Polerowanie lakieru

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak sami wiecie nakładanie wosku późniejsze go usunięcie poprzez tarcie flanelową szmatką jest lekko czasochłonne i męczące Więc pomyślałem że może zakupie jakąś maszynke do polerowania lakieru i mam pytanie do was czy ktoś z was takie coś posiada bo nie chciałbym kupić jakiegoś taiwańskiego shitu xD Zastanawiałem się nad Tym
może ktoś już to kupił?? I pytanie następne czym najczęściej polerujecie swoje bestie?? Ja osobiście używam Turttle Wax lub T-cut color fast zależy co mam na celu Chodzi mi też o cene taką do 100 zł nie mam żadnego komisu żeby to chodziło po 12 h dziennie więc na kilka lat starczy
  
 
a nie prosciej kupic nakladke na wiertarke? Po kiego grzyba wydawac 60zl jak mozna wydac 15zl?!?!?!?!?
  
 
fatboy82 jeżeli nie ma wiertarka reglowanej prędkości to za duże obroty mogą poprzypalać lakier, a taka z regulacją + glowica + nakładki do polerowania to chyba trochę drożej wyjdzie niż 15 PLN

Nelson
Cytat:
Zastanawiałem się nad Tym

duże powiezchnie a i owszem ale i tak zakamarki ci pozostaną do ręcznej polerki.
  
 
Cytat:
duże powiezchnie a i owszem ale i tak zakamarki ci pozostaną do ręcznej polerki.


Powiem Ci że dam rade zresztą tam na spodzie jest gąbka która dostosowuje się do polerowanej powierzchni więc nie będzie większych problemów I rzecz następna zna ktoś nazwe profesjonalnej pasty do polerowania??
  
 
Cytat:
2006-11-04 07:58:28, Diro pisze:
fatboy82 jeżeli nie ma wiertarka reglowanej prędkości to za duże obroty mogą poprzypalać lakier, a taka z regulacją + glowica + nakładki do polerowania to chyba trochę drożej wyjdzie niż 15 PLN Nelson duże powiezchnie a i owszem ale i tak zakamarki ci pozostaną do ręcznej polerki.



a ktora wiertarka nie ma teraz regulowanych obrotow?!?!?!?!
A wiertarka zawsze sie przyda jeszcze do innych rzeczy, takich jak np. zdzieranie rdzy
  
 
Wiertarka owszem ale wole jednak mieć pewny uchwyt jeszcze się cos poślizgnie i będe miał białą kreche na lakierze
  
 
ta gabka polerska jest tak gruba, ze naprawde trudno zrobic biala kreske na lakierze No chyba ze wiertarka Ci z rak wylatuje i wali w lakier
  
 
nie zapomnij o włączonym udarze
  
 
Cytat:
ze naprawde trudno zrobic biala kreske na lakierze



No nie tak trudno.
Na zwykła wiertarke bym nie zakładal, jak pisze Diro lakier jest bardzo łatwo przypalic i mam wrażenie że Ci sie to uda . (Próbowałem to wiem). A jezeli nie to sama polerka nie jest rzeczą najłatwiejszą, na pierwszy raz radziłbym nie próbować na Omie.
pzdr
  
 
juz probowalem W ogole ten samochod jest dobry do nauki takich rzeczy Jednak przypalic ani zrobic rys mi sie jeszcze nie udalo, trzeba sie naprawde postarac albo zwyczajnie za mocno dociskac PPPPP
  
 
Wpierw wypróbuje na swoim Uno później wezme się za Ome
  
 
te polerki to duze g. sam taka kupilem i o wiele szybciej i lepiej idzie recznie.jak sie lekko docisnie do budy to sie zatrzymuje a jak sie nie dociska to bardzo malo to daje. zmarnowana kasa.zeby byla dobra to bez 250zl nie ma co podchodzic. profesionalna pasta polerska to G3.
  
 
G3 jest dobra sam taką posiadam i nie powiem dobre jest Czyli wyszło szydło z worka w sumie za taką cene nic dobrego kupić nie można....... a macie coś żeby polecić?? Musze coś kupić
  
 
G3 to pasta polerska firmy FARECLA. Produkty tej firmy sa wporzadku.

pozdr.