[U?] Wyjazd do niemiec i francji

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W piątek z niejakim Łajką jedziemy do francji przez niemcy. Możemy kogoś zabrać jak np ma upatrzone auto czy coś w tym stylu. Warunki do dogadania. Pozdrawiam 886-877-930 gg 7550149
  
 
Jak ktoś nie lubi tadzia...to może zadzwonić do mnie 505 650 757
Ogólnie polecam - z własnego doświadczenia... lepiej (TANIEJ i to znacznie) jest się tak podpiąc na oględziny jakiegoś autka...niż samemu robić tysiąc kilometrów.
  
 
Już myślałęm ze z własnego doświadczenia twierdzisz z elepiej i traniej dzwonić do Ciebie...
Ps brać kąpielóki bo nieprędko znów odwiedzicie Lazurowe Wybrzeże....
  
 
Witam. przeglądając niemieckiego E- baya kilka dni temu, znalazłem aukcję dotyczącą silnika fiat dohc 1,6 za 49 euro. silnik wyglądał dobrze. wystawiał go niemiec mieszkający w Pirmasens. taka miejscowość przy granicy francuskiej. ta aukcja się już skończyła- nie było ofert kupna. ale on wystawia inne rzeczy i są jego ogłoszenia. może jest ktoś zainteresowany takim silnikiem.
oto link do innych aukcji tego niemca:
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=200060455122&ssPageName=MERC_VIC_RSCC_Pr4_PcY_BIN_Stores_IT&refitem=200200900144&itemcount=4&refwidgetloc=closed_view_item&usedrule1=StoreCatToStoreCat&refwidgettype=cross_promot_widget&_trksid=p284.m183&_trkparms=algo%3DDR%26its%3DS%252BI%252BSS%26itu%3DISS%252BUCI%252BSI%26otn%3D4

ja nie jestem zaintresowany ale może ktoś, jest.
Pozdrawiam.
  
 
jak ktoś ma ochote na wyjazd do paryża to zapraszam
  
 
Cytat:
2008-03-06 16:28:34, tadzik128 pisze:
jak ktoś ma ochote na wyjazd do paryża to zapraszam



przywieź mi maske do 124SC CC i szybe przednią
  
 
jedziemy prawie w tym samym czasie ja bede wjezdzał w niemcowo spowrotem w poniedziałek wiec chyba wróce wczesniej. Jesli ktoś sie pisze to zapraszam za niewieli udział w paliwie...

(Niemcy, Luksemburg, Paryż, Normandia, Lipiany...)