FERODO??? no comment...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
To "coś" przytrafiło się koledze z naszego klubu...
Nie ma to jak firmowe klocki...

  
 
to jeszcze nic to wyglada jakby byly cos jezdzone ja kiedys zalozylem te od cieniasa 1 hamowanie i okladzin juz nie bylo bo sie porozklejaly uwazam ze wszystkie produkty tego producenta to badziewie wlacznie z ds2000 i 3000
  
 
panowie, ro az sie noz w kieszeni otwiera na to jaki chlam nam sprzedaja!!!!!!!!!!
  
 
Moj ojciec kupił klocki Ferrodo do Puga 106 i chodziły cudownie. Co prawda szybko sie dość zuzyły ale hamowały znakomicie.
Trefny towar i tyle.
  
 
moze kupujecie jakies podroby lub odpady...ja kupilem juz dwa razu u generalnego importera i jestem z nich zadowolony...
  
 
we wroclkawiu te klocki rozprowadza tylko 1 firma reszta to sprowadza niewiadomo skad ale ta orginalna sprzedaje buble bo te co mozna kupic firma tuningowych sa troszke lepsze
  
 
lepiej zamowic przez telefon...wysylka jest prawie gratis...bo i tak masz cene jak w hurcie...
  
 
w inter carsie napewno maja dobry towar

50-541 Wrocław
Al. Armii Krajowej 62
tel. 071/797 77 30 - 33
fax 071/797 77 36
e-mail: wroclaw@intercars.com.pl
pn.- pt.: 8.00 - 18.00
sob.: 8.00 - 14.00
  
 
koniu dopiero od okolo 1-2 miesiecy jest intercars wczesniej na tej samej ulicy byla-jest hurtownia


ja proponuje jesli ktos nie oszczedza na pieniadzach i bezpieczenstwie to MINTEX-y to sa dobre produkty ale swoje kosztuja

[ wiadomość edytowana przez: forti dnia 2003-07-28 14:25:51 ]
  
 
lipa jeździłem na takich i zuzyły sie bardzo szybko
  
 
Cytat:
2003-07-28 15:57:58, lukaszc pisze:
lipa jeździłem na takich i zuzyły sie bardzo szybko



MINTEX-y? ty chyba mylisz firmy wiesz ile kosztuje komplet na 1 os ? ponad 200zl i to te najgorsze

jesli ktos nie wie to te okladziny maja wspolczynnik tarcia rowny 0,45 a ferodo ds2000 ma wspolczynnik 0,42

[ wiadomość edytowana przez: forti dnia 2003-07-28 16:03:17 ]
  
 
moze nie na temat ale tez klocki,
co lepiej kupić do kanta seryjne klocki za 23zł czy lucasa za 35?

-----------------
"Nie sztuka jest zabić muche na przedniej szybie, ale sztuką jest zabić ją na bocznej..."
  
 
Jeździłem na jakis szczekach ferrodo za 80 zł na oś
  
 
Cytat:
2003-07-28 18:05:41, Rino125p pisze:
moze nie na temat ale tez klocki,
co lepiej kupić do kanta seryjne klocki za 23zł czy lucasa za 35?


Lucasy chociaż są trochę droższe, ale za to lepiej się spisują. Ja używam takich i nie mam zastrzeżeń.
  
 
Bezwarunkowo lucasy

[ wiadomość edytowana przez: Poochaty dnia 2003-07-28 19:31:01 ]
  
 
Nie no straszne to jest co piszecie, widzę że pomysł pakowania tarczowych zamiast Ferodo nie był wcale taki głupi jak sądziłem. Chociaż te kilkaset złotych... jasny gwint. Ale przynajmniej wszystko prócz zwrotnic i piast będzie fabrycznie nowe.