I jest pickup:)))))

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No ztrobilem sesje zdjeciowa pickupa po zlozeniu jeszcze kilka drobiazgow pozostalo ale efekt juz jest fotki w profilu ogladajcie
  
 
Fura po prostu miażdży cudo !!! z przodu wyglada super ! Jeszcze trzeba odpowiednio dopracowac tył. Proponuje pomyslec nad jakas jedna duza okragła koncowką lub dwoma ( po jednej z kazdej strony ). Bardzo ladnie wyglada kant bez tych lamp ( kierunek + postojówka ).
pozdrawiam
i czekam na maila z odpowiednimi materialami
  
 
zajefajny, tyl moze troszke mniej mi sie podoba ale orginalny i za to duzy plus.

aaa i zdejmij te pokrowce "tygryski"


ale jestem naprawde pod wrazeniem

pozdro
  
 
wygląda przesuper!!!
mój też jest w "fazie remontowej", ale nie wiem jak to wszystko będzie wyglądało =))
czekamy oczywiście na zdjęcia w pełnej okazałości =))
  
 
furka jak najbardziej zarombista. pomysl z przednimi swiatlami jest naprawde super. zycze milych walk z policja za brak zderzakow. i proponoawlbym wylozyc pake ryflowana blacha aluminiowa
  
 
no sliczny vivi postarałes sie co o nim sadze to napisałem juz na GG. Ja dla mnie to
  
 
No jest naprawdę śliczny . Pomysł z ryflowaną blacha na pace jak najbardziej trafiony napisz czy tak zrobisz. Co do tylu autka to trochę przypomina mi UAZ'a. Brak zderzaków jak najbardziej trafny tylko rzeczywiście - co będzie z mendami?. Jak na mój gust, wrzuciłbym jakieś felusie z dużym rantem. Ja jestem zdecydowanie na tak i należą ci się wielkie.


[ wiadomość edytowana przez: Simon_126 dnia 2003-08-21 16:37:25 ]
  
 
blaszka ryflowana bedzie jakzeby inaczej napisalem to juz w profilu w planowanych modyfikacjach tak czytacie bylem na stacji kontroli pojazdow dzisiaj i tez mi kolesie nawijali o tych zderzakach ze paly mi beda dowod zabierac skurwysyny!! wydrukuje im ten przepis i zawioze moze dadza wreszcie spokoj doczepili sie tez do rejstracji hehe ale koles sie poprawil bo kodeks przeczytalhehe moze byc z boku tak jak u mnie jeden gadal ze na rejstracje z lewej strony homologacje ma tylko alfa romeo hehhe
  
 
czy ten koles jest pierdol...ty?? moze ja opatentuje tablice z prawej strony???? wtedy bede zbijal kokosy za udostepnienie tego pomyslu
  
 
Bardzo ładne wykonanie. Według mnie (sorry za krytykę) przednie kierunki za wysoko (minimalnie), tył ładny (ale sam miałbym inną koncepcę). Ładny lakier...
...prozdrawiam
  
 
kolejny czarny fiat coraz popularniejszy kolor , zarabiscie wyglada ale jeszcze pare szczegolow i furka bedzie cudna
  
 
Przod jest niezly, wyglada troche jak Lada
Natomiast okragle swiatla z tylu jakos mi sie nie podobaja
  
 
Tygryski możesz sobie odpuścić, ale koncepcja bardzo ciekawa, szczególnie przód (kierunki).
A co to za przepis wykopałeś w związku ze zderzakami???
  
 
Autko zostało pięknie polakierowane. Tył auta też po prostu cudny-> jeszcze jakbyś zrobił takie orurowanie tak jak w amerykaniskich pick-up'ach i 4 reflektory na górze + na pace z tył jakaś tuba. Ile Cie w sumie wynosło pomalowanie auta ???
  
