra leci woda

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam mam problem z wodą ... podczas deszczu leci mi woda do kuferka przez okno w tylniej klapie podkleiłem uszczelkę silikonem ale to nie pomaga jest... trochu lepiej pytanie brzmi ; czy w uszczelce powinien być klin który dociska tę nieszczęsną uszczelke do klapy ??? jeśli być powinien to może ktuś ma
  
 
ups nikt nic nie-wie
  
 
Jeśli owe przeciekanie wody nie pojawiło się po dzwonie i konsekwencji jego czyli robieniu tyłu, to musisz sprawdzić rzeczywiście uszczelkę szyby.

U mnie korozja zrobiła swoje - efektem była mokra podłoga bagażnika z lewej strony.

Czasami przecieka przez uszczelkę tylnej lampy, ale jeśli jej nie ruszałeś, to raczej to nie to.

Może jeszcze ciec przez odpowietrzniki komory bagażnika (te po bokach - w nadkolach)

Stawiam jednak na uszczelkę szyby. Znajdź kogoś, weź szlauch, zamknij się w bagażniku i popatrz gdzie cieknie...albo udaj się do serwisu montującego szyby - oni znajdą przyczynę
  
 
a czy tam musi być klin w tej uszczelce ?? bo chyba go nie ma ???
  
 
Ja tez nie mam klina w tylnej uszczelce i nic mi nie cieknie. Sprawdz lapy, jak kolega edis4 radzil wczesniej. Mozesz tez wejsc do bagaznika, kladziesz fotele, zdejmujesz pole i patrzysz, podczas gdy ktos polewa ci auto z weza
  
 
Cytat:
2006-06-06 19:03:07, cycek pisze:
a czy tam musi być klin w tej uszczelce ?? bo chyba go nie ma ???



U mnie nie ma klina - ale jest miejsce na niego....generalnie mnie to niepokoi, choć póki co nie cieknie