KUPIE FELGI 16 lub 17 do omesi B, możliwa zamiana na 15"

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witajcie kupie felgi 16 lub 17 do omesi B, niekoniecznie orginalne niekoniecznie w idealnym stanie ale dość TANIE.

W tej chwili mam na swojej 15 chyba od Vektry wiec możliwa zamiana. (kupowałem nówki około 1,5roku temu ale spadły mi w transporcie i maja delikatne ryski wokół kapsli prawie nie widoczne, udało jeszcze mi sie przeszorowac ranty przy chyba jednej sztuce) Zainteresowanym wyśle zdjątka. Pozdrawiam

Oczywiście piszcie na PRIVIE

Zamieszczam jedyne zdjatko felg na mojej omesi jakie mam ale jutro zamieszcze zdjecia każdej z felgi osobno i dokładnie opisze uszczerbki każdej pokolei.



[ wiadomość edytowana przez: duet86 dnia 2006-06-27 00:29:06 ]

[ wiadomość edytowana przez: duet86 dnia 2006-06-27 00:30:25 ]
  
 
.

[ wiadomość edytowana przez: duet86 dnia 2006-06-27 00:31:14 ]
  
 
http://www.allegro.pl/item111897146_felgi_plw_16_5x110_opel_omega_z_oponami.html



mam jeszcze parę innych kompletów 16''
  
 
jestem wstepnie zainteresowany zamianą. Mam takie same, ale 16 (225/55/16) świeżo przywiezione z moją omesią. Opony bieżnik 5mm, Stan felg igła.
Prześlij dokładne foty, napisz mi czy jak z oponami itp
pozdrawiam
  
 
Witajcie. wreszcie udało mi sie pstryknąć fotki każdej felgi z osobna. Zaznaczam ze felgi na zdjeciach nie sa umyte dlatego wszystkie zadrapania sa lepiej widoczne. jedna felga ma lekko przytarty rant i na jednej te ranty wokół kapsla są lekko przytarte, na pozostałych tez sa otarcia wokół kapsla ale widoczne dopiero po przykucnieciu przy feldze.

1.


2.


3.


4. Delikatnie podrapany rant (prawy górny róg) i rant wokół kapsla jednak te rysy wokół kapsla sa mało widoczne po umyciu.


[ wiadomość edytowana przez: duet86 dnia 2006-06-28 23:47:42 ]
  
 
zajrzyj do mojego wątku tam masz felgi i na nowej C są ładne