Centralny zamek-dołożenie pilota

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam znalazłem na allegro http://www.motoallegro.pl/show_item.php?item=307749354 fajny sterownik z kluczykiem-scyzorykiem i jestem ciekaw czy warto to kupić? Z wyglądu wnioskuje ze jest solidnie zrobiony i troche posłuży a jaki komfort zapewni
  
 
witam z ta solidnascia to nie do konca z tymi kluczykami lamia sie itp lataja na wszystkie strony glownie grot a co do montazu to bylo wiele razy wyszukiwarka pozd
  
 
mi się nie podoba.
  
 
Ja mam ten zestaw u siebie i jest oki Problemu z montażem nie było trochę ciężej było z dorobieniem grota bo jest grubszy niż w oryginale.
  
 
ja mam caly zestaw z tej firmy i powiem ze troszke sa z nim problemy...


1. raz mi caly alarm zwariowal - mrugala dioda, jak chcialem rozbroic alarm to kierunkowskazy nie mrugnely, a dioda przestala mrugac... po otwarciu drzwi alarm sie nie uruchomil, ale jak wlozylem kluczyk do stacyjki, to zazdialalo odciecie zaplonu... na pilota wogole nie reagowal... na szczescie wiedzialem jak ominac do odciecie i tylko dla tego wrocilem do domu...

po drodze padlo mi radio, CB, oswietlenie wnetrza kabiny... po dojechaniu do domu, okazalo sie ze na radiu mam zasilanie +2,5V zamiast ~12V...

2. problem z czujnikami ultradzwiekowymi CR-2 z ktorymi nawet tamci nie sa w sobie w stanie poradzic....


ja mam wersje z pilocikami takimi troszke metalowymi.. bardzo ladnie wykonane...

wyobraz sobei ze wkladasz ten scyzoryk do stacyjki.. podobno nic wygodnego ten plus ze masz w kieszeni tylko pilota i zadnych kluczykow...... ale moim zdaniem nie warto. (i do tego dorabianie grota itp)
  
 
Cytat:
2008-02-18 08:26:03, archivi pisze:
ja mam caly zestaw z tej firmy i powiem ze troszke sa z nim problemy... 1. raz mi caly alarm zwariowal - mrugala dioda, jak chcialem rozbroic alarm to kierunkowskazy nie mrugnely, a dioda przestala mrugac... po otwarciu drzwi alarm sie nie uruchomil, ale jak wlozylem kluczyk do stacyjki, to zazdialalo odciecie zaplonu... na pilota wogole nie reagowal... na szczescie wiedzialem jak ominac do odciecie i tylko dla tego wrocilem do domu... po drodze padlo mi radio, CB, oswietlenie wnetrza kabiny... po dojechaniu do domu, okazalo sie ze na radiu mam zasilanie +2,5V zamiast ~12V... 2. problem z czujnikami ultradzwiekowymi CR-2 z ktorymi nawet tamci nie sa w sobie w stanie poradzic.... ja mam wersje z pilocikami takimi troszke metalowymi.. bardzo ladnie wykonane... wyobraz sobei ze wkladasz ten scyzoryk do stacyjki.. podobno nic wygodnego ten plus ze masz w kieszeni tylko pilota i zadnych kluczykow...... ale moim zdaniem nie warto. (i do tego dorabianie grota itp)


mam troszke inny, dorabianie grotu? poco ja z seryjnego kluczyka wyciaglem grot lekko obrobiłem i bez problemu słuzy w scyzoryku, co innego z immo, sporo sie namęczyłęm zeby go przełożyć. co do wkładania do stacyjki... scyzoryk jest tylko troche dłuzszy jak seryjny kluczyk, wiec niewiem co to za problem, moim zdaniem nie warto kupowac tego zestawu bo jest dosc drogi, chyba ze ci sie podoba akurat ten kluczyk, ja kupiłem cos za 70 kilka złotych i wszystko działa bez zarzutu juz ponad pół roku.