Jak zamontowac szyby elektryczne w eskorcie MK6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam
wziolem sie za instalowanie w moim eskorcie elektrycznych szyb. mam oba mechanizmy i cala kompletna wiązke. Otworzyłem skrzynkę z bezpiecznikami i zaczeły sie schody bo tam sa takie dwie długie wtyczki a ja mam przy wiazce krótka wtyczke i za cholere nie wiem jak sie wpiac w elektryke. Czy ktos ma opis wszystkich wtyczek i kabelkow z orginalnej wiazki do szyb ?

[ wiadomość edytowana przez: stabol dnia 2009-08-28 14:18:36 ]
  
 
krótka, ale czarna tak? (podobna do tych co tam siedzą) Jaki rocznik auta i z jakiego rocznika wziąłeś wiąchę przewodów?
  
 
popraw tytul swojego watku bo Ci go skasuja!!!
a potem zrob fotke tej wtyczki co masz w swojej wiazce i nam pokaz...

a tak na szybko... te podluzne wtyczki ze skrzynki bezpiecznikow da sie rozbierac na mniejsze... Mozliwe ze wystarczy wymiana jednej tej czesci lub tylko pinow...
  
 
moj jest z 94 roku a wiazke kupilem na allegro i nie mam pojecja z ktorego jest modelu. a ta wtyczka jest czarna i krótka
a co do tytułu to zabardzo nie wiem jak go poprawic
  
 
tytuł edytujesz poprzez edycję swojego pierwszego posta w tym wątku.
  
 
spoko juz znalazłem
  
 
NIe jestem pewien, ale mk5/6 i mk7 mają inna inst. szybek (co nie znaczy że sie nie da)
  
 
za bardzo nie chce ingerowac w orginalna wiazke bo skonczy sie tym ze mi prady znikna najlepiej by mi była jak bym zobaczyl jak orginalnie jest wpieta, wtedy juz wykombinuje ktore kable sa mi potrzebne
  
 
Cytat:
2009-08-28 14:35:26, stabol pisze:
za bardzo nie chce ingerowac w orginalna wiazke bo skonczy sie tym ze mi prady znikna najlepiej by mi była jak bym zobaczyl jak orginalnie jest wpieta, wtedy juz wykombinuje ktore kable sa mi potrzebne

Oryginalnie wiązka czyb i zamków w mk5/6 jest wpięta od spodu skrzynki
  
 
Dokumentacje kabli


[ wiadomość edytowana przez: kcprski dnia 2012-02-13 16:49:31 ]
  
 
wielkie dzieki Kcprski tego szukałem. Pozdrawiam