Pompa paliwa-dzieki

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Na gazie silnik pracuje w miare stabilnie i trzyma obroty w momencie kiedy przelacze na benzyne to zaczyna sie trzasc ja galareta.

Dodam ze silnik wolnych obrotow jest nowy NOWY jak i nowy jest czujnik pol. przepustnicy.

Teraz moim zdaniem padlo na pompe paliwa i teraz glowne pytanie gdzie ona sie znajduje w baku czy gdzies indziej.

Moj silniczek to 105, 1,6 8v z 91 roku cabrio

i jezeli byscie mogli podeslac linka jak ona wyglada latwiej byloby mi ja kupic

dzieki za pomoc

[ wiadomość edytowana przez: Dominic229 dnia 2008-09-01 21:43:10 ]
  
 
Cytat:
2008-09-01 21:40:23, Dominic229 pisze:
Na gazie silnik pracuje w miare stabilnie i trzyma obroty w momencie kiedy przelacze na benzyne to zaczyna sie trzasc ja galareta. Dodam ze silnik wolnych obrotow jest nowy NOWY jak i nowy jest czujnik pol. przepustnicy. Teraz moim zdaniem padlo na pompe paliwa i teraz glowne pytanie gdzie ona sie znajduje w baku czy gdzies indziej. Moj silniczek to 105, 1,6 8v z 91 roku cabrio i jezelibyscie mogli podeslac linka jak ona wyglada latwiej byloby mi ja kupic dzieki za pomoc



Na bank kolego w zbiorniku paliwa Jak podniesiesz tylna kanape bedzie okienko, tam wlasnie znajduje sie to ustrojstwo
  
 
Dzieki kolego a czerwone sa szybsze pozdrawiam
  
 
sprawdz cisnienie a potem kupuj
  
 
Cytat:
2008-09-01 21:45:20, radekbox pisze:
sprawdz cisnienie a potem kupuj


Tez bym zaczal od tego
  
 
Napewno sprawdze bo po zakupie krokowca i czunika polozenia przepustnicy troszke daje do myslenia

A ta owalna puszka zamontowana za silnikiem to napewno filtr paliwa???
  
 
Cytat:
2008-09-01 21:52:58, Dominic229 pisze:
Napewno sprawdze bo po zakupie krokowca i czunika polozenia przepustnicy troszke daje do myslenia A ta owalna puszka zamontowana za silnikiem to napewno filtr paliwa???



Jak sie to mowi: "po nitce do kłebka"... Sprawdz gdzie idzie przewod paliwowy(jak wyglada) i porownaj z tymi podlaczonymi do tej "puszki"