Co sądzicie o UNIDENIE PRO538w?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam. Przymierzam się do Unidena 520, ale na Allegro zobaczyłem coś takiego:
Allegro
Macie jakąś opinię na temat tego radia? Na razie widzę, że ma większe gabaryty i mogę mieć problem z montażem. A może jednak warto?
Pozdrawiam
  
 
Kurcze, fajna sprawa, szkoda że wcześniej tego nie było, bo napewno bym kupił zamiast unidena 510
jeśli nadal będzie się pojawiać na allegro, to sprzedam 510 i kupię to
widzę że ma głośnik z przodu,więc można umieścic gdzieś głębiej
  
 
Nie wiem Grzesiu czy masz czego żałować, owszem jest troszkę bardziej rozbudowane (funkcjami przypomina model Pro520XL), ale nie mogę się dopatrzeć filtra ANL. Jeśli go nie ma to kupa
  
 
hmm, rzeczywiscie, nie ma anl
stąd pewnie taka cena

  
 
No i ma jeszcze pewne nieprzydatne rzeczy, np to coś o pogodzie (nie mam pojęcia co to jest, może w niektórych krajach działa jakaś informacja pogodowa na paśmie 27 MHz...), albo szybka 9, która jest w Polsce w zasadzie kanałem martwym. Ogólnie moim zdaniem troszkę przerost formy nad treścią Gdyby miał na pewno ANL to można by brać pod uwagę jako nieco większą alternatywę dla modelu 520, ale w tej sytuacji wydaje mi się że nie warto bo rezygnuje się z jednej z największych zalet Unidenów...
  
 
w zasadzie każde radio ma anl. nie wszystkie mają możliwość jego wyłączenia
patrząc po parametrach to może być lepsze od 520. no i głośnik z przodu ma tę zaletę że możemy radio zamontować również zamiast radia fm
  
 
Każde z jednym założeniem Mianowicie takim, że do tej grupy nie zaliczamy Alanów serii 100/199, Onwy i tym podobnych. Te radia nie mają filtra ANL. A w tej grupie cenowej należy je chyba mimo wszystko brać do porównania bo Unideny 510 i 520 są w tej kategorii wyróżniające się
  
 
Witam na forum z tego co wiem UNIDEN 538w ma wbudowany filtr anl
bez możliwosci wyłączenia, dlatego brak wyłącznika. Pozatym podoba mi się i "chodzi" dobrze, zmajomy ma i testował mówił że takiego radyjka jeszcze nie miał.
  
 
Cytat:
2006-09-16 21:44:32, spedd pisze:
Witam na forum z tego co wiem UNIDEN 538w ma wbudowany filtr anl bez możliwosci wyłączenia, dlatego brak wyłącznika. Pozatym podoba mi się i "chodzi" dobrze, zmajomy ma i testował mówił że takiego radyjka jeszcze nie miał.

Czyli to samo co 520, tylko ma glosnik z przodu. No i jest wieksze, co wcale nie jest zaleta, bynajmniej dla mnie.
  
 
Osobiscie do kazdego radyjka dodatkowo montuje zewnetrzny glosniczek , gdyz lepiej slychac niz z orginalnego. Wbudowane w radio glosniki nazywam serwisowymi.
  
 
Mi wydaje się że to radyjko nie posiada ANL bo w instrukcjach do niego nie mogę się dopatrzyć tego filtra, ale może się myle? Gdyby ktoś był na 100% przekonany czy posiada ten filtr czy nie, prosze dać znać!!!
  
 
Cytat:
2006-09-21 10:13:21, smeniu23 pisze:
Mi wydaje się że to radyjko nie posiada ANL bo w instrukcjach do niego nie mogę się dopatrzyć tego filtra, ale może się myle? Gdyby ktoś był na 100% przekonany czy posiada ten filtr czy nie, prosze dać znać!!!

W instrukcji takich rzeczy nie pisza.
Filtry to on ma na pewno, bo 510 i 520 je mialy, co najwyzej moze nie miec wylacznika tych filtrow.


[ wiadomość edytowana przez: zp dnia 2006-09-21 21:35:27 ]