 
Cytat:
doczepili sie tez do rejstracji hehe ale koles sie poprawil bo kodeks przeczytalhehe moze byc z boku tak jak u mnie jeden gadal ze na rejstracje z lewej strony homologacje ma tylko alfa romeo hehhe



O ile dobrze pamiętam, to mogą Ci skoczyć. W przepisach stoi, że przednia tablica ma być w samochodzie, ale nie jest sprecyzowane gdzie. Moja spoczywała najpierw w kieszeni drzwi, a gdy ze zderzaka zeszła mi naklejka, powędrowała na podszybie i nikt się nie czepiał, mimo że auto głośno pierdziało, szybko jeździło, a na zderzaku tablicy nie dało się uświadczyć. (inna sprawa, że w GT-R zderzak jest jak obwarzanek -- składa się z wielkiej dziury, wokół której ktoś nałożył trochę plastiku

K.Y.
  
 
Nie bede juz powtarzał ze autko super. Zmiana kierunkow/pozycji z przodu nadal nie jest w moim guscie ale musze przyznac ze po zlozeniu wyglada to nawet fajnie. Zastanawiam sie tylko jak z calkowicie czarnym i prawie pozbawionym chromu nadwoziem bedzie sie komponowac blyszczaca paka ale na pewno bedzie ladny efekt .
Co do zderzaków to ja juz mam gotowy, wydrukowany fragment przepisów na wszelki wypadek (na razie zderzaki jeszcze mam). Jak ktos chetny to moze sobie sciagnac i tez druknąć - jeśli macie jakies sugestie, uważacie że coś powinienem poprawić to dajcie info na PW. Plik w formacie Word'a (doc) znajduje się >> TUTAJ <<. Powodzenia z "anioukami" .
  
 
Cytat:
Nie bede juz powtarzał ze autko super. Zmiana kierunkow/pozycji z przodu nadal nie jest w moim guscie ale musze przyznac ze po zlozeniu wyglada to nawet fajnie.



A ja odszczekuję to, co kiedyś rzekłem na temat wspawek na błotnikach. Wyszły naprawdę ładnie i jak patrzę na paszczę tego wózka, to jestem osikany. Ale co do deski od Polaja zdania nie zmienię, nie ten wózek.

Jeszcze się zastanawiam, jakby wyglądał, gdyby zamienić lampy drogowe na piętnastocentymetrowe Wessemy.

K.Y.
  
 
furka spoko!!! przod fajnie zglebiony i podobny od lady ale to szczegolkolorek wyczepisty,pieknie pomalowany,ale tyl troche mi nie podchodzi.jednak mysle,ze jak bedzie skonczony to wtedy bedzie nie tak: ,ale tak
  
 
tak fajniutki.... w prawdzie nie wiadomo z tylo co to dokladnie za autko... ale efekt ogolny super.. szkoda ze nie zostawiles deski od fiaciora.. ale to twoj wybor
  
 
przod mi sie tez podoba zajebiscie wyszedl co do kosztow malowania: nie liczac szpachli szpahclowek natryskowych i podkladu czyli sama baza i lakier plus rozcienczalniki i robocizna wyszlo niecale 300 zl sa male niedociagniecia lakieru ale takie warunki w jakich byl malowany to jest zajebiscie duzo dal pistolet bo byl naprawde wypas (fotki na stronce) deska z poldka mi sie podoba lubie jak w aucie jest troszke unowoczesnione bo deska od fiata dla mnie byla troche za prosta ale kazdy ma swoj gust koniu teraz do ciebie: podesle ci wszytsko ale to chyba na poczatku wrzesnia bo praktycznie nie mialem wakacji i spadam pickiem oczywiscie nad morze i chcem troche odpoczac od garazu smaru i roboty bo cale wakacje tam spedzilem ale chyba warto bylo artykul tez sklepie o wymianie deski z poldka i moze o elektrycznych szybach i moze cos sie znajdzie jeszcze) dzieki za opinie a tak wogole to jestem happy ze juz wyjechalem nawet bez tylnej szyby ale juz jechalem) jedno tylko mnie wkurwia bo chyba podpore walu mam jebnieta ale w dupie jade nad morze odpoczac i zapomniec a od wrzesnia trzeba pake obic blacha ryflowana i szukac nastepna furke do robienia bo bede sie nudzilhehe pozdr