Elipsy na tył 200-300zł ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam chcę zamontować głosniki w tylną półke jest miejsce na elipsy 6/9 pod samo radio dokladnie pioneera 4razy50W szukam czegoś w miare dobrego do słuchania raczej dynamicznej muzyki.Z przodu jeset zamontowany zestaw pioneera ts-g171c na dotarciu do zrobienia sceny wystarczy ale przydało by się co dodało by troszke CZADU.
  
 
Czadu bez wzmacniacza nie będzie wielkiego, ale nie ma co się rozpisywac, na samej końcówce mocy z radia jakoś tam powinno zagrac

Pioneer

JBL

Wybierz między tymi dwoma. Pionki słyszałem pod samą końcówką dają rade, a JBL słyszałem 936, ale te też powinny byc spoko, chociasz jestem bardziej w strone pionków
  
 
bierz te piony!! sam posiadam jajca pioneera trzydrożne. grają pod radiem panasonic cq c1301n 50 W max na płóce (hyundai getz)
jestem bardzo zadowolony. basiska mam na ok 50 % na radiu (12 stopniowa skala). nie znam ichmożliwości pod wzmakiem (za niedługo zrobie taki test) ale same grają naprawdę dobrze!!
pozdrawiam
  
 
tez ma pioneery tylko tsa 6910 tez maja 80W w rms juz mam je w 3 samochodzie w dupe dostaly niezle wilgoc wzmacniacze - teraz co prawda graja pod radiem ale i tak 36W w rms tak ze daja rade nawet
  
 
hugier a jakie masz wrażenia o tych pionach co masz z przodu??
chę sobie takie zakupić i chciałbym dowiedzieć się od kogoś kto ma jak grają?
  
 
dadus za tą kwote 180zl uważam że grają naprawde dobrze delikatne zatrzeżenia mam do twesterów troszke agresywnie świszczą ale ogólne wrażenie bardzo dobre
  
 
Cytat:
2007-02-09 22:52:12, hugier pisze:
dadus za tą kwote 180zl uważam że grają naprawde dobrze delikatne zatrzeżenia mam do twesterów troszke agresywnie świszczą ale ogólne wrażenie bardzo dobre



Twistery to się na przynętę w wędkarstwie używa
  
 
heh ja tam wolę blachy ewentualnie obrotówki a z tym świstem to myśle że można się pobawić w ustawieniach na radyjku.
dzieki za odp.