Montaż New Alaski i Alabamy.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,
mam zamiar zmienić New Alaskę na Alabamę. Alaska była zamontowana na tylnej klapie Octavii na uchwycie SF-40. Czy chcąc zamontować Alabamę będę musiał wymontować kabel z Alski i założyć z Alabamy czy też Alabamę mogę zamontować na tym samym przewodzie. Sprzedawca z serwisu Art-Bit Sp. z o.o. w Lublinie przy ul. Lotniczej 3 powiedział że anteny mają różne główki i tak trzeba zrobić. Czy to prawda?
Dodatkowo polecił mi Alabamę jako antenę powiedzmy dość selektywną, zbierającą mało śmieci. Nie jestem znawcą CB, radyjko pomaga mi na codzień w pracy i chciałbym wiedzieć czy sprzedawca nie robi mnie po prostu w balona. Będę wdzięczny za wasze opinie. Pozdrawiam.
  
 
co do zbierania smieci hehe sprzedawca jest chyba nie douczony albo nie słyszał podłaczonej alabamy


antenka jest jedna z lepszych anten a co za tym idzie ma dalekie zasiegi i zbiera wszystko łacznie ze smiecami


co do montazu tez nie prawda ----> z tego co sie orietuje obie montowane sa na głowce PL wiec beda pasowały nawet jesli głowki sa inne wymieniasz sama głowke a nie cały kabel
  
 
Tak i mnie się wydawało przynajmniej jeśli chodzi o kwestię montażu. Wychodzi na to że chciał mnie skubnąć na dodatkową kasę przy ewentualnym zakupie, bo wspomonał że za montaż i strojenie policzy dodatkowo.
Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.