Problemy z zawieszeniem

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam. Mama Carinę II 2.0 D XL. Autko super. Niestety już od kilku miesięcy walczę z zawieszeniem. Mam wymienione amortyzatory, sprężyny, gumy wachaczy i inne takie duperele. Niestety co miesiąć muszę ustawiać w aucie zbieżność. Do tego dochodzi nieustanne drżenie kół, nawet bezpośrednio po wyważeniu i ustawieniu zbieżności. Czy ktoś wie co to może być? Może ktoś miał podobny problem.
Dzięki.
  
 
moze co z poloskami ?
  
 
Drżenie jest tylko przy przyspieszaniu czy na luzie też występuje ?
Jeżeli na luzie nie ma to mogą się sypać przeguby wewnętrzne
Co to są "inne takie duperele" ?
Z tematów odpowiedzialnych za zbieżność zostały Ci jeszcze drążki, gałki wahacza, gałki kierownicze i górne mocowania amortyzatorów.
Gumy wahacza są normalnie dostępne w ASO czy tylko cały wahacz ?
Wkładałeś może te kiszki z JC ? U mnie nie wytrzymały ani pół roku. Kupiłem całe wahacze w JC i mam spokój.
Pozdro.
  
 
Cytat:
2007-04-27 22:44:22, Perzan pisze:
Gumy wahacza są normalnie dostępne w ASO czy tylko cały wahacz ?



No wlasnie czy przedni sinenblock i tylni mozna dokupic osobno w IC, JC czy tylko caly wachacz....?

Kiedys w ASO slyszalem ze nie mozna gum wymienic, jeszcze ktos mowil chyba na forum ze mozna ale tylko tylnia czesc wachacz, juz sam do tej pory nie wiem ....


Ile teraz koszt. caly wachacz ok. 2 stow jakos tak dawales perzan ?
  
 
Cytat:
2007-04-28 13:06:24, Cromm pisze:
No wlasnie czy przedni sinenblock i tylni mozna dokupic osobno w IC, JC czy tylko caly wachacz....?



Można, ale to jest g... warte.

Cytat:
[...]Ile teraz koszt. caly wachacz ok. 2 stow jakos tak dawales perzan ?



Jakoś tak. Wczoraj przeglądałem katalog IC i znalazłem po 205,-
Pozdro.
  
 
le zalezy jaki bo np. takie dobre SWAG-i czy lemfordery to sa niedostepne dla japonczykow tylko 'nimemcy"....
Dla nas tylko chłam typu 4max.....

Jaki katalog elektroniczny ....?