Spot w borsku. 11 maja

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
wiec tak, pytam kto z okolicy torunia wybiera sie do borska na spot?
jezeli ktos jedzie, to moze spotkalibysmy sie gdzies na drodze. moze w swieciu? ja co prawda bede jechal z kuzynka do lubny (pod czerskiem) - to zabi skok od borska. szegoly mozna by obmowic jak sie spotkamy w swieciu.
co Wy na to?
  
 
Później nie mogliście już poinformować o spocie Ja tez chciałem być ale nie dam rady z pracy sie zwolnić!! Poprostu daliście dupy!! W każdym razie byłbym wdzięczny za wszelkie fotki ze spotu.
Pozdrawiam i fajnej zabawy życzę!!
  
 
nikt tu nie dal dupy... po prostu trzeba Tobie na przyszlosc ogladac nie tylko forum f&f ale takze fso autoklub. wiec, wnioski nasuwaja sie same =))
  
 
No niestety gdybym miał siedziec na dwóch forach to stałbym sie dziadkiem leśnym, moje autko by zarosło a na uczelni zapomnieli by że ktoś taki wogóle studiował!! Ponadto z domu wygonili by za to że jestem darmozjadem i nierobem. A że internet uzależnia to trzeba z nim walczyć!! W każdym razie fajnie byłoby gdzybyście na "Nasze" forum wcześniej takie cikawostki wrzucali.
Pozdrawiam.Cze.
  
 
dobra, ja juz wiecej nie pisze - tylko tyle, ze tez jestem z f&f a nie fso autoklub =)
  
 
Faktycznie można było wcześniej wrzucić zapowiedź spotu ale jeszcze nie jest za późno i jeśli ktoś jest chętny zapraszamy do Borska.
  
 
Niestety nie zaszczycę Was swą obecnościa. Nad czym zresztą strasznie ubolewam.
  
 
wlasnie wrocilem. fajnie bylo. co prawda bylem tylko na chwile, bo z moja dziewczyna sie wczesniej poklucilem i musialem sytuacje ratowac =))
leb mi peka, bo we fiacie glosno jak nie wiem. musze cos z tym zrobic.