Szarpanie na zimny silniku

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam problem jest następujący, jak odpalę autko to mam wrażenie , ze nie załącza sie ssanie, autko ma po odpaleniu 1500 obr. po czym po chwile spadają na 1000 obr. jak zaczynam jechać autko nie za bardzo przyspiesza i i zaczyna się szarpanie . Problem znika ja trochę sie nagrzeje, co to może być i jak ten problem usunąć. silniczek to 1.6 16v świece i kable nowe.
  
 
ja miałem to samo, na początku myślałem że tarcza sprzęgła nawaliła, sam ją tam wsadziłem, więc bym się nieździwił, ale teraz mam nieszczelny wydech i tych problemów nie ma, do tego autko furczy jak sportowiec
  
 
Cytat:
2007-08-24 06:57:04, Deaco pisze:
ale teraz mam nieszczelny wydech i tych problemów nie ma, do tego autko furczy jak sportowiec



łał - tuning pełną parą

  
 
Cytat:
2007-08-23 21:15:40, seb_j pisze:
Witam problem jest następujący, jak odpalę autko to mam wrażenie , ze nie załącza sie ssanie, autko ma po odpaleniu 1500 obr. po czym po chwile spadają na 1000 obr. jak zaczynam jechać autko nie za bardzo przyspiesza i i zaczyna się szarpanie . Problem znika ja trochę sie nagrzeje, co to może być i jak ten problem usunąć. silniczek to 1.6 16v świece i kable nowe.



moze zapchany, stary filtr paliwa.

u mnie po wymianie ustalo szarpanie na zimnym

teraz powraca,ale to dlatego ze stare kable juz.