Cykające przekażniki ???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No więc jechałem sobie essem i jak gdyby nic silnik przestał pracowć a ze skrzynki bezpieczników dochodzą odgłosy cykania. Po weryfikacji cykających przekazników wyszło że cyka R2 i R3 (czyli przekażnik głowny i pompy). Mooje pytanie to co jest tego przyczyną i czy ktoś tak miał ??? Obstawiam ścieżki w skrzynce ale może coś innego ??? Acha podmieniłem przekażniki z innego essa (od klubowego kolegi SNALE - dzieki za hol !!! ) i dalej to samo. Czekam na info ...
  
 
Cytat:
2006-10-08 21:37:17, Arolahti pisze:
No więc jechałem sobie essem i jak gdyby nic silnik przestał pracowć a ze skrzynki bezpieczników dochodzą odgłosy cykania. Po weryfikacji cykających przekazników wyszło że cyka R2 i R3 (czyli przekażnik głowny i pompy). Mooje pytanie to co jest tego przyczyną i czy ktoś tak miał ??? Obstawiam ścieżki w skrzynce ale może coś innego ??? Acha podmieniłem przekażniki z innego essa (od klubowego kolegi SNALE - dzieki za hol !!! ) i dalej to samo. Czekam na info ...


ja stawiam na skrzynke.. wyjmij.. sprawdź ściezki przez jakąś lupę i ewentualnie poprawić..
  
 
Nie ma za co W końcu musimy se pomagać, no nie?
  
 
Cytat:
2006-10-08 21:48:51, Snale pisze:
W końcu musimy se pomagać, no nie?


Ofcourse panie Snale !!! Ale jeszcze raz dzieki wielkie !!!!!
  
 
mialem kiedys cos podobnego -wina: przecierajacy sie kabel zasilajacy skrzynke bezpiecznikow od aku, przecieral sie w miejscu gdzie wchodzi do kabiny -pod plastikowym nadkolem po stronie kierowcy
  
 
Cytat:
2006-10-08 21:55:21, Arolahti pisze:
Ofcourse panie Snale !!! Ale jeszcze raz dzieki wielkie !!!!!



No i pamiętaj, tak jak Ci mówiłem, jk mi gdzieś pod Limanowa auto ine odpali to po Ciebie dzwonie
  
 
limanowa to pewchowe miejsce obys wachacza nie musiał prostowac
  
 
I co załatwiłeś?
  
 
Przyczyna usunięta - zimne luty w skrzynce bezpieczników... ale swoją drogą to dlaczego ta usterka jest tak powszechna i przez co to sie dzieje ??? Ale ważne ze furka pomyka ...