Pomozcie!! prosze

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
a wiec tak, mam prosbe powiedzcie ile moge dostac za mojego kanta?? potrzebuje kase na nowe autko i musze sprzedac fiata! czy mozecie pomoc mi i przyblizyc ile dostane za mojego fiacisza??


dodam ze silnik1.5, skrzynia 5-io biegowaa reszta to to co w profilu!! teraz pytanie ile moge za niego dostac???
  
 
jak nie trafisz na pasjonata, lub kogoś, kto zna to autko i wie, że nie ma w nim lipy, to obawiam się, że tyle co za seryjnego (rocznikowo). a jednak się przełamałeś
  
 
przelamalem sie bo nadazyla sie taka okazja ktora moze sie nie powtorzyc! a nie oszukujmy sie ze fiat to juz auto przestarzale tech. i nie wiadomo kiedy odmowi posluszenstwa! do tej pory nie mialem problemu ale nie wiadomo kiedy mu sie odechce wspolpracy!szkoda troche bo sie przywiazalem i bedzie mi go brakowac
  
 
Opisz jaki rok i co tam pod maska czycha na przyszlego wlasciciela bo kumpel jest na kupnie kanta to moze by byl zaintereaowany. No i jeszcze jakas cene podaj
  
 
gdansk - krakow

opłaca to sie jechać aż taki kawał drogi??
no ja wiem ze czasem sie opłaca.....
  
 
rocznik 86! auto jest sprawne w 100% bo bylo przygotowywane do wstawienia gazu! niestety nie doczeka sie juz tego! instalacja czeka ale sie nie doczeka!
a cena, hmmmmmmmm wlasnie nie wiem jaka podac
  
 
2 tysiaki do negociacji....
  
 
ile???
sorki , ale brutalna prawda jest taka że jak dostaniesz za niego 800 zł to możesz być zadowolony . Niestety , jak sam zauważyłeś jest to tylko DF , w dodatku nie pierwszej młodości , a co najgorsze bez gazu!! DFy z LPG , takie do jazdy chodzą od 1200-1600 zł, czasem jakieś super sztuki z małym przebiegiem troche drożej , ale życze powodzenia

wystaw na Allegro , wybadaj rynek , zobacz jakie zainteresowanie ... ale nie licz na zbyt wiele

powodzenia , a na co chcesz się przesiąść ??
  
 
jesli dobrze pojdzie to na autko spod zanku blyskawicy albo jakas hondzina! a jesli nie pojdzie dobrze to pomysle nad czyms innym
  
 
biedny fiat. Chyba lepiej zalozyc gaz i miec go na wszelki wypadek. Jedno polskie auto w rodzinnie powinno byc nawet jakby mial stac za plotem to za 1000zl to pffffffffffffffffffffffffff
  
 
ok 1500 zloty. Mnie sie wydaje ze wiecej bedzie ci ciezko wytargowac.
  
 
http://www.fsoautoklub.pl/index.php?action=photos&RollID=z_pomorski08&FrameID=03

http://www.fsoautoklub.pl/index.php?action=photos&RollID=z_pomorski08&FrameID=04

http://www.fsoautoklub.pl/index.php?action=photos&RollID=z_pomorski08&FrameID=05

http://www.fsoautoklub.pl/index.php?action=photos&RollID=z_pomorski08&FrameID=56

moze to wam pomoze
  
 
kurde GUNCIN!!!! nie mogłeś się wcześniej decydować?
szlag by trafił!! a ja takim zmatowanym kantem jeżdzę!!!

kurde kurde kurde!!!

jakbyś to powiedział miesiąc wcześniej...szlag..
a co do ceny to myśle że te 1500zł to spkojnie powinieneś dostać, znając ceny w trójmieście, plus to że troche byś podczarował że lakier ze stanów, że ocynkowany pod lakierem.. to moze nawet i 1700..ale to już chyba max. daj ogłoszenie do anonsów.
jak malca sprzedawałem to już traciłem nadzieję a jak dałem ogłoszenie do anonsów to go w 3 tygodnie sprzedałem!

czemu żeś wczesniej nie powiedział?
masz kreche u mnie
  
 
Cytat:
2003-05-27 20:54:03, MAGNUM pisze:
kurde GUNCIN!!!! nie mogłeś się wcześniej decydować?
szlag by trafił!! a ja takim zmatowanym kantem jeżdzę!!!

kurde kurde kurde!!!

jakbyś to powiedział miesiąc wcześniej...szlag..
a co do ceny to myśle że te 1500zł to spkojnie powinieneś dostać, znając ceny w trójmieście, plus to że troche byś podczarował że lakier ze stanów, że ocynkowany pod lakierem.. to moze nawet i 1700..ale to już chyba max. daj ogłoszenie do anonsów.
jak malca sprzedawałem to już traciłem nadzieję a jak dałem ogłoszenie do anonsów to go w 3 tygodnie sprzedałem!

czemu żeś wczesniej nie powiedział?
masz kreche u mnie



wybacz ale nie wiedzialem

nie odzywales sie ostatnio i nie widzielismy sie wiec myslalem ze dales sobie spokoj z samochodami!! magnum a moze jakies zdjecie podeslesz swojego wechikulu??
  
 
Rumia jest mała ale my tu nadal żądzimy!!! a tak na powaznie to w tej chwili za bardzo nie ma sie czym chwalić bo autko jest kupoine po najnizszych kosztach - 900zł.
w tej chwili mam już silnik po wymianie pierścieni, panewek, uszczelniaczy pod zaworami + komplet zimeringów i uszczelek.

jeśli dobrze obliczyłem to na 10 l paliwa przejechałem 115 km. byłoby więcej ale byłem w trasie do rodziny i ni ewiedziałem gdzie bedzi estacja paliwowa wiec zatankowałem na najbliższej.
oczywiście obroty nie przekaraczały 2000 chyba ze tuz przed zmianą biegu na wyższy wtedy na chwilkę wchodziły na 2500.

a co z blacharki.. podłużnice zdrowiutkie aż sie sam zdziwiłem.ale na zewnątrz jest kilka(dosłownie) dziurek. najgorzej wygląda podszybie przednie, prawie pół długości jest do wyłatkowania, zastanawiam się czy nie wymienić całego podszybia
oprócz tego trochę plam rdzy które juz iedługo zaczne czyścić i zamalowywać, licze że na/w wakacje uda mi się go polakierować.

no i najgorsze .. poprzedniwłasciciel chciał go lakierować i go sam zmatował. zmatował na tyle skuteczni eż eni eidzi etego już spolerować podsumowując auto w dzień wygląda kiepsko- zmatowany/wypłowiały lakier + plamy rdzy i dziurki na pierwszy rzut oka odstraszają

ale jak tylko bede mial okazję zrobic jakieś fotki to napewno się pochwalę !!