Taki mały spocik w Poznaniu [29.01]

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak w temacie - ma byc snieg i delikatny minus, więc możnaby poupalać troszq Wpisywać się chętni!
  
 
Jestem jak najbardziej za Czekam na chetnych!!!
  
 
tia ja bede jak co
  
 
ja mógłbym wlecieć , ale bez auta bo zaczynam mały remoncik , ale wziałbym kumpla z sejem i można by się poślizgać jeśli pogoda dopisze!!! chyba że bez własnego niemożna!!!
A jaka godzinka i gdzie??

POZDRO
  
 
jak zdaze odebrac to przyjade jak nie to nie bo wlasnie deugie auto sprzedalem (
  
 
przylece moim cukiereczkiem,przylece
  
 
Nie ma więcej chętnych
  
 
Royber nic nie obiecuje ale postaram sie byc.Ale gdzie bedzie dokladnie ten zlot.
  
 
Spocik ma być na Lechu, ale godziny to nie wiem narazie... Mi by pasowało od rana, gdzieś od 10tej...
  
 
No Royber tak by było chyba najlepiej ok. 10 tej!!!

No to jak będzie coś z tego czy niezabardzo??
Ja wrzuce temacik na TT może ktoś przyjedzie , dobra !!!


POZDRO

[ wiadomość edytowana przez: chojnas dnia 2005-01-26 13:59:54 ]
  
 
Cytat:
2005-01-26 10:44:52, Royber pisze:
Spocik ma być na Lechu, ale godziny to nie wiem narazie... Mi by pasowało od rana, gdzieś od 10tej...



postaram się może w piątek odbiorę już bąka a jak nie to się do was autobusem na chwilkę dokulam
  
 
ja mam takiego małego pomysła , a jak by tak zaprosić jeszcze kogoś np. Drivers Club??? A na TT nikt się nieodzywa


POZDRO
  
 
Cytat:
2005-01-26 17:43:32, chojnas pisze:
ja mam takiego małego pomysła , a jak by tak zaprosić jeszcze kogoś np. Drivers Club??? A na TT nikt się nieodzywa POZDRO



Ma być spot fiatów, a nie ogółu motoryzacji... Jak sie ktoś przybłąka to sie go przygarnie, ale żeby nie było, że bedzie więcej innych aut niż fiatów...
  
 
dobra atak tylko pytalem!!! no to jak dojdzie on do skutku??

I jaka godzina???
  
 
Żeby nie bylo,to ja tez wpadne moze zdąże zamontowac moje kubelki do tej pory
  
 
Zsoatło uzgodnione, że spocik odbędzie sie od 10tej, do około 14tej. Pozdro
  
 
a gdzie :>?
  
 
No jak gdzie?? Na Lechu!!!
  
 
Niestety ja odpadam z przyczyn technicznych, spocik o 10 a ja o 6 kończe nocke jak bym miał sie stawić pospał bym jakieś 2 godzinki co jest raczej niebezpieczne jazda 50 km w takim stanie, a póxniej jeszcze slizganie
  
 
dobra ja sie wstawie!!!

10!!!na lechu!!!


POZDRO