MotoNews.pl
  

Golf 2 tlumik koncowy

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
pytanie czy jak z tlumika seryjnego z golfa 2 diesla wyzucimy wszystko czy bedzie on duzo glosniejszy i czy bedzie to dzwiek sportowy?
  
 
zależy jaki to dla ciebie dzwięk sportowy ale jak dospawasz jakąś końcówke z nierdzewy to powinno burczeć..
  
 
w kwesti formalnej, nie mozna zalozyc 1 watku i tam czekac na odp ? ?po co 2 podobne ??

bedzie glosniej (co nie znaczy ze sportowo)...........pewnie w klubie wiejskiegovagena wiedzieli by wiecej
  
 
Cytat:
2007-03-27 15:32:43, Asior pisze:
...........pewnie w klubie wiejskiegovagena wiedzieli by wiecej...



POPIERAM !

Co jakiś czas pojawiają się tu pytania całkowicie odbiegające od tematyki nie wspominając o marce, o której tu się rozmawia.

Osobiście mnie to strasznie wkurza, ale nie ja tu jestem od utrzymywania porządku.
  
 
To ja a propos ze sie wtrace : o innej marce zapytania miec nie mozna ??
Jak wiadomo wiele jest osob ktore znaja sie na mechanice, poztaym co jesli ktos zmienil auto na inna marke a nie chce zmieniac forum ??
Nie moza juz po prostu zapytac ??
A odnosnie dwoch watkow to sie zgadazam
  
 
Chciałem po prostu powiedzieć, że skoro jest to forum miłośników Escorta to wg mnie nie powinno się tu zadawać pytań na "inny" temat.

Jeśli ktoś zmienił markę to przecież nikt go stąd nie wygania, ale pytania na temat innej marki powinien kierować gdzie indziej.

Przecież jak tak będzie to w niedługim czasie zobaczymy pytania o BMW/Mercedesa/VW, no tak ma być ? Chyba nie ? A tyle się mówi o niedublowaniu tematów; nie zakładaniu wątków bez uprzedniego przeszukania forum/FAQ

P.S.
Zrobić oddzielny dział "Mam pytanie" w kategorii "Pytania i odpowiedzi" i wszyscy będą wiedzieć, że pytanie nie dotyczy Essów.
  
 
a czy bedzie duzo glosniej?
  
 
Bedzie glosniejszy a nie sportowy
  
 
Cytat:
2007-03-27 20:04:00, p_s_y_c_h_o pisze:
Bedzie glosniejszy a nie sportowy



Pozdrawiam Kolege
  
 
A witoj witoj
  
 
Będzie tak glośny że smerfy przy pierwszej lepszej okazji Ci dowód zabiorą...
  
 
Cytat:
Będzie tak glośny że smerfy przy pierwszej lepszej okazji Ci dowód zabiorą...



Święte słowa - jak w zetecu zgubiłem wydech to dało się przeżyć, ba jak spadnie sam końcowy to nawet nieźle brzmi, ale w tej samej sytuacji w 1.8d prawie się jechać nie dało.