Ratujcie.....

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mam problem z wycieraczkami w moim BMW, teoretycznie pracuja na wszystkich ,,biegach" tylko czasami zatrzymuja sie gdzie im sie podoba i nie chca ruszyc, dopiero po wylaczeniu zaplonu ruszaja, po czym znow ta sama historia, i tak w kolko. Sprawdzilem wszystkie styki, tak mysle, wymienilem przekazniki na module sterujacym praca wycieraczek i problem nie zniknal.....
pomozcie........(E36 rok97)
  
 
normalnie można by powiedzieć że winien jest przekaźnik, ale koro je wymieniłeś, druga rzecz to mogą być spoadki napięcia, tak jak by w pewnym momencie nie dochodził prąd. Podjedź do jakiegoś elektryka, niech sprawdzi czy nie ma gdzieś przebić, czy nie ma spadków napięcia.
  
 


Mam to samo i wygląda na to że to silnik wycieraczek a w nim krańcówka wysiada a powodem ma być ponoć np. przymarznięta do szyby wycieraczka i jej włączenie ( z lenistwa ) u siebie też już wszystko wymieniałem tylko do silnika nie zaglądałem , raz mi działa poprawnie a raz sie zatnie w połowie szyby- jakoś narazie z tym żyję
  
 
Według mnie bardzo prawdopodobne, że to styki w mechaniźmie wycieraczek szczególnie jeśli zatrzymują się przy pracy nieciągłej.