Jak to jest z anglikami ??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco

Mam kilka pytan do tych ktorzy maja Omy z anglii przerobione na Europejskie :
1. jak sie sprawuja przerobione auta?[przerabianie to jednak ingerencja w autko,nie boicie sie ?]
2. ile taka przerobka kosztuje [gdzies w woj. mazowieckim, najlepiej okolice warszawy, bialegostoku,ciechanowa]
3. ile kosztowala by oma 2.5 td z np 98r w full opcji z anglii?

Bo myslalem zeby przelozyc silnik 2.5 td do obecnej co mam 2.0 16v ..
ale po rozmowie z mario doszedlem do wnisoku ze nie ma sensu....

---
z gory dzieki za odpowiedzi,sugestie .....
  
 
trzeba było mario zapytac daczego nie przerabia om z anglii na europejki i nie potrzebowałbyś pisać na LOB-ie
1. najczesztsze awarie elektryki co w wydaniu 2.5td i tak bez przeróbek występują.
2. koszt przodu gdzies niedawno na allgro była od 2,5 tys do 3,5 tyś za europe (obcięty przód bez instalacji elktrycznej)
3. coś ok 300 - 1000 funtów omy nie są tam drogie no i trudno znaleść polskiego golasa tam sa przeważnie same fuull opcja.
pozdr
  
 
Ale po co ktos jeszcze chce przerabiac ?
Omege dzisiaj mozna kupic za grosze (20k). Po co ladowac w cos co ma przyniesc wyimaginowana oszczednosc ?
  
 
Ja teraz zmieniałem silnik od anglika.Dałem 3 tysiaki za sam silnik plus 1000 przełozenie.
  
 
hey KiVash co musiales wymieniac ? z jakiego silnika robiles swapa [zamianke?] .. nie wiem moze gaz zaloze w koncu ...
narazie rozmyslam glosno ......
ale dzieki za wasze opinie .. pozdro for
all LOB Members
  
 
Też niedawno przekłądałem silnik. 5000 z przekładką. Z tego co wiem to były dosyć duże problemy, bo trzeba było planować głowice i wymieniać sporo jakiś pierdół przy okazji. W każdym razie z tygodnia zrobił się miesiąc pracy, a ludzie którzy się tego podjeli stwierdzili że nigdy więcej za te pieniądze.
  
 
dethmag wymieniłem silnik a przy tym:
tarcze sprzęgła,uszczelniłem skrzynie biegów,pompe wspomagania,rozrząd.
A gazu Ci nie polecam do silnika mv6 3000! - taki mam.

ckk- gdzie robiłeś? ja tez z Wawy.
Mi nie robili głowic bo cały silnik przełozyli (120 tys przebiegu miał).
Troche dziwnie u Ciebie.Choc na warsztacie zawsze "troszke" w konia zrobią.

Jutro odbieram



[ wiadomość edytowana przez: KiVash dnia 2006-09-11 23:48:52 ]
  
 
Cytat:
2006-09-11 23:43:50, KiVash pisze:
dethmag wymieniłem silnik a przy tym: tarcze sprzęgła,uszczelniłem skrzynie biegów,pompe wspomagania,rozrząd. A gazu Ci nie polecam do silnika mv6 3000! - taki mam. ckk- gdzie robiłeś? ja tez z Wawy. Mi nie robili głowic bo cały silnik przełozyli (120 tys przebiegu miał). Troche dziwnie u Ciebie.Choc na warsztacie zawsze "troszke" w konia zrobią. Jutro odbieram [ wiadomość edytowana przez: KiVash dnia 2006-09-11 23:48:52 ]



Masz silnik jak ta lala, wszystkie pola w koło nim zorałem.
  
 
Cytat:
2006-09-12 00:09:07, Mariosomegos pisze:
Masz silnik jak ta lala, wszystkie pola w koło nim zorałem.


Mariusz ,ale Ty jesteś
  
 
bo Mariusz to rolnik postępowy sam testuje swoje..... kluski
  
 
Cytat:
2006-09-12 08:44:37, egoon pisze:
bo Mariusz to rolnik postępowy sam testuje swoje..... kluski


a może ktoś jest chętny na 2.5 v6
do odcinacza idzie tylko za szybko sie pole kończy
  
 
jesli mariusz przeoral cale pole ... i jeszcze dziala to musi byc to ...
jestes teraz pewien ze bedzie ci sluzyl jakis czasD:....
heheeh
--------------------
mam jeszcze pytanko do mariusza albo kogos kto by wiedzial ile by kosztowala [albo ile zaplacil kupujac ostatnio] ome C z 2000r 2,5 tdi [150km] ... taka mi sie podoba .. ?
---
co do komentarzy dlaczego chce[mysle] o przerabianu omy bo z niemiec sa tanie odpowiadam:. kupilismy z tata ome zaraz jak do unii weszlismy i wpisalismy [prawie] prawdziwna akcyze ok 9 tys wyszla !! ... mamy zamiar postawic dom wiec koszta sa zamrozone ...