Wam tez tak gnije???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ostatnio zauwazyłem ze bierze mi mojego escorcika i to solidnie!!a mianowicie ten łuk koło spręzyn z tyłu.Az sie boje zeby spręzyny do środka nie wpadły!!
  
 
Robił to ktoś z Was?
  
 
też tak miałem w moim , podłużnice z tyłu ''wisiały na włosku'', znajomy blacharz wspawał ,wzmocnił i umocnił , teraz samochód jest jakby sztywniejszy i przede wszystkim mam pewność że sprężyny nie znajdą sie w bagażniku, te gnijące podłużnice to jedna z wad escortów podobno , pozdro i do blacharza
  
 
normalka
  
 
dzisiaj auto miałem na kanale i sobie wydłubalem kawalek podłużnicy:/:/ ech...
  
 
no ja musze swojego do blacharza oddac, progi tzreba poproawic... i podluznice tak samo... bo mi przegladu nie dadza :/

-----------------
-----------------
"eskorty na tym forum wyginą kiedyś jak dinozaury,
ale fanów tego samochodziku nigdy nie braknie... "
(on-driver)

spot małopolski:
"(...) szkoda tylko, że nie było żadnego Escorta."
-----------------
  
 
Ja wlasnie uporalem sie z podłuznicami i progiem.Blacharz za wyspawanie podłuznic, wstawienie reperatury lewego progu i reperatury tylnego lewego błotrnika skasowal mnie w sumie na prawie 350pln.Znajomy lakiernik za wylakierowanie w/w elementow zawolal 300zł.
  
 
spód tak jakby dobry mam -trochę podłużnice do poprawienia, ale bok po stronie kierowcy był robiony i wszędzie brązowy wyłazi, do tego jeszcze dziura w progu wrrr... ale znajomy blacharz ma się tym zająć w tym tygodniu to mu napomknę o tych sprezynach, mam nadzieję że będzie dobrze.
  
 
a ja jeszcze troche to będe wlewał paliwo wiadrem!!!!
  
 
Cytat:
2006-10-10 10:40:26, rafciek pisze:
a ja jeszcze troche to będe wlewał paliwo wiadrem!!!!

...i do tego z lewej strony
  
 
Mi teraz w MK7 tylko jedna reparaturka nadkola potrzebna i pare drobnych wżerów, ale w poprzednim mk5 to sam robiłem całą podłoge i progi! TRAGEDIA jak ściągnołem wykładzine z podłogi. Jeszcze troche i by cały środek wyleciał! Cały dzień spawania był! Ale dało rade! Trzymam kciuki za was
  
 
u mnie nadkole od strony wlewu a po za tym wszystko ok
  
 
Cóż to tylko Fordy.
To co ma powiedzieć mój sąsiad u którego w trzyletnim Focusie gnije klapa bagażnika.