[MKVII] Demontaż plastików przy podłodze i środkowym słupku

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam potrzebuje zdemontować plaski te cą idą od strony kierowcy na podłodze i na środkowym słupku po odkreceniu wszystkich śrubek tak jak by je jeszcze coś trzymało są tam jeszcze jakieś zatrzaski jak tak to jak je zdemontować

[ wiadomość edytowana przez: banan2009 dnia 2009-12-13 09:51:59 ]

[ wiadomość edytowana przez: Kalor dnia 2009-12-13 15:34:31 ]
[ powód edycji: Temat... ]
  
 
Tak tam są zatrzaski i one trzymają bardzo mocno. Najlepiej podważać małą łapką. Te zatrzaski są w miejscach śrub. Jak pierwszy raz zdejmowałem to jedną listwę połamałem. Uważaj bo ona bardzo łatwo pęka
  
 
nalezy podwazac dokladnie w miejscach srub bo inaczej polamie sie litwa...
  
 
pamiętaj, że listwa wewnętrzna to jest jedna całość, na przód i na tył. Tak jak, już kolega MaRRecki pisał, łatwo połamać, a te plastikowe wkręty to raczej jednorazówki są....i faktycznie trzeba delikatnie podważać, a teraz zimą jak temp. niska to szczególnie...
  
 
a te plastikowe wkręty można kupić w zwykłym sklepie z częściami samochodowymi
  
 
Że też wcześniej nie przeczytałem tego wątku:


Niestety dziadostwo pękło a że jest jasne a nie czarne to szanse na znalezienie czegoś takiego na szrocie dążą do zera
Czy ta listwa jest taka sama w każdym rodzaju nadwozia???
Tzn wiadomo, że od trzydrzwiowego HB nie będzie pasować ale kombi i 5d HB powinny być takie same.


[ wiadomość edytowana przez: Zacharek dnia 2010-03-08 12:09:06 ]
  
 
Zacharek leć na Stobno tydzień temu stał z takim jasnym wnętrzem wiec może jeszcze będzie to sobie wymontujesz
  
 
zsmarti dzięki za info, będę musiał się zebrać w sobie i tam podjechać
  
 
ja sobie spawalem i sladu nie ma